БІЛІМДІ ҰРПАҚ - САНАЛЫ ЖАСТАР

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Экономика және құқық факультеті Қаржы және есеп кафедрасы 5В050800- Есеп және аудит мамандығының 3 курс студенттері Төлеуғалиев Ақылбек, Еңсеп Ералі және Хатенов Мейрамбек халықаралық ғылыми - тәжірибелік конференциядан жүлделі оралды.

Алғашында іріктеу турынан өткен студенттеріміз 2019 жылдың 11-12 сәуір аралығында Қазтұтынуодағы Қарағанды экономикалық университеті өткізген «Заманауи жастар инновацияны қалыптастырып, болашаққа ұмтылу» атты студенттердің Халықаралық Слетіне, оның аясында «Жастар және ғылым: жаңа көзқарастар мен даму диалектикасы» халықаралық ғылыми тәжірибелік конференциясына қатысып, «Экологиялық таза өнім-түйе малының өнімдерін өндіру шығындарын басқару есебін ұйымдастыру» тақырыбындағы ғылыми жұмыстарын ұсынды. Жетекшісі: қаржы және есеп кафедрасының аға оқытушысы Ж.Б.Хамидуллина. Нәтижесінде жүлделі ІІ дәрежедегі дипломға ие болды. Аталмыш университет ректоры Е.Б.Аймағамбетовтың атынан талантты және жігерлі жастар тәрбиелеудегі еңбегі үшін ректорымыз А.А.Талтеновке алғысын білдіріп, Алғыс хат ұсынды.