«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

Дөңгелек үстелдің спикері Орал қаласының Қосымша білім беру академиясы филиалының өкілі Эльдар Өтегенов болды.

Шараға Атырау облысының кәсіпкерлері мен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университететі Экономика кафедрасының оқытушылары С.О.Курмашева, А.К. Масалимова, А.И. Зинуллина және Э-109, Э-110 тобының студенттері. Дөңгелек үстел тақырыбы өте өзекті және мазмұнды болды, диалог пікірталас түрінде өтті, студенттер сұрақтарды талқылауға белсенді қатынасты.

Отырыс барысында ұйымдастырушылармен оқу семинарына қатысу үшін 20 000 теңге сомасына сертификат ойнатылды, оны Широнина Е. экономика мамандығының 1-курс студенті иеленді.