Ғылыми апталық аясында іс-шаралар жалғасуда

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  Ғылым күніне орай 2019 жылдың 8-12 сәуір аралығында
бірнеше іс-шаралар өткізу жоспарланып отыр.
"Жергілікті ландшафты зерттеу әдістемесі" тақырыбында Атырау облыстық өлкетану мұражайына экскурсиядан басталған ғылыми апталық аясында Жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдары факультеті «Биология және ауылшаруашылық пәндері» кафедрасының ұйымдастыруымен биология мамандығының 1-2 курс студенттерінің арасында «XXI ғасыр көшбасшылары» атты интеллектуалды ойын өткізді.

Ғылыми апталық жоспарына сәйкес өткізілген зияткерлік сайыс - студенттердің білімін одан әрі шыңдап, білім, ғылым жолына жаңашылдыққа тәрбиелеу және көшбасшылық қабілетін айқындауды мақсат етті. Сайыстың қызықты әрі тартысты өткені студенттердің белсенділік танытқанынан көрінді. Сайыс нәтижесінде алғырлық танытқан студенттер арасынан “ХХІ ғасыр көшбасшылары” анықталып, жеңімпаздарды марапаттау рәсімімен қорытындыланды.

Одан әрі апталық Ы.Алтынсарин атындағы Арқалық мемлекеттік педогогикалық институтының химия кафедрасы оқытушыларының ұйымдастыруымен «Қазіргі білім беру саласындағы оқытудың өзекті мәселелері» тақырыбындағы вебинармен жалғасты.

«Тұлғалар аллеясы» салтанатты түрде ашылды

19 Апр 2019 22

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламалық мақаласы аясында еліміздің дамуына үлес қосып, білім, ғылым, мәдениет және өнер саласында айрықша із қалдырған Атырау өңірінің біртуар азаматтарына арналған «Тұлғалар аллеясының» салтанатты ашылу рәсімі өтті.

18 Апр 2019 38

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Президенттік басқару жүйесінің теориясы мен практикасы және Қазақстандағы Президенттік сайлау» тақырыбында  конференция өтті.

Профессор Бақыт Барсайдың 70 жасқа толуына орай ғылыми-әдістемелік конференция

17 Апр 2019 71

2019 жылы 12 сәуір күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ардагер ұстаз, ғалым,  пед.ғ.д., профессор Барсай Бақыт Телжанқызының мерейлі 70 жасқа толуына арналған «Білім беру мазмұнын жаңарту жағдайында педагогикалық кадрларды кәсіби даярлау: құзыреттілік, технология, инновация» атты республикалық  ғылыми-әдістемелік конференция өтті.

ЖАҢА КІТАПТАРДЫҢ ТҰСАУКЕСЕРІ ӨТТІ

17 Апр 2019 65

Бүгін,17 сәуірде университеттің Ғылыми кеңес залында «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Туған жер» және «Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобалары төңірегіндегі жаңа басылымдармен таныстыруға арналған дөңгелек үстел өткізілді.

Кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел

17 Апр 2019 53

Кеше Атырау өңірлік «Рухани жаңғыру» жобалық кеңсесінің сарапшылар кеңесінің қатысуымен кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел өтті.