Жұлдызды байқау

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  Жастар саясаты департаменті ұйымдастыруымен студенттік өзін-өзі басқару апталығы аясында профессор-оқытушылар мен студенттердің  қатысуымен  «Екі жұлдыз» байқауы болып өтті.

Байқаудың мақсаты: студенттер мен оқытушылардың қарым-қатынасын нығайтып, оларды жаңа қырынан көрсетіп, бойларындағы талантты ояту.

«Екі жұлдыз» байқауының қорытындысында қазылар алқасының шешімі бойынша, ән орындау стилімен, сахна мәдениетін сақтауымен ерекше көзге түскен жұптар жүлделі орындарды иеленді.

Атап айтар болсақ, «Екі жұлдыз» байқауының жеңімпаз ретінде Көптілді білім беру факультетінің деканы Мұхтаров Мұстахим Харенұлы мен университетіміздің белсенді студенті Шүйішова Арайлым марапатталды.

Ал, жүлделі екінші орынды Экономика және құқық факультетінің маманы Сәуле Жұбанова мен Бағытов Дамир және үшінші орынды Ғылым департаментінің директоры Мусаева Айман Амангелдіқызы мен Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінің студенті Самиғолла Ізбасар иеленді.

Сонымен қатар, әртістік шеберлігімен көзге түскен жұптар арнайы Алғыс хаттармен марапатталды.

Үміткерлерге әділ бағасын берген қазылар алқасы мүшелері - облыстық Жас Отан ЖҚ төрағасы Ғилажев Ринат Маратұлы мен Жас Отан Жастар қанатының белсендісі Бекболат Амиржанов пен Жастар саясаты департаментінің директоры Қорған Бибінұр Бүркітқызы.

Бүгінгі «Екі жұлдыз» байқауы өте жоғары деңгейде өтті.

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 25

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 20

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 24

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 54

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.