ХІ Республикалық пәндік олимпиадасында ІІІ орын!

4-5 сәуір аралығында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «5В011000-Физика» мамандығы студенттері  І.Жансүгіров атындағы Жетісу мемлекеттік университетінде өткен Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары студенттерінің ХІ Республикалық пәндік олимпиадасына қатысып келді.

Пәндік олимпиадаға қатысқан студенттеріміз сайыстың үш кезеңінен сүрінбей өтіп, нәтижесінде «5В011000-Физика» мамандығы бойынша жалпы командалық ІІІ орынға ие болды. Жалпы команда мүшелері Марта Еділбаева, Айман Тасмұханова, Мира Мейрамова есімді студенттеріміз арнайы сертификаттармен және командалық есепте ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды. Студенттерге жетекшілік еткен аға оқытушы, магистр Жадыра Салыкбаева арнайы Алғыс хатқа ие болды.

Халық қасіреті – ел жадында

25 Июн 2019 7

29-31 мамыр аралығында Алматы қаласы Қазақстан Республикасының Ұлттық кітапханасында 31 мамыр – Саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне орай «Ашаршылық пен үлкен террордың тарихи сабақтары» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция жұмысына  орталық директоры, т.ғ.д., ппрофессор А.Ахмет қатынасты.

«Қазақстан дамуының 10 бағыты»

25 Июн 2019 7

Осындай тақырыппен кеше Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Әзербайжан мәдени орталығында» Қазақстан Республикасы Президенті Қ.К.Тоқаевтың ұлықтау рәсіміндегі белгіленген жоспарын талқылауға байланысты дөңгелек үстел болып өтті.

Жас өрендер Қадыр Жүсіппен жүздесті

24 Июн 2019 25

Бүгін Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қазақ тілі және әдебиеті кафедрасының профессоры, филология ғылымдарының докторы, ақын Қадыр Жүсіппен кездесу өтті.

БАҚ арасындағы бәсеке

24 Июн 2019 23

23 маусым күні Атырауда облыстық әкімшіліктің қолдауымен, Ішкі саясат басқармасының ұйымдастыруымен «Байланыс және ақпарат қызметкерлері» күніне арналған  БАҚ өкілдері арасында спорттық ойындар жарысы өтті.