Жұлдызды байқау

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  Жастар саясаты департаменті ұйымдастыруымен студенттік өзін-өзі басқару апталығы аясында профессор-оқытушылар мен студенттердің  қатысуымен  «Екі жұлдыз» байқауы болып өтті.

Байқаудың мақсаты: студенттер мен оқытушылардың қарым-қатынасын нығайтып, оларды жаңа қырынан көрсетіп, бойларындағы талантты ояту.

«Екі жұлдыз» байқауының қорытындысында қазылар алқасының шешімі бойынша, ән орындау стилімен, сахна мәдениетін сақтауымен ерекше көзге түскен жұптар жүлделі орындарды иеленді.

Атап айтар болсақ, «Екі жұлдыз» байқауының жеңімпаз ретінде Көптілді білім беру факультетінің деканы Мұхтаров Мұстахим Харенұлы мен университетіміздің белсенді студенті Шүйішова Арайлым марапатталды.

Ал, жүлделі екінші орынды Экономика және құқық факультетінің маманы Сәуле Жұбанова мен Бағытов Дамир және үшінші орынды Ғылым департаментінің директоры Мусаева Айман Амангелдіқызы мен Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінің студенті Самиғолла Ізбасар иеленді.

Сонымен қатар, әртістік шеберлігімен көзге түскен жұптар арнайы Алғыс хаттармен марапатталды.

Үміткерлерге әділ бағасын берген қазылар алқасы мүшелері - облыстық Жас Отан ЖҚ төрағасы Ғилажев Ринат Маратұлы мен Жас Отан Жастар қанатының белсендісі Бекболат Амиржанов пен Жастар саясаты департаментінің директоры Қорған Бибінұр Бүркітқызы.

Бүгінгі «Екі жұлдыз» байқауы өте жоғары деңгейде өтті.