Желбіре, Жеңіс алауы!

9 мамыр - Ұлы Жеңістің 74 жылдығы мерекесінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылары мен студенттері Атырау қаласындағы "Жеңіс саябағында" Ұлы Отан соғысы ардагерлерінің рухына бас иіп, гүл шоқтарын қойды.

Профессор-оқытушылар студенттерге бұл мерекенің мән-маңызын, қадір-қасиеті туралы айтып,  қан майданда от кешкен бабаларымыздың ерлігі туралы баяндады. "Сұрапыл соғыста жастық шақтарын сарп етіп, ерлік танытқан батырларымызды еске алу - азаматтық борышымыз" деп ерекше атап өтті.
Ұмытылмас күннің ұлылығы, ұрпақтар жадында мәңгі сақталуы керек!

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 6

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 6

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 18

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 50

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.