СТУДЕНТТЕРІМІЗ ЖЕҢІС ТҰҒЫРЫНДА!

Л. Гумилев атындағы Еуразия ұлтттық университетінде студенттер мен магистранттар арасында XIV Халықаралық «Ғылым және білім-2019» атты конференция болып өтті. Конференция «Jastar jyly» -на  арналған  «Jastar» бағдарламасын жүзеге асыру іс-шаралар жоспары аясында өткізілді.

Ғылыми конференция экономика,филологияның өзекті мәселелері, жаратылыстану ғылымдары, механика және математика, тарих және археология секцияларын қамтыды. Еліміздің түкпір-түкпірінен келген жалпы саны 36 студент қатысқан   аталмыш сайыста университетіміздің қос бірдей филология мамандығының студенттері Ізбасаров Есенбай «Қазақ тіліндегі сөзойнатым құбылысы» (ғылыми жетекші ф.ғ.к., Салыхова А.З.) тақырыбымен жүлделі І дәрежелі дипломмен және Шакиров Заманбек «Латын графикасына көшудің өзекті мәселелері» (ғылыми жетекші ф.ғ.к. Елеуова А.С.) тақырыбы бойынша   жүлделі ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды. Ғылым бәсекесінде жүзден жүйрік, мыңнан тұлпар студенттерімізді дайындаған ғылыми жетекшілеріне зор алғысымызды білдіреміз.

Тимур - «Тілдарын» жеңімпазы

21 Авг 2019 14

Таяуда университетімізде «Тілдарын» облыстық олимпиадасы өтті. 9 үміткер қатысқан сайыста жастар қазақ, орыс, ағылшын тілдерінен білімдерін сынады.

Құрметті абитуриенттер!

6 Авг 2019 171

Жергілікті бюджет қаражаты есебінен (акимат гранты) 232 білім беру гранттары тағайындалды.

Білім беру гранттарын тағайындау конкурсына қатысуға өтініштерді ҚАБЫЛДАУ аяқталды

24 Июл 2019 140

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы №58 қаулысымен бекітілген «Бакалавр» немесе «магистр» дәрежелері берілетін жоғары немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білім алуға ақы төлеу үшін білім беру грантын беру қағидаларына сәйкес Республикалық бюджет қаражаты есебінен білім беру гранттарын беру конкурсына қатысу үшін өтініштер қабылдау ағымдағы жылғы 13 шілдеден баста 20-сы күні аяқталды.
Бүгінгі күнде конкурсқа қатысуға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті арқылы 1400-ге жуық өтініш қабылдады.
Білім гранты иегерлерінің тізімі тамыз айының 5-не дейін Ұлттық тестілеу орталығының https://www.testcenter.kz сайтына жарияланады.

Меморандумға қол қойылды

23 Июл 2019 109

Атырау облыстық полиция басқармасы, Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен М.Бөкенбаев атындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институты арасында үш жақты меморандумға қол қойылды

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 152

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.