Қош келдің, әз-Наурыз!

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының ұйымдастыруымен «Қош келдің, әз-Наурыз» атты мерекелік шара өтті.

Ұлыстың ұлы күніне орай ұйымдастырылыған шара кафедра оқытушылары мен курсанттарының қатысуымен болды.

Алғашқы құттықтау сөз Әскери кафедра бастығының МУА запастағы подполковнигі Абсаматов Серік Акировичке беріліп: «Құрметті, әріптестер және студенттер, сіздерді алда келе жатқан Наурыз мерекесімен құттықтаймын! Ұлыстың ұлы сіздерге тек қана жақсылық әкелсін. Алдағы жұмыстарымызға тек сәттілік тілеймін»,- деп сөзін аяқтады.

Шара әскери кафедра курсанттарының арнайы мереке қарсаңында берілетін «Алғыс хатпен» марапатталуымен жалғасты.

Осыдан кейін, студенттердің орындауындағы әдемі ән және қазақтың қара домбырасымен шертілген күй болды.

Мерекелік шара соңы студенттер арасындағы ұлттық ойындарды ойнаумен аяқталды.

Халық қасіреті – ел жадында

25 Июн 2019 7

29-31 мамыр аралығында Алматы қаласы Қазақстан Республикасының Ұлттық кітапханасында 31 мамыр – Саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне орай «Ашаршылық пен үлкен террордың тарихи сабақтары» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция жұмысына  орталық директоры, т.ғ.д., ппрофессор А.Ахмет қатынасты.

«Қазақстан дамуының 10 бағыты»

25 Июн 2019 7

Осындай тақырыппен кеше Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Әзербайжан мәдени орталығында» Қазақстан Республикасы Президенті Қ.К.Тоқаевтың ұлықтау рәсіміндегі белгіленген жоспарын талқылауға байланысты дөңгелек үстел болып өтті.

Жас өрендер Қадыр Жүсіппен жүздесті

24 Июн 2019 25

Бүгін Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қазақ тілі және әдебиеті кафедрасының профессоры, филология ғылымдарының докторы, ақын Қадыр Жүсіппен кездесу өтті.

БАҚ арасындағы бәсеке

24 Июн 2019 23

23 маусым күні Атырауда облыстық әкімшіліктің қолдауымен, Ішкі саясат басқармасының ұйымдастыруымен «Байланыс және ақпарат қызметкерлері» күніне арналған  БАҚ өкілдері арасында спорттық ойындар жарысы өтті.