«Creatıve Spark» халықаралық жобасы жүзеге асырылуда

АтМУ-ның «Ispace» бизнес-инкубаторы негізінде кәсіпкерлік дағдылар мен шығармашылық экономиканы дамыту бойынша «Creatıve Spark» халықаралық жобасы жүзеге асырылуда.

Бағдарлама жоғары оқу орындарына кәсіпкерлікті дамыту, ЖОО қолдау көрсету және халықаралық әріптестік қарым-қатынастарды дамыту үшін арналған. Жобаның шеңберінде, 2019 жылдың 8-9 сәуірінде Лестердің Университетінің аймақтық даму жөніндегі оқытушысы, доктор Мартин Куинн және кәсіпкерлік және бухгалтерлік есеп кафедрасының доценті Джефф Лайтфут студенттер мен оқытушыларға арналған «Creative Spark Entrepreneurial Workshop» тақырыбында семинар-тренинг өткізді. Іс-шара соңында студенттер мен оқытушыларға сертификаттар берілді.

Ректорлар тарихы. 15-бөлім.

7 Авг 2019 56

2016-2019 ж.ж.

Құрметті абитуриенттер!

6 Авг 2019 151

Жергілікті бюджет қаражаты есебінен (акимат гранты) 232 білім беру гранттары тағайындалды.