ХІ Республикалық пәндік олимпиадасында ІІІ орын!

4-5 сәуір аралығында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «5В011000-Физика» мамандығы студенттері  І.Жансүгіров атындағы Жетісу мемлекеттік университетінде өткен Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары студенттерінің ХІ Республикалық пәндік олимпиадасына қатысып келді.

Пәндік олимпиадаға қатысқан студенттеріміз сайыстың үш кезеңінен сүрінбей өтіп, нәтижесінде «5В011000-Физика» мамандығы бойынша жалпы командалық ІІІ орынға ие болды. Жалпы команда мүшелері Марта Еділбаева, Айман Тасмұханова, Мира Мейрамова есімді студенттеріміз арнайы сертификаттармен және командалық есепте ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды. Студенттерге жетекшілік еткен аға оқытушы, магистр Жадыра Салыкбаева арнайы Алғыс хатқа ие болды.

Тимур - «Тілдарын» жеңімпазы

21 Авг 2019 13

Таяуда университетімізде «Тілдарын» облыстық олимпиадасы өтті. 9 үміткер қатысқан сайыста жастар қазақ, орыс, ағылшын тілдерінен білімдерін сынады.

Құрметті абитуриенттер!

6 Авг 2019 171

Жергілікті бюджет қаражаты есебінен (акимат гранты) 232 білім беру гранттары тағайындалды.

Білім беру гранттарын тағайындау конкурсына қатысуға өтініштерді ҚАБЫЛДАУ аяқталды

24 Июл 2019 139

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы №58 қаулысымен бекітілген «Бакалавр» немесе «магистр» дәрежелері берілетін жоғары немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білім алуға ақы төлеу үшін білім беру грантын беру қағидаларына сәйкес Республикалық бюджет қаражаты есебінен білім беру гранттарын беру конкурсына қатысу үшін өтініштер қабылдау ағымдағы жылғы 13 шілдеден баста 20-сы күні аяқталды.
Бүгінгі күнде конкурсқа қатысуға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті арқылы 1400-ге жуық өтініш қабылдады.
Білім гранты иегерлерінің тізімі тамыз айының 5-не дейін Ұлттық тестілеу орталығының https://www.testcenter.kz сайтына жарияланады.

Меморандумға қол қойылды

23 Июл 2019 109

Атырау облыстық полиция басқармасы, Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен М.Бөкенбаев атындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институты арасында үш жақты меморандумға қол қойылды

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 152

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.