Университет ұжымы облыстық фестивальде белсенділік танытты

Жастар жылына орай «Atyrau students union» жобасы аясында Атырау облысы Жастар саясаты мәселелері басқармасының қолдауымен, «Алаш мәдениеті» қоғамдық қорының ұйымдастыруымен өткізілген дәстүрлі «Студенттік көктем-2019» облыстық фестивалінде белсенділік танытып, ұйымшылдықпен озық өнер көрсетіп Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті жүлделі II-ші орынға ие болды.

Университет ұжымы қатысушылар арасынан ерекше көзге түсіп, көрермендер қолдауына ие болды. Осындай жетістікке жету үшін қолдау білдіріп, фестивальге қатысып, өнерін ортаға салған көптілді білім беру факультетінің деканы Мухтаров Мустахим Хареновичке алғысымызды білдіреміз және университет ұжымын жеңістерімен шын жүректен құттықтаймыз!

Ғылыми кеңес онлайн форматта өтті

2 Апр 2020 5

Бүгін  Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Ғылыми кеңесінің кезекті мәжілісі еліміздегі эпидемиялогиялық жағдайға байланысты онлайн форматта өткізілді.

ШҰҒЫЛ ЖЕТКІЗУ ҚЫЗМЕТІ ҰЙЫМДАСТЫРЫЛДЫ

2 Апр 2020 15

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде университет ұжымына қолдау көрсету мақсатында зейнеткерлер мен әлеуметтік жағдайы төмен отбасыларға шұғыл қажет болатын дәрі-дәрмектер мен бірінші кезекте қажетті азық-түліктерді үйге шұғыл жеткізу қызметі ұйымдастырылды.

Карантин кезіндегі тәртіпті сақтау және қашықтықтан оқытудың мәселелері бойынша онлайн мәжіліс өтті

1 Апр 2020 14

Бүгін университет ректоры Саламат Идрисов Атырау облысында 30 наурыздан бастап карантин жариялануына байланысты оқу орны бойынша атқарылған іс-шаралар және оқу орнының қалыпты жұмысын қамтамасыз ету бағытындағы ағымдағы жұмыстарға арналған өндірістік жиналыс өткізді.

Біздің студенттеріміз – «ТМД-2020 үздік студенті» байқауының жеңімпаздары

31 Мар 2020 42

"Бөбек Жалпыұлттық қозғалысы" заңды тұлғалардың қауымдастық нысанындағы бірлестігінің ұйымдастыруымен ТМД елдер арасында өткізілген жобалар сайысында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің студенттері үздік деп танылды.

РЕСМИ АҚПАРАТ!

30 Мар 2020 11