Университет ұжымы облыстық фестивальде белсенділік танытты

Жастар жылына орай «Atyrau students union» жобасы аясында Атырау облысы Жастар саясаты мәселелері басқармасының қолдауымен, «Алаш мәдениеті» қоғамдық қорының ұйымдастыруымен өткізілген дәстүрлі «Студенттік көктем-2019» облыстық фестивалінде белсенділік танытып, ұйымшылдықпен озық өнер көрсетіп Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті жүлделі II-ші орынға ие болды.

Университет ұжымы қатысушылар арасынан ерекше көзге түсіп, көрермендер қолдауына ие болды. Осындай жетістікке жету үшін қолдау білдіріп, фестивальге қатысып, өнерін ортаға салған көптілді білім беру факультетінің деканы Мухтаров Мустахим Хареновичке алғысымызды білдіреміз және университет ұжымын жеңістерімен шын жүректен құттықтаймыз!

Бүгін «НұрОтан» партиясының хатшысы -ҒабидоллаАбдоллаұлы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болды

12 Сен 2019 20

Партия хатшысы алдымен оқу орнымен танысып, жастармен кездесу өткізді. Мұнда Президент Жолдауы жайында әңгімелер өріліп, Жолдауды іске асыру жолдары тілге тиек етілді. Жастармен кездесуде ашық әңгіме жүргізген Ғабидолла Абдоллаұлы жатақхана мәселесін де сөз етті. Студенттердің жатын орындарымен танысып, мән-жайды білген партия хатшысы өз сөзін былайша өрбітті.

Жолдауды талдау

12 Сен 2019 31

ҚазақстанРеспубликасының Президенті Қ.К. Тоқаевтың «Сындарлы қоғамдық диалог – қазақстанның тұрақтылығы мен өркендеуінің негізі» – атты Қазақстан халқына Жолдауы 5 қыркүйек күні Атырау қаласының халыққа көмек көрсету орталығында  талқыланды.

Бизнеске бастар жол

12 Сен 2019 13

Бүгін университетімізде  Қазақстан Республикасы Қоғамдық даму министрлігінің мемлекеттік тапсырмасы шеңберінде «Жастар» ғылыми-зерттеу орталығы  «Мемлекеттік бағдарламалар арқылы жастарға кәсіпкерлікті қалай ашып, дамытуға болады» тақырыбында вебинар өткізді.