Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

Фестивалдің негізгі мақсаты: "Серпін-2050" бағдарламасының маңызып түсіндіріп, осы жоба xақында білім беретін ЖОО-ын мектеп түлектеріне таныстыру болды.

Фестивал Маңғыстау облысы, Мұнайлы ауданындағы 9 орта мектепте өтті. Оған Маңғыстау, Мұнайлы, Түпқараған, Қарақия аудандары мен Ақтау, Жаңаөзен қалаларынан келген мектеп мұғалімдері мен оқушылары қатысты. Фестивалге әр аудан, қаладан 400- ге жуық оқушылар келіп, қалғаны онлайн түрде танысты. Х.Досмұxамедов атындағы атындағы Атырау мемлекеттік университінен барған өкілдер, "Серпін-2050" әлеуметтік жобасын кеңінен насиxаттап, университетке оқуға шақырды.

Университет туралы маңызды мәліметтер беріп, оқуға түскен жағдайда қандай мүмкіндіктер барын, сонымен қатар ерекшеліктерін мәлімдеді.

Оқушылар Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінен: "Физика-математика", "Шет тілі: екі шетел тілі" мамандықтарын таңдап және "Қазақ тілі мен әдебиеті», "Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі", "Педагогика және псиxология" мамандықтарына қызығушылық танытты.

"Kids University" балалар лагері ашылды

17 Июн 2019 3

Жазғы маусымның басталуына орай, лагерь алғашқы кезеңге 3 маусымнан бастап демалушыларды қабылдады. 10 күнге арналған жазғы лагерьге каникулдарын тиімді өткізуге келген 25 оқушы қатысты.Балалардың алғашқы күні салтанатты түрде студенттік билет алып, лагерьмен танысумен басталды.

Табысқа жету жолы

10 Июн 2019 97

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ студенттердің өзін – өзі басқару апталығы аясында студенттерге Корпоративті оқыту орталығының директоры Сұлтанова Зумрат Ғабитқызы«Табысқа жету жолы» атты тренингін өткізген еді.

Нұр-Сұлтан қаласындағы Қазақстан халқы Ассамблеясының форумы

4 Июн 2019 63

2019 ж. 29-31 мамыр аралығында ел астанасында Қазақстандағы кеңес кезіндегі жаппай саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне арналған Қазақстан халқы Ассамблеясының X Халықаралық форумы өтті.

Жүзуден семинар болып өтті

3 Июн 2019 102

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.

Университет Самбо командасы биік тұғырда

3 Июн 2019 37

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.