«Creatıve Spark» халықаралық жобасы жүзеге асырылуда

АтМУ-ның «Ispace» бизнес-инкубаторы негізінде кәсіпкерлік дағдылар мен шығармашылық экономиканы дамыту бойынша «Creatıve Spark» халықаралық жобасы жүзеге асырылуда.

Бағдарлама жоғары оқу орындарына кәсіпкерлікті дамыту, ЖОО қолдау көрсету және халықаралық әріптестік қарым-қатынастарды дамыту үшін арналған. Жобаның шеңберінде, 2019 жылдың 8-9 сәуірінде Лестердің Университетінің аймақтық даму жөніндегі оқытушысы, доктор Мартин Куинн және кәсіпкерлік және бухгалтерлік есеп кафедрасының доценті Джефф Лайтфут студенттер мен оқытушыларға арналған «Creative Spark Entrepreneurial Workshop» тақырыбында семинар-тренинг өткізді. Іс-шара соңында студенттер мен оқытушыларға сертификаттар берілді.

Халық қасіреті – ел жадында

25 Июн 2019 7

29-31 мамыр аралығында Алматы қаласы Қазақстан Республикасының Ұлттық кітапханасында 31 мамыр – Саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне орай «Ашаршылық пен үлкен террордың тарихи сабақтары» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция жұмысына  орталық директоры, т.ғ.д., ппрофессор А.Ахмет қатынасты.

«Қазақстан дамуының 10 бағыты»

25 Июн 2019 7

Осындай тақырыппен кеше Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Әзербайжан мәдени орталығында» Қазақстан Республикасы Президенті Қ.К.Тоқаевтың ұлықтау рәсіміндегі белгіленген жоспарын талқылауға байланысты дөңгелек үстел болып өтті.

Жас өрендер Қадыр Жүсіппен жүздесті

24 Июн 2019 25

Бүгін Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қазақ тілі және әдебиеті кафедрасының профессоры, филология ғылымдарының докторы, ақын Қадыр Жүсіппен кездесу өтті.

БАҚ арасындағы бәсеке

24 Июн 2019 23

23 маусым күні Атырауда облыстық әкімшіліктің қолдауымен, Ішкі саясат басқармасының ұйымдастыруымен «Байланыс және ақпарат қызметкерлері» күніне арналған  БАҚ өкілдері арасында спорттық ойындар жарысы өтті.