Шетел оқытушылары университетімізде

Шетел оқытушылары  университетімізде

8-9 сәуір аралығында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне Франция мемлекеті Буартье қаласынан Орталық Азия университеттерімен алмасу бағдарламасы директоры Лиция Баджини, магистрлық және мультилингвистикалық бағдарлама директоры Эмиль Амузу студенттермен жүздесу, семинар өткізу мақсатында келді.

Бірінші күні қонақтар oқу ісі жөніндегі проректор Жарасова Гүлжан Сағидоллақызы және әлеуметтік мәселелер және жастар саясаты жөніндегі проректор Қойшығұлова Ләйлә Ерболатқызымен кездесіп, студенттер жөнінде пікір алмасты.

Кездесудің басты мақсаты - 2019-2020 оқу жылына Эразмус+ бағдарламасы бойынша дәріс алатын студенттерді іріктеп, дайындау.

Лиция Баджини мен Эмиль Амузу оқытушылар мен студенттерге арнап семинар жүргізіп, презентация-лекция өткізді.

Тимур - «Тілдарын» жеңімпазы

21 Авг 2019 9

Таяуда университетімізде «Тілдарын» облыстық олимпиадасы өтті. 9 үміткер қатысқан сайыста жастар қазақ, орыс, ағылшын тілдерінен білімдерін сынады.

Құрметті абитуриенттер!

6 Авг 2019 169

Жергілікті бюджет қаражаты есебінен (акимат гранты) 232 білім беру гранттары тағайындалды.

Білім беру гранттарын тағайындау конкурсына қатысуға өтініштерді ҚАБЫЛДАУ аяқталды

24 Июл 2019 138

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы №58 қаулысымен бекітілген «Бакалавр» немесе «магистр» дәрежелері берілетін жоғары немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білім алуға ақы төлеу үшін білім беру грантын беру қағидаларына сәйкес Республикалық бюджет қаражаты есебінен білім беру гранттарын беру конкурсына қатысу үшін өтініштер қабылдау ағымдағы жылғы 13 шілдеден баста 20-сы күні аяқталды.
Бүгінгі күнде конкурсқа қатысуға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті арқылы 1400-ге жуық өтініш қабылдады.
Білім гранты иегерлерінің тізімі тамыз айының 5-не дейін Ұлттық тестілеу орталығының https://www.testcenter.kz сайтына жарияланады.

Меморандумға қол қойылды

23 Июл 2019 105

Атырау облыстық полиция басқармасы, Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен М.Бөкенбаев атындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институты арасында үш жақты меморандумға қол қойылды

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 151

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.