Білімнің мініп тұлпарын

2019 жылдың 25-26 сәуір күндері Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті  5В011700-Қазақ тілі мен әдебиеті мамандығы студенттері С.Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университетінде өткен ХІ республикалық пәндік олимпиадасына қатысып, жүлделі оралды.

Студенттердің білімдері бәсекеге түскен додаға еліміздің түкпір-түкпірінен 25 команда қатысты. Қатысушылар түрлі тапсырмалардан тұратын 4 кезең бойынша сынға түсті. Университетіміз бойынша аталмыш білім додасына Қазақ тілі мен әдебиеті мамандығының 3, 4 курс студенттері - Нұржай Аманова, Гүлмарал Өтенова, Әсемгүл Тынысовадан құрылған «Жерұйық» командасы қатысып,жоғары нәтиже көрсетті. Нәтижесінде жалпыкомандалық есепте «Жерұйық» командасы ІІІ орынды иеленді. Топ жетекшісі – Қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының меңгерушісі, филология ғылымдарының кандидаты А.С.Елеуова екендігін атап өткіміз келеді. Білімімен оқ бойы озық шыққан студенттерімізге алдағы уақытта да бағындырар белестеріңіз биік болсын деген тілек білдіреміз.

Тимур - «Тілдарын» жеңімпазы

21 Авг 2019 11

Таяуда университетімізде «Тілдарын» облыстық олимпиадасы өтті. 9 үміткер қатысқан сайыста жастар қазақ, орыс, ағылшын тілдерінен білімдерін сынады.

Құрметті абитуриенттер!

6 Авг 2019 170

Жергілікті бюджет қаражаты есебінен (акимат гранты) 232 білім беру гранттары тағайындалды.

Білім беру гранттарын тағайындау конкурсына қатысуға өтініштерді ҚАБЫЛДАУ аяқталды

24 Июл 2019 139

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы №58 қаулысымен бекітілген «Бакалавр» немесе «магистр» дәрежелері берілетін жоғары немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білім алуға ақы төлеу үшін білім беру грантын беру қағидаларына сәйкес Республикалық бюджет қаражаты есебінен білім беру гранттарын беру конкурсына қатысу үшін өтініштер қабылдау ағымдағы жылғы 13 шілдеден баста 20-сы күні аяқталды.
Бүгінгі күнде конкурсқа қатысуға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті арқылы 1400-ге жуық өтініш қабылдады.
Білім гранты иегерлерінің тізімі тамыз айының 5-не дейін Ұлттық тестілеу орталығының https://www.testcenter.kz сайтына жарияланады.

Меморандумға қол қойылды

23 Июл 2019 107

Атырау облыстық полиция басқармасы, Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен М.Бөкенбаев атындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институты арасында үш жақты меморандумға қол қойылды

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 152

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.