Университет ұжымы үміткер Тоқаевты қолдауға шақырды

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұжымы Қазақстан Республикасы Президентігі кандидатурасына ұсынылған Кемелұлы Қасым-Жомарт Тоқаевтың сенімді өкілдерімен кездесті.

Кездесудің негізгі мақсаты-Қазақстан Республикасының Президентігі кандитурасына ұсынылған Кемелұлы Қасым-Жомарт Тоқаетың өмірбаянымен және сайлауалды бағдарламалық тұғырнамасымен таныстыру болып табылады.

Кездесудің модераторы- Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры, Атырау облыстық маслихатының депутаты, Қазақстан Республикасын Президентігіне кандидат Тоқаев Қасым-Жомарт Кемелұлының сенімді өкілі, «Nur Otan» партиясы облыстық сайлауалды штабының мүшесі, «Бірлік» БПҰ-ның төрағасы Талтенов Абзал Ахатұлы сөз бастады. Ол: - зиялы қауым, студент-жастар, қоғамның алдыңғы қатарлы мүшелері және еліміздің патриоттары ретінде сайлауалды жұмыстар мен партияның стратегиясын іске асыруда белсенді болуға әрі дауыс беруге шақырамын, -деді.

Қазақстан Республикасын Президентігіне кандидат Тоқаев Қасым-Жомарт Кемелұлының сенімді өкілдері ретінде сөз сөйлегендер қатарында- «Nur Otan» партиясы облыстық сайлауалды штабының мүшесі, ғалым хатшы Тыныбаева Баянсұлу Қодасқызы, «Nur Otan» партиясы облыстық сайлауалды штабының мүшесі, Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінің деканы Қайырғалиева Гүлфайруз Қайырғалиқызы, «Nur Otan» партиясы облыстық сайлауалды штабының мүшесі, профессор Таубаев Бақтыбек Жұбандықұлы, «Nur Otan» партиясы облыстық сайлауалды штабының мүшесі Тұрдалиев Әділбек Олжабайұлы, «Жас Отан» Жастар Қанатының белсендісі, «Nur Otan» партиясының мүшесі, Еркінова Мадина болды.

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 3

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 2

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 17

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 49

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.