Шетел оқытушылары университетімізде

Шетел оқытушылары  университетімізде

8-9 сәуір аралығында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне Франция мемлекеті Буартье қаласынан Орталық Азия университеттерімен алмасу бағдарламасы директоры Лиция Баджини, магистрлық және мультилингвистикалық бағдарлама директоры Эмиль Амузу студенттермен жүздесу, семинар өткізу мақсатында келді.

Бірінші күні қонақтар oқу ісі жөніндегі проректор Жарасова Гүлжан Сағидоллақызы және әлеуметтік мәселелер және жастар саясаты жөніндегі проректор Қойшығұлова Ләйлә Ерболатқызымен кездесіп, студенттер жөнінде пікір алмасты.

Кездесудің басты мақсаты - 2019-2020 оқу жылына Эразмус+ бағдарламасы бойынша дәріс алатын студенттерді іріктеп, дайындау.

Лиция Баджини мен Эмиль Амузу оқытушылар мен студенттерге арнап семинар жүргізіп, презентация-лекция өткізді.

Халық қасіреті – ел жадында

25 Июн 2019 9

29-31 мамыр аралығында Алматы қаласы Қазақстан Республикасының Ұлттық кітапханасында 31 мамыр – Саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне орай «Ашаршылық пен үлкен террордың тарихи сабақтары» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция жұмысына  орталық директоры, т.ғ.д., ппрофессор А.Ахмет қатынасты.

«Қазақстан дамуының 10 бағыты»

25 Июн 2019 7

Осындай тақырыппен кеше Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Әзербайжан мәдени орталығында» Қазақстан Республикасы Президенті Қ.К.Тоқаевтың ұлықтау рәсіміндегі белгіленген жоспарын талқылауға байланысты дөңгелек үстел болып өтті.

Жас өрендер Қадыр Жүсіппен жүздесті

24 Июн 2019 25

Бүгін Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қазақ тілі және әдебиеті кафедрасының профессоры, филология ғылымдарының докторы, ақын Қадыр Жүсіппен кездесу өтті.

БАҚ арасындағы бәсеке

24 Июн 2019 23

23 маусым күні Атырауда облыстық әкімшіліктің қолдауымен, Ішкі саясат басқармасының ұйымдастыруымен «Байланыс және ақпарат қызметкерлері» күніне арналған  БАҚ өкілдері арасында спорттық ойындар жарысы өтті.