Университет ұжымы облыстық фестивальде белсенділік танытты

Жастар жылына орай «Atyrau students union» жобасы аясында Атырау облысы Жастар саясаты мәселелері басқармасының қолдауымен, «Алаш мәдениеті» қоғамдық қорының ұйымдастыруымен өткізілген дәстүрлі «Студенттік көктем-2019» облыстық фестивалінде белсенділік танытып, ұйымшылдықпен озық өнер көрсетіп Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті жүлделі II-ші орынға ие болды.

Университет ұжымы қатысушылар арасынан ерекше көзге түсіп, көрермендер қолдауына ие болды. Осындай жетістікке жету үшін қолдау білдіріп, фестивальге қатысып, өнерін ортаға салған көптілді білім беру факультетінің деканы Мухтаров Мустахим Хареновичке алғысымызды білдіреміз және университет ұжымын жеңістерімен шын жүректен құттықтаймыз!

Білім беру бағдарламаларын талқылады

23 Янв 2020 22

2020 жылдың 22 қаңтарында i-Space коворкинг орталығында университетіміздің экономика және құқық факультетіндегі, экономика кафедрасының оқу бағдарламаларын талқылау өтті.

Мектепке дейінгі білім алушыларға арналған SUSDEV

22 Янв 2020 34

Бүгін, 22 қаңтар күні №24 «Бақытты балалық шақ» балабақшасында «мектепке дейінгі білімге  тұрақты даму элементтерін енгізу» атты семинар өтті.

ЕЛІМІЗДІҢ ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРЫНДАРЫНДА 25%-ҒА АРТТЫРЫЛҒАН СТИПЕНДИЯ БЕРІЛЕ БАСТАДЫ

22 Янв 2020 23

ҚР Президенті Қ. Тоқаев Жастар жылының жабылу салтанатында 2020 жылдың қаңтарынан бастап жоғары оқу орындары мен колледж студенттерінің стипендиясы 25 пайызға көтерілетінін мәлімдеді. ҚР Білім және ғылым министрлігі жергілікті атқарушы органдармен бірлесе отырып, Мемлекет басшысының тапсырмасын орындау бойынша шаралар қабылдады.

Ермахан Ибраимов университетімізде қонақта

21 Янв 2020 102

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде бокстан Сидней олимпиадасының чемпионы, халықаралық дәрежедегі спорт шебері Ермахан Ибраимовпен кездесу өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

17 Янв 2020 87

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерей тойына арналған «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және әкімшілік департаменті қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 68-ші спартакиадасының жеңімпаздары анықталды.