Мәжіліс депутаттары университетімізде

ҚР Парламент мәжілісінің депутаттары Ізмұхамбетов Бақтықожа Салахатдинұлы, Хитуов Тарас Киікбайұлы, Тасболатов Абай Бөлекбайұлы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болды.

Университетке келген халық қалаулылары алдымен Халел ескерткішінің төңірегінен жақында ғана ашылған «Тұлғалар аллеясымен» танысты. Кейін жағада орналасқан «Жайық» спорттық кешенін аралады. Сонымен қатар, университетіміздің «English only space» оқу орнына барып, студенттеріміздің тыныс-тіршілігімен танысты. Университетіміздің логотипі салынған киімдер дүкендердің барына депутаттарымыз таңқалыстарын білдірді.

Депутаттар университетіміздің бас ғимаратының мәжіліс залында профессор-оқытушылармен және студенттермен арнайы бас қосты. Жиынның алғы сөзін ректор Абзал Ахатұлы өзі алып, сөз кезегін мәжіліс депутаты Ізмұхамбетов Бақтықожа Салахатдинұлына берді. Депутат өз кезегінде жиын қатысушыларына алғысын білдіріп, алда болатын кезектен тыс сайлауға белсенді түрде қатысуға шақырды.

Тимур - «Тілдарын» жеңімпазы

21 Авг 2019 12

Таяуда университетімізде «Тілдарын» облыстық олимпиадасы өтті. 9 үміткер қатысқан сайыста жастар қазақ, орыс, ағылшын тілдерінен білімдерін сынады.

Құрметті абитуриенттер!

6 Авг 2019 171

Жергілікті бюджет қаражаты есебінен (акимат гранты) 232 білім беру гранттары тағайындалды.

Білім беру гранттарын тағайындау конкурсына қатысуға өтініштерді ҚАБЫЛДАУ аяқталды

24 Июл 2019 139

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы №58 қаулысымен бекітілген «Бакалавр» немесе «магистр» дәрежелері берілетін жоғары немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білім алуға ақы төлеу үшін білім беру грантын беру қағидаларына сәйкес Республикалық бюджет қаражаты есебінен білім беру гранттарын беру конкурсына қатысу үшін өтініштер қабылдау ағымдағы жылғы 13 шілдеден баста 20-сы күні аяқталды.
Бүгінгі күнде конкурсқа қатысуға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті арқылы 1400-ге жуық өтініш қабылдады.
Білім гранты иегерлерінің тізімі тамыз айының 5-не дейін Ұлттық тестілеу орталығының https://www.testcenter.kz сайтына жарияланады.

Меморандумға қол қойылды

23 Июл 2019 108

Атырау облыстық полиция басқармасы, Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен М.Бөкенбаев атындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институты арасында үш жақты меморандумға қол қойылды

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 152

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.