Университет ұжымы үміткер Тоқаевты қолдауға шақырды

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұжымы Қазақстан Республикасы Президентігі кандидатурасына ұсынылған Кемелұлы Қасым-Жомарт Тоқаевтың сенімді өкілдерімен кездесті.

Кездесудің негізгі мақсаты-Қазақстан Республикасының Президентігі кандитурасына ұсынылған Кемелұлы Қасым-Жомарт Тоқаетың өмірбаянымен және сайлауалды бағдарламалық тұғырнамасымен таныстыру болып табылады.

Кездесудің модераторы- Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры, Атырау облыстық маслихатының депутаты, Қазақстан Республикасын Президентігіне кандидат Тоқаев Қасым-Жомарт Кемелұлының сенімді өкілі, «Nur Otan» партиясы облыстық сайлауалды штабының мүшесі, «Бірлік» БПҰ-ның төрағасы Талтенов Абзал Ахатұлы сөз бастады. Ол: - зиялы қауым, студент-жастар, қоғамның алдыңғы қатарлы мүшелері және еліміздің патриоттары ретінде сайлауалды жұмыстар мен партияның стратегиясын іске асыруда белсенді болуға әрі дауыс беруге шақырамын, -деді.

Қазақстан Республикасын Президентігіне кандидат Тоқаев Қасым-Жомарт Кемелұлының сенімді өкілдері ретінде сөз сөйлегендер қатарында- «Nur Otan» партиясы облыстық сайлауалды штабының мүшесі, ғалым хатшы Тыныбаева Баянсұлу Қодасқызы, «Nur Otan» партиясы облыстық сайлауалды штабының мүшесі, Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінің деканы Қайырғалиева Гүлфайруз Қайырғалиқызы, «Nur Otan» партиясы облыстық сайлауалды штабының мүшесі, профессор Таубаев Бақтыбек Жұбандықұлы, «Nur Otan» партиясы облыстық сайлауалды штабының мүшесі Тұрдалиев Әділбек Олжабайұлы, «Жас Отан» Жастар Қанатының белсендісі, «Nur Otan» партиясының мүшесі, Еркінова Мадина болды.