Университет ұжымы үміткер Тоқаевты қолдауға шақырды

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұжымы Қазақстан Республикасы Президентігі кандидатурасына ұсынылған Кемелұлы Қасым-Жомарт Тоқаевтың сенімді өкілдерімен кездесті.

Кездесудің негізгі мақсаты-Қазақстан Республикасының Президентігі кандитурасына ұсынылған Кемелұлы Қасым-Жомарт Тоқаетың өмірбаянымен және сайлауалды бағдарламалық тұғырнамасымен таныстыру болып табылады.

Кездесудің модераторы- Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры, Атырау облыстық маслихатының депутаты, Қазақстан Республикасын Президентігіне кандидат Тоқаев Қасым-Жомарт Кемелұлының сенімді өкілі, «Nur Otan» партиясы облыстық сайлауалды штабының мүшесі, «Бірлік» БПҰ-ның төрағасы Талтенов Абзал Ахатұлы сөз бастады. Ол: - зиялы қауым, студент-жастар, қоғамның алдыңғы қатарлы мүшелері және еліміздің патриоттары ретінде сайлауалды жұмыстар мен партияның стратегиясын іске асыруда белсенді болуға әрі дауыс беруге шақырамын, -деді.

Қазақстан Республикасын Президентігіне кандидат Тоқаев Қасым-Жомарт Кемелұлының сенімді өкілдері ретінде сөз сөйлегендер қатарында- «Nur Otan» партиясы облыстық сайлауалды штабының мүшесі, ғалым хатшы Тыныбаева Баянсұлу Қодасқызы, «Nur Otan» партиясы облыстық сайлауалды штабының мүшесі, Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінің деканы Қайырғалиева Гүлфайруз Қайырғалиқызы, «Nur Otan» партиясы облыстық сайлауалды штабының мүшесі, профессор Таубаев Бақтыбек Жұбандықұлы, «Nur Otan» партиясы облыстық сайлауалды штабының мүшесі Тұрдалиев Әділбек Олжабайұлы, «Жас Отан» Жастар Қанатының белсендісі, «Nur Otan» партиясының мүшесі, Еркінова Мадина болды.

«Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық»

13 Дек 2019 12

Елбасының «Рухани жаңғыру» мақаласының «100 жаңа оқулық» жобасы аясында бірқатар шетел авторларының еңбектерінің ана тілімізге аударылды. Соған орай бүгін университетімізде көптілді білім беру факультетінің қазақ тілі мен әдебиеті мамандығының 1 курс студенттерінің қатысуымен философия ғылымдарының докторы, профессор Ө.Қ.Бекежанның ұйымдастыруымен «Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» тақырыбында ашық сабағы өтті.

Тәуелсіздік күнінде ұстаздар ұлығыланды

13 Дек 2019 21

Бүгін университетімізде Тәуелсіздік күніне арналған «Тұғыры биік – Тәуелсіздік!» атты салтанатты жиын өтті.

Ілья Жақанов "Отан" орденімен марапатталды

12 Дек 2019 36

Тәуелсіздік күні қарсаңында бірқатар азамат мемлекеттік наградалармен марапатталды, - деп хабарлайды Tengrinews.kz тілшісі Ақорда сайтына сілтеме жасап.

Парасаттылық мектебі ашылды

12 Дек 2019 38

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Атырау облысы департаментінің тапсырмасымен «Педагогика» кафедра-лабораториясының ұйымдастыруымен «Парасаттылық мектебі» ашылды.

«Қазақстанның аграрлық тарихының мәселелері: дәстүр, тәжірибе, әдіснама»

12 Дек 2019 61

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында белгілі тарихшы, тарих ғылымдарының докторы, профессор Алдар Сарсенұлы Сарсеновтың 70 жас мерейтойына орай «Қазақстанның аграрлық тарихының мәселелері: дәстүр, тәжірибе, әдіснама» атты халықаралық ғылыми-практикалық конференция өтті.