Ғалымға тағзым етілді

Бүгін 12 сәуір күні минерология ғылымдарының докторы, геолог ғалым, профессор, академик Қаныш Сәтбаевтың 120 жылдық мерейтойына орай, жылдағы дәстүр бойынша Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің оқытушылары мен студенттері және Геолог поселкасындағы Қ.Сәтпаев атындағы орта мектептің оқушылары Қазақстанда ғылымның алғашқы негізін қалаушылардың бірі Қаныш Сәтпаев алаңына жиналып, ғалым аруағына тағзым етіп гүл шоқтарын қойды.

Жиынды құттықтау сөзімен университеттің ғылыми істер жөніндегі проректоры Саламат Идрисов ашты. Шара барысында ғалымның атымен аталған №19 мектептің оқушылары ғалымға арнап өлең шумақтарын оқып, сөз сөйледі. Жиын соңы ғалым ескерткішінінің алдында суретке түсумен аяқталды.