Студенттер арасында әскери-спорттық сайыс өтті

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70-жылдығын атап өтуге арналған «70 қадам» бағдарламасын жүзеге асыруға байланысты ҚР ҚК мен Ұлы Отан соғысының жеңіс күніне орай Инновациялық білім беру факультеті, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасы студенттерінің арасында әскери-спорттық сайыс өтті.

Студенттер спорттық сайыстың 5-түрінен жарысқа түсті. Яғни, 800 м қашықтыққа жүгіру; Калашников автоматын бұзып, жинау; Кедергілерден жүгіріп өту; Химиялық шабуыл кезінде тыныс алу және жеке тері қорғау құралдарын кию; Пневматикалық винтовкадан ату;

Осы аталған спорт түрлері Дене шынықтыру және әскери дайындық каферасының 1-ші, 2-ші, 3-ші курс студент топтары арасында жарыс болды.