Мәжіліс депутаттары университетімізде

ҚР Парламент мәжілісінің депутаттары Ізмұхамбетов Бақтықожа Салахатдинұлы, Хитуов Тарас Киікбайұлы, Тасболатов Абай Бөлекбайұлы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болды.

Университетке келген халық қалаулылары алдымен Халел ескерткішінің төңірегінен жақында ғана ашылған «Тұлғалар аллеясымен» танысты. Кейін жағада орналасқан «Жайық» спорттық кешенін аралады. Сонымен қатар, университетіміздің «English only space» оқу орнына барып, студенттеріміздің тыныс-тіршілігімен танысты. Университетіміздің логотипі салынған киімдер дүкендердің барына депутаттарымыз таңқалыстарын білдірді.

Депутаттар университетіміздің бас ғимаратының мәжіліс залында профессор-оқытушылармен және студенттермен арнайы бас қосты. Жиынның алғы сөзін ректор Абзал Ахатұлы өзі алып, сөз кезегін мәжіліс депутаты Ізмұхамбетов Бақтықожа Салахатдинұлына берді. Депутат өз кезегінде жиын қатысушыларына алғысын білдіріп, алда болатын кезектен тыс сайлауға белсенді түрде қатысуға шақырды.

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 6

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 6

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 18

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 50

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.