Ғылыми-теориялық конференциясы өтті

Бүгін Инновациялық білім беру факультетінің мектепке дейінгі  және бастауыш білім беру кафедрасының магистранттары мен студенттерінің ұйымдастыруымен 2019 жыл – Жастар жылына арналған «Қазақстанның болашағы - білімді жастар»  ғылыми-теориялық конференциясы өтті.

Алғысөз университетіміздің ғылыми істер жөніндегі проректоры, п.ғ.к., профессор Идрисов Саламат Нұрмаханұлына және факультет деканы, п.ғ.д., профессор Муханбетжанова Ақмарал Утепбергеновнаға берілді.

Конференция барысында баяндама жасағандар қатарында – Бастауышта оқыту педагогикасы және әдістемесі мамандығының 2-курс студенті Сайфуллаева Барно «Жаңартылған білім мазмұны-заман талабы» тақырыбында және «Оқытудың инновациялық технологияларының замануи педогогикадағы рөлі» тақырыбында  Педагогика және психология мамандығының 1 курс магистранты Молдағали Гаухар болды.

Конференцияның негізгі мақсаты - студент жастардың ғылымын әлеуетін дамыту және қолдау болды.

Халық қасіреті – ел жадында

25 Июн 2019 7

29-31 мамыр аралығында Алматы қаласы Қазақстан Республикасының Ұлттық кітапханасында 31 мамыр – Саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне орай «Ашаршылық пен үлкен террордың тарихи сабақтары» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция жұмысына  орталық директоры, т.ғ.д., ппрофессор А.Ахмет қатынасты.

«Қазақстан дамуының 10 бағыты»

25 Июн 2019 7

Осындай тақырыппен кеше Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Әзербайжан мәдени орталығында» Қазақстан Республикасы Президенті Қ.К.Тоқаевтың ұлықтау рәсіміндегі белгіленген жоспарын талқылауға байланысты дөңгелек үстел болып өтті.

Жас өрендер Қадыр Жүсіппен жүздесті

24 Июн 2019 25

Бүгін Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қазақ тілі және әдебиеті кафедрасының профессоры, филология ғылымдарының докторы, ақын Қадыр Жүсіппен кездесу өтті.

БАҚ арасындағы бәсеке

24 Июн 2019 23

23 маусым күні Атырауда облыстық әкімшіліктің қолдауымен, Ішкі саясат басқармасының ұйымдастыруымен «Байланыс және ақпарат қызметкерлері» күніне арналған  БАҚ өкілдері арасында спорттық ойындар жарысы өтті.