"Нашақорлық және экстремизм - ғасыр дерті"

2019 жылдың 12 сәуірінде Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Жастар саясаты департаменті Атырау облыстық Полиция департаментімен бірлесіп "Нашақорлық және экстремизм - ғасыр дерті" атты жергілікті полиция қызметкерлері мен студенттер арасындағы облыстық пікірсайыс турнирін өткізді.

Мақсаты - қазіргі таңда қоғамда орын алып жатқан өзекті мәселелерді көпшілік алдында талқылау мен сараптау жолдары арқылы полиция қызметкерлері мен студенттердің әлеуметтіе және шығармашылық белсенділіктерін арттыру.
Турнирдың қорытындысы бойынша : 1 орын:
Аманжолова Марина (Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті)
2 орын:
Рахимов Асқар
Есжан Асылбек (Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті)
3 орын:
Оңғарова Ақлима (Жергілікті полиция қызметінің аға инспекторы)
Мұғалімов Жансерік