Университет ұжымы облыстық фестивальде белсенділік танытты

Жастар жылына орай «Atyrau students union» жобасы аясында Атырау облысы Жастар саясаты мәселелері басқармасының қолдауымен, «Алаш мәдениеті» қоғамдық қорының ұйымдастыруымен өткізілген дәстүрлі «Студенттік көктем-2019» облыстық фестивалінде белсенділік танытып, ұйымшылдықпен озық өнер көрсетіп Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті жүлделі II-ші орынға ие болды.

Университет ұжымы қатысушылар арасынан ерекше көзге түсіп, көрермендер қолдауына ие болды. Осындай жетістікке жету үшін қолдау білдіріп, фестивальге қатысып, өнерін ортаға салған көптілді білім беру факультетінің деканы Мухтаров Мустахим Хареновичке алғысымызды білдіреміз және университет ұжымын жеңістерімен шын жүректен құттықтаймыз!

Жазушы Ақжанов Жан Мұхарабұлымен кездесу өтті

18 Ноя 2019 14

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне жазушы Ақжанов Жан  Мұхарабұлы келіп, студенттермен кездесті.

«GUITAR» кеші өтті

15 Ноя 2019 76

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті, музыка және өнер кафедра студенттерінің ұйымдастыруымен «GUITAR» кеші  өтті.

Облыстық байқау өз мәресіне жетті

15 Ноя 2019 147

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ұйымдастырылған қазақтың заңғар жазушысы Әбіш Кекілбаевқа арналған облыстық байқау өз мәресіне жетті.

Әбіштің XX томдығы

15 Ноя 2019 153

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдығымен бірге қазақ прозасының кеңістігін кеңейткен кемеңгер жазушы Әбіш Кекілбаевтың 80 жылдығы орайлас келіп отыр.

Әлем назарындағы Әбіш

15 Ноя 2019 82

Көрнекті мемлекет қайраткері, Қазақстанның Еңбек ері, Халық жазушысы, мемлекеттік сыйлықтың лауреаты Әбіш Кекілбаев- жүректерді жан жылуымен ерітіп, проза әлемінің биік шыңдарын өз еркіне бағындырған дара тұлға.