ХІ Республикалық пәндік олимпиадасында ІІІ орын!

4-5 сәуір аралығында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «5В011000-Физика» мамандығы студенттері  І.Жансүгіров атындағы Жетісу мемлекеттік университетінде өткен Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары студенттерінің ХІ Республикалық пәндік олимпиадасына қатысып келді.

Пәндік олимпиадаға қатысқан студенттеріміз сайыстың үш кезеңінен сүрінбей өтіп, нәтижесінде «5В011000-Физика» мамандығы бойынша жалпы командалық ІІІ орынға ие болды. Жалпы команда мүшелері Марта Еділбаева, Айман Тасмұханова, Мира Мейрамова есімді студенттеріміз арнайы сертификаттармен және командалық есепте ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды. Студенттерге жетекшілік еткен аға оқытушы, магистр Жадыра Салыкбаева арнайы Алғыс хатқа ие болды.

«Тұлғалар аллеясы» салтанатты түрде ашылды

19 Апр 2019 11

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламалық мақаласы аясында еліміздің дамуына үлес қосып, білім, ғылым, мәдениет және өнер саласында айрықша із қалдырған Атырау өңірінің біртуар азаматтарына арналған «Тұлғалар аллеясының» салтанатты ашылу рәсімі өтті.

18 Апр 2019 34

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Президенттік басқару жүйесінің теориясы мен практикасы және Қазақстандағы Президенттік сайлау» тақырыбында  конференция өтті.

Профессор Бақыт Барсайдың 70 жасқа толуына орай ғылыми-әдістемелік конференция

17 Апр 2019 69

2019 жылы 12 сәуір күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ардагер ұстаз, ғалым,  пед.ғ.д., профессор Барсай Бақыт Телжанқызының мерейлі 70 жасқа толуына арналған «Білім беру мазмұнын жаңарту жағдайында педагогикалық кадрларды кәсіби даярлау: құзыреттілік, технология, инновация» атты республикалық  ғылыми-әдістемелік конференция өтті.

ЖАҢА КІТАПТАРДЫҢ ТҰСАУКЕСЕРІ ӨТТІ

17 Апр 2019 63

Бүгін,17 сәуірде университеттің Ғылыми кеңес залында «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Туған жер» және «Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобалары төңірегіндегі жаңа басылымдармен таныстыруға арналған дөңгелек үстел өткізілді.

Кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел

17 Апр 2019 50

Кеше Атырау өңірлік «Рухани жаңғыру» жобалық кеңсесінің сарапшылар кеңесінің қатысуымен кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел өтті.