Университет ұжымы облыстық фестивальде белсенділік танытты

Жастар жылына орай «Atyrau students union» жобасы аясында Атырау облысы Жастар саясаты мәселелері басқармасының қолдауымен, «Алаш мәдениеті» қоғамдық қорының ұйымдастыруымен өткізілген дәстүрлі «Студенттік көктем-2019» облыстық фестивалінде белсенділік танытып, ұйымшылдықпен озық өнер көрсетіп Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті жүлделі II-ші орынға ие болды.

Университет ұжымы қатысушылар арасынан ерекше көзге түсіп, көрермендер қолдауына ие болды. Осындай жетістікке жету үшін қолдау білдіріп, фестивальге қатысып, өнерін ортаға салған көптілді білім беру факультетінің деканы Мухтаров Мустахим Хареновичке алғысымызды білдіреміз және университет ұжымын жеңістерімен шын жүректен құттықтаймыз!

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 66

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.

«ЖАҢА ГУМАНИТАРЛЫҚ БІЛІМ. ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ»

16 Июл 2019 81

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша«Ұлттық аударма бюросы»  қоғамдық қорынан ғылыми кітапханаға ағылшын тілінен қазақ тіліне аударылған 30 атау (145 данамен) келіп түсті.
Барлығы 4350 кітап.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 85

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 74

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Түлектер тілегі

4 Июл 2019 124