Ғылыми-теориялық конференциясы өтті

Бүгін Инновациялық білім беру факультетінің мектепке дейінгі  және бастауыш білім беру кафедрасының магистранттары мен студенттерінің ұйымдастыруымен 2019 жыл – Жастар жылына арналған «Қазақстанның болашағы - білімді жастар»  ғылыми-теориялық конференциясы өтті.

Алғысөз университетіміздің ғылыми істер жөніндегі проректоры, п.ғ.к., профессор Идрисов Саламат Нұрмаханұлына және факультет деканы, п.ғ.д., профессор Муханбетжанова Ақмарал Утепбергеновнаға берілді.

Конференция барысында баяндама жасағандар қатарында – Бастауышта оқыту педагогикасы және әдістемесі мамандығының 2-курс студенті Сайфуллаева Барно «Жаңартылған білім мазмұны-заман талабы» тақырыбында және «Оқытудың инновациялық технологияларының замануи педогогикадағы рөлі» тақырыбында  Педагогика және психология мамандығының 1 курс магистранты Молдағали Гаухар болды.

Конференцияның негізгі мақсаты - студент жастардың ғылымын әлеуетін дамыту және қолдау болды.