Ғылыми-теориялық конференциясы өтті

Бүгін Инновациялық білім беру факультетінің мектепке дейінгі  және бастауыш білім беру кафедрасының магистранттары мен студенттерінің ұйымдастыруымен 2019 жыл – Жастар жылына арналған «Қазақстанның болашағы - білімді жастар»  ғылыми-теориялық конференциясы өтті.

Алғысөз университетіміздің ғылыми істер жөніндегі проректоры, п.ғ.к., профессор Идрисов Саламат Нұрмаханұлына және факультет деканы, п.ғ.д., профессор Муханбетжанова Ақмарал Утепбергеновнаға берілді.

Конференция барысында баяндама жасағандар қатарында – Бастауышта оқыту педагогикасы және әдістемесі мамандығының 2-курс студенті Сайфуллаева Барно «Жаңартылған білім мазмұны-заман талабы» тақырыбында және «Оқытудың инновациялық технологияларының замануи педогогикадағы рөлі» тақырыбында  Педагогика және психология мамандығының 1 курс магистранты Молдағали Гаухар болды.

Конференцияның негізгі мақсаты - студент жастардың ғылымын әлеуетін дамыту және қолдау болды.

«Тұлғалар аллеясы» салтанатты түрде ашылды

19 Апр 2019 14

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламалық мақаласы аясында еліміздің дамуына үлес қосып, білім, ғылым, мәдениет және өнер саласында айрықша із қалдырған Атырау өңірінің біртуар азаматтарына арналған «Тұлғалар аллеясының» салтанатты ашылу рәсімі өтті.

18 Апр 2019 34

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Президенттік басқару жүйесінің теориясы мен практикасы және Қазақстандағы Президенттік сайлау» тақырыбында  конференция өтті.

Профессор Бақыт Барсайдың 70 жасқа толуына орай ғылыми-әдістемелік конференция

17 Апр 2019 69

2019 жылы 12 сәуір күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ардагер ұстаз, ғалым,  пед.ғ.д., профессор Барсай Бақыт Телжанқызының мерейлі 70 жасқа толуына арналған «Білім беру мазмұнын жаңарту жағдайында педагогикалық кадрларды кәсіби даярлау: құзыреттілік, технология, инновация» атты республикалық  ғылыми-әдістемелік конференция өтті.

ЖАҢА КІТАПТАРДЫҢ ТҰСАУКЕСЕРІ ӨТТІ

17 Апр 2019 64

Бүгін,17 сәуірде университеттің Ғылыми кеңес залында «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Туған жер» және «Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобалары төңірегіндегі жаңа басылымдармен таныстыруға арналған дөңгелек үстел өткізілді.

Кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел

17 Апр 2019 50

Кеше Атырау өңірлік «Рухани жаңғыру» жобалық кеңсесінің сарапшылар кеңесінің қатысуымен кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел өтті.