«Қазақстанның әлеуметтік экономикалық және құқықтық дамуының өзекті мәселелері»

Ғылым күніне орай ұйымдастырылған «Қазақстанның әлеуметтік экономикалық және құқықтық дамуының өзекті мәселелері»  тақырыбындағы жас ғалымдар, магистранттар мен студенттердің ғылыми-практикалық конференцияның  «Заң ғылымы және құқықтық қолдану: жастардың ғылыми көзқарастары» атты секциясының жұмысын Экономика және құқық факультетінің деканы, э.ғ.к., доцент Қ.М.Утепкалиева, Құқықтану кафедрасының меңгерушісі, заң ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор Ж.Б.Шаяхметова  ашып,  студеттерге сәттілік тіледі.

Секция жұмысына Құқықтану мамандығының студенттері атсалысты. Атап айтқанда, Рафхат Рашида, Тілеген Алия, Ислямов Абай, Орынғалиев Руслан, Кенжешова Жадыра, Шаматова Айгерім, Өтегенова Мөлдір, Жақсығали Әділет, Қарасай Нұртас, Серикбаев Руслан, Дюсегалиева Зарина, Бағытжан Нұрдаулет, Қабдолла Төлебике, Қырықбаев белсенділік танытты. Секция отырысының соңыңда мына студенттер І,ІІ және ІІІ дәрежелі дипломдармен марапатталды. Соның ішінде:

І дәрежелі диплом Жақсығали Әділет және Қарасай Нұртас

ІІ дәрежелі диплом Дюсегалиева Зарина

ІІІ дәрежелі диплом Шаматова Айгерім

Қалған қатысушылар сертификаттарға ие болды.