Шетел оқытушылары университетімізде

Шетел оқытушылары  университетімізде

8-9 сәуір аралығында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне Франция мемлекеті Буартье қаласынан Орталық Азия университеттерімен алмасу бағдарламасы директоры Лиция Баджини, магистрлық және мультилингвистикалық бағдарлама директоры Эмиль Амузу студенттермен жүздесу, семинар өткізу мақсатында келді.

Бірінші күні қонақтар oқу ісі жөніндегі проректор Жарасова Гүлжан Сағидоллақызы және әлеуметтік мәселелер және жастар саясаты жөніндегі проректор Қойшығұлова Ләйлә Ерболатқызымен кездесіп, студенттер жөнінде пікір алмасты.

Кездесудің басты мақсаты - 2019-2020 оқу жылына Эразмус+ бағдарламасы бойынша дәріс алатын студенттерді іріктеп, дайындау.

Лиция Баджини мен Эмиль Амузу оқытушылар мен студенттерге арнап семинар жүргізіп, презентация-лекция өткізді.

«Тұлғалар аллеясы» салтанатты түрде ашылды

19 Апр 2019 11

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламалық мақаласы аясында еліміздің дамуына үлес қосып, білім, ғылым, мәдениет және өнер саласында айрықша із қалдырған Атырау өңірінің біртуар азаматтарына арналған «Тұлғалар аллеясының» салтанатты ашылу рәсімі өтті.

18 Апр 2019 34

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Президенттік басқару жүйесінің теориясы мен практикасы және Қазақстандағы Президенттік сайлау» тақырыбында  конференция өтті.

Профессор Бақыт Барсайдың 70 жасқа толуына орай ғылыми-әдістемелік конференция

17 Апр 2019 69

2019 жылы 12 сәуір күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ардагер ұстаз, ғалым,  пед.ғ.д., профессор Барсай Бақыт Телжанқызының мерейлі 70 жасқа толуына арналған «Білім беру мазмұнын жаңарту жағдайында педагогикалық кадрларды кәсіби даярлау: құзыреттілік, технология, инновация» атты республикалық  ғылыми-әдістемелік конференция өтті.

ЖАҢА КІТАПТАРДЫҢ ТҰСАУКЕСЕРІ ӨТТІ

17 Апр 2019 63

Бүгін,17 сәуірде университеттің Ғылыми кеңес залында «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Туған жер» және «Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобалары төңірегіндегі жаңа басылымдармен таныстыруға арналған дөңгелек үстел өткізілді.

Кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел

17 Апр 2019 50

Кеше Атырау өңірлік «Рухани жаңғыру» жобалық кеңсесінің сарапшылар кеңесінің қатысуымен кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел өтті.