Білімнің мініп тұлпарын

2019 жылдың 25-26 сәуір күндері Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті  5В011700-Қазақ тілі мен әдебиеті мамандығы студенттері С.Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университетінде өткен ХІ республикалық пәндік олимпиадасына қатысып, жүлделі оралды.

Студенттердің білімдері бәсекеге түскен додаға еліміздің түкпір-түкпірінен 25 команда қатысты. Қатысушылар түрлі тапсырмалардан тұратын 4 кезең бойынша сынға түсті. Университетіміз бойынша аталмыш білім додасына Қазақ тілі мен әдебиеті мамандығының 3, 4 курс студенттері - Нұржай Аманова, Гүлмарал Өтенова, Әсемгүл Тынысовадан құрылған «Жерұйық» командасы қатысып,жоғары нәтиже көрсетті. Нәтижесінде жалпыкомандалық есепте «Жерұйық» командасы ІІІ орынды иеленді. Топ жетекшісі – Қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының меңгерушісі, филология ғылымдарының кандидаты А.С.Елеуова екендігін атап өткіміз келеді. Білімімен оқ бойы озық шыққан студенттерімізге алдағы уақытта да бағындырар белестеріңіз биік болсын деген тілек білдіреміз.

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 7

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 6

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 18

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 51

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.