СТУДЕНТТЕРІМІЗ ЖЕҢІС ТҰҒЫРЫНДА!

Л. Гумилев атындағы Еуразия ұлтттық университетінде студенттер мен магистранттар арасында XIV Халықаралық «Ғылым және білім-2019» атты конференция болып өтті. Конференция «Jastar jyly» -на  арналған  «Jastar» бағдарламасын жүзеге асыру іс-шаралар жоспары аясында өткізілді.

Ғылыми конференция экономика,филологияның өзекті мәселелері, жаратылыстану ғылымдары, механика және математика, тарих және археология секцияларын қамтыды. Еліміздің түкпір-түкпірінен келген жалпы саны 36 студент қатысқан   аталмыш сайыста университетіміздің қос бірдей филология мамандығының студенттері Ізбасаров Есенбай «Қазақ тіліндегі сөзойнатым құбылысы» (ғылыми жетекші ф.ғ.к., Салыхова А.З.) тақырыбымен жүлделі І дәрежелі дипломмен және Шакиров Заманбек «Латын графикасына көшудің өзекті мәселелері» (ғылыми жетекші ф.ғ.к. Елеуова А.С.) тақырыбы бойынша   жүлделі ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды. Ғылым бәсекесінде жүзден жүйрік, мыңнан тұлпар студенттерімізді дайындаған ғылыми жетекшілеріне зор алғысымызды білдіреміз.

«Тұлғалар аллеясы» салтанатты түрде ашылды

19 Апр 2019 22

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламалық мақаласы аясында еліміздің дамуына үлес қосып, білім, ғылым, мәдениет және өнер саласында айрықша із қалдырған Атырау өңірінің біртуар азаматтарына арналған «Тұлғалар аллеясының» салтанатты ашылу рәсімі өтті.

18 Апр 2019 37

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Президенттік басқару жүйесінің теориясы мен практикасы және Қазақстандағы Президенттік сайлау» тақырыбында  конференция өтті.

Профессор Бақыт Барсайдың 70 жасқа толуына орай ғылыми-әдістемелік конференция

17 Апр 2019 70

2019 жылы 12 сәуір күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ардагер ұстаз, ғалым,  пед.ғ.д., профессор Барсай Бақыт Телжанқызының мерейлі 70 жасқа толуына арналған «Білім беру мазмұнын жаңарту жағдайында педагогикалық кадрларды кәсіби даярлау: құзыреттілік, технология, инновация» атты республикалық  ғылыми-әдістемелік конференция өтті.

ЖАҢА КІТАПТАРДЫҢ ТҰСАУКЕСЕРІ ӨТТІ

17 Апр 2019 64

Бүгін,17 сәуірде университеттің Ғылыми кеңес залында «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Туған жер» және «Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобалары төңірегіндегі жаңа басылымдармен таныстыруға арналған дөңгелек үстел өткізілді.

Кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел

17 Апр 2019 50

Кеше Атырау өңірлік «Рухани жаңғыру» жобалық кеңсесінің сарапшылар кеңесінің қатысуымен кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел өтті.