Ғалымға тағзым етілді

Бүгін 12 сәуір күні минерология ғылымдарының докторы, геолог ғалым, профессор, академик Қаныш Сәтбаевтың 120 жылдық мерейтойына орай, жылдағы дәстүр бойынша Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің оқытушылары мен студенттері және Геолог поселкасындағы Қ.Сәтпаев атындағы орта мектептің оқушылары Қазақстанда ғылымның алғашқы негізін қалаушылардың бірі Қаныш Сәтпаев алаңына жиналып, ғалым аруағына тағзым етіп гүл шоқтарын қойды.

Жиынды құттықтау сөзімен университеттің ғылыми істер жөніндегі проректоры Саламат Идрисов ашты. Шара барысында ғалымның атымен аталған №19 мектептің оқушылары ғалымға арнап өлең шумақтарын оқып, сөз сөйледі. Жиын соңы ғалым ескерткішінінің алдында суретке түсумен аяқталды.

«Тұлғалар аллеясы» салтанатты түрде ашылды

19 Апр 2019 22

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламалық мақаласы аясында еліміздің дамуына үлес қосып, білім, ғылым, мәдениет және өнер саласында айрықша із қалдырған Атырау өңірінің біртуар азаматтарына арналған «Тұлғалар аллеясының» салтанатты ашылу рәсімі өтті.

18 Апр 2019 38

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Президенттік басқару жүйесінің теориясы мен практикасы және Қазақстандағы Президенттік сайлау» тақырыбында  конференция өтті.

Профессор Бақыт Барсайдың 70 жасқа толуына орай ғылыми-әдістемелік конференция

17 Апр 2019 71

2019 жылы 12 сәуір күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ардагер ұстаз, ғалым,  пед.ғ.д., профессор Барсай Бақыт Телжанқызының мерейлі 70 жасқа толуына арналған «Білім беру мазмұнын жаңарту жағдайында педагогикалық кадрларды кәсіби даярлау: құзыреттілік, технология, инновация» атты республикалық  ғылыми-әдістемелік конференция өтті.

ЖАҢА КІТАПТАРДЫҢ ТҰСАУКЕСЕРІ ӨТТІ

17 Апр 2019 65

Бүгін,17 сәуірде университеттің Ғылыми кеңес залында «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Туған жер» және «Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобалары төңірегіндегі жаңа басылымдармен таныстыруға арналған дөңгелек үстел өткізілді.

Кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел

17 Апр 2019 53

Кеше Атырау өңірлік «Рухани жаңғыру» жобалық кеңсесінің сарапшылар кеңесінің қатысуымен кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел өтті.