Жұлдызды байқау

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  Жастар саясаты департаменті ұйымдастыруымен студенттік өзін-өзі басқару апталығы аясында профессор-оқытушылар мен студенттердің  қатысуымен  «Екі жұлдыз» байқауы болып өтті.

Байқаудың мақсаты: студенттер мен оқытушылардың қарым-қатынасын нығайтып, оларды жаңа қырынан көрсетіп, бойларындағы талантты ояту.

«Екі жұлдыз» байқауының қорытындысында қазылар алқасының шешімі бойынша, ән орындау стилімен, сахна мәдениетін сақтауымен ерекше көзге түскен жұптар жүлделі орындарды иеленді.

Атап айтар болсақ, «Екі жұлдыз» байқауының жеңімпаз ретінде Көптілді білім беру факультетінің деканы Мұхтаров Мұстахим Харенұлы мен университетіміздің белсенді студенті Шүйішова Арайлым марапатталды.

Ал, жүлделі екінші орынды Экономика және құқық факультетінің маманы Сәуле Жұбанова мен Бағытов Дамир және үшінші орынды Ғылым департаментінің директоры Мусаева Айман Амангелдіқызы мен Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінің студенті Самиғолла Ізбасар иеленді.

Сонымен қатар, әртістік шеберлігімен көзге түскен жұптар арнайы Алғыс хаттармен марапатталды.

Үміткерлерге әділ бағасын берген қазылар алқасы мүшелері - облыстық Жас Отан ЖҚ төрағасы Ғилажев Ринат Маратұлы мен Жас Отан Жастар қанатының белсендісі Бекболат Амиржанов пен Жастар саясаты департаментінің директоры Қорған Бибінұр Бүркітқызы.

Бүгінгі «Екі жұлдыз» байқауы өте жоғары деңгейде өтті.

Тимур - «Тілдарын» жеңімпазы

21 Авг 2019 9

Таяуда университетімізде «Тілдарын» облыстық олимпиадасы өтті. 9 үміткер қатысқан сайыста жастар қазақ, орыс, ағылшын тілдерінен білімдерін сынады.

Құрметті абитуриенттер!

6 Авг 2019 169

Жергілікті бюджет қаражаты есебінен (акимат гранты) 232 білім беру гранттары тағайындалды.

Білім беру гранттарын тағайындау конкурсына қатысуға өтініштерді ҚАБЫЛДАУ аяқталды

24 Июл 2019 138

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы №58 қаулысымен бекітілген «Бакалавр» немесе «магистр» дәрежелері берілетін жоғары немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білім алуға ақы төлеу үшін білім беру грантын беру қағидаларына сәйкес Республикалық бюджет қаражаты есебінен білім беру гранттарын беру конкурсына қатысу үшін өтініштер қабылдау ағымдағы жылғы 13 шілдеден баста 20-сы күні аяқталды.
Бүгінгі күнде конкурсқа қатысуға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті арқылы 1400-ге жуық өтініш қабылдады.
Білім гранты иегерлерінің тізімі тамыз айының 5-не дейін Ұлттық тестілеу орталығының https://www.testcenter.kz сайтына жарияланады.

Меморандумға қол қойылды

23 Июл 2019 105

Атырау облыстық полиция басқармасы, Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен М.Бөкенбаев атындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институты арасында үш жақты меморандумға қол қойылды

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 151

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.