«Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» дәрісі

Жұмылдыру резервін даярлау ісінде әскери қызметшілердің жоғары кәсіби тәжірибесін пайдалану,  әскери кафедралардың қарулы күштермен тығыз өзара іс-қимылын жолға қою, болашақ запастағы офицерлердің әскери даярлық сапасын арттыру және әскери қызметтің беделін көтеру мақсатында 41321 әскери бөлімнің тәрбие және идеологиялық жұмыстар жөніндегі командир орынбасары капитан Азамат Қалыбаев әскери кафедрасының 1 курс студенттеріне «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» тақырыбында дәріс өткізді.

Аталған бағдарлама бойынша түсініктеріңіз бен бірігіп жұмыс жасау керектігі туралы тәрбиелік іс-шара ұғымын түсіндірді.

Бұл тәжірибе жұмылдыру резервін даярлау ісінде әскери қызметшілердің бай кәсіби тәжірибесін пайдалануға мүмкіндік береді, әскери кафедралардың қарулы күштермен тығыз өзара іс-қимылын жолға қояды. Сонымен болашақ запастағы офицерлердің әскери даярлық сапасын арттырады және әскери қызметтің беделін көтереді.

Алда да әскери кафедрасының студенттеріне жоғары денгейде ҚР Қарулы Куштерінің әскери қызметшілерінің оқу-әдістемелік дәрістері откізілуі жоспарлануда.