«Тапқырлар алаңында» сайысқа түсті

10 сәуір күні Экономика және құқық факультеті Менеджмент кафедрасының ұйымдастыруымен студенттер арасында «Тапқырлар алаңы» атты интеллектуалдық ойын өтті.

Ойынның негізгі мақсаты – студенттердің әр салада білімдерін кеңейту, білім деңгейін, шығармашылық ізденісін байқау. Студенттерді жан-жақты болуға қалыптастырып, сұрақтарға толық жауап беру дағдысын қалыптастыру. Сонымен қатар, сөйлеу шеберлігін жетілдіріп белсенділіктерін арттыру болып табылады.

4-топтан құралған қатысушылар ойын барысында 4-кезең бойынша білімдерін ортаға салды. Яғни, I кезең – «Эрудит», II кезең – «Зерде», III кезең – «Бәйге» IV кезең – «Тапқыр» деп аталып, әр кезенінің өзінің шарттары түсіндіріліп, сұрақтары мен тапсырмалары берілді. Осы аталған кезеңдер бойынша қатысушыларымыз бақтарын сынады.

Ойын соңында әділқазыларымыз барлық ұпай сандарып есептеп, 1 орынды «Алаш» тобына, 2 орынды «Тұлпар» тобына, 3 орынды «Болашақ» тобына беріп, «Жастар» тобын арнайы алғыс хатпен марапаттады.