"Нашақорлық және экстремизм - ғасыр дерті"

2019 жылдың 12 сәуірінде Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Жастар саясаты департаменті Атырау облыстық Полиция департаментімен бірлесіп "Нашақорлық және экстремизм - ғасыр дерті" атты жергілікті полиция қызметкерлері мен студенттер арасындағы облыстық пікірсайыс турнирін өткізді.

Мақсаты - қазіргі таңда қоғамда орын алып жатқан өзекті мәселелерді көпшілік алдында талқылау мен сараптау жолдары арқылы полиция қызметкерлері мен студенттердің әлеуметтіе және шығармашылық белсенділіктерін арттыру.
Турнирдың қорытындысы бойынша : 1 орын:
Аманжолова Марина (Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті)
2 орын:
Рахимов Асқар
Есжан Асылбек (Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті)
3 орын:
Оңғарова Ақлима (Жергілікті полиция қызметінің аға инспекторы)
Мұғалімов Жансерік

Халық қасіреті – ел жадында

25 Июн 2019 7

29-31 мамыр аралығында Алматы қаласы Қазақстан Республикасының Ұлттық кітапханасында 31 мамыр – Саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне орай «Ашаршылық пен үлкен террордың тарихи сабақтары» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция жұмысына  орталық директоры, т.ғ.д., ппрофессор А.Ахмет қатынасты.

«Қазақстан дамуының 10 бағыты»

25 Июн 2019 7

Осындай тақырыппен кеше Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Әзербайжан мәдени орталығында» Қазақстан Республикасы Президенті Қ.К.Тоқаевтың ұлықтау рәсіміндегі белгіленген жоспарын талқылауға байланысты дөңгелек үстел болып өтті.

Жас өрендер Қадыр Жүсіппен жүздесті

24 Июн 2019 25

Бүгін Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қазақ тілі және әдебиеті кафедрасының профессоры, филология ғылымдарының докторы, ақын Қадыр Жүсіппен кездесу өтті.

БАҚ арасындағы бәсеке

24 Июн 2019 23

23 маусым күні Атырауда облыстық әкімшіліктің қолдауымен, Ішкі саясат басқармасының ұйымдастыруымен «Байланыс және ақпарат қызметкерлері» күніне арналған  БАҚ өкілдері арасында спорттық ойындар жарысы өтті.