Қош келдің, әз-Наурыз!

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының ұйымдастыруымен «Қош келдің, әз-Наурыз» атты мерекелік шара өтті.

Ұлыстың ұлы күніне орай ұйымдастырылыған шара кафедра оқытушылары мен курсанттарының қатысуымен болды.

Алғашқы құттықтау сөз Әскери кафедра бастығының МУА запастағы подполковнигі Абсаматов Серік Акировичке беріліп: «Құрметті, әріптестер және студенттер, сіздерді алда келе жатқан Наурыз мерекесімен құттықтаймын! Ұлыстың ұлы сіздерге тек қана жақсылық әкелсін. Алдағы жұмыстарымызға тек сәттілік тілеймін»,- деп сөзін аяқтады.

Шара әскери кафедра курсанттарының арнайы мереке қарсаңында берілетін «Алғыс хатпен» марапатталуымен жалғасты.

Осыдан кейін, студенттердің орындауындағы әдемі ән және қазақтың қара домбырасымен шертілген күй болды.

Мерекелік шара соңы студенттер арасындағы ұлттық ойындарды ойнаумен аяқталды.

«Тұлғалар аллеясы» салтанатты түрде ашылды

19 Апр 2019 14

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламалық мақаласы аясында еліміздің дамуына үлес қосып, білім, ғылым, мәдениет және өнер саласында айрықша із қалдырған Атырау өңірінің біртуар азаматтарына арналған «Тұлғалар аллеясының» салтанатты ашылу рәсімі өтті.

18 Апр 2019 34

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Президенттік басқару жүйесінің теориясы мен практикасы және Қазақстандағы Президенттік сайлау» тақырыбында  конференция өтті.

Профессор Бақыт Барсайдың 70 жасқа толуына орай ғылыми-әдістемелік конференция

17 Апр 2019 69

2019 жылы 12 сәуір күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ардагер ұстаз, ғалым,  пед.ғ.д., профессор Барсай Бақыт Телжанқызының мерейлі 70 жасқа толуына арналған «Білім беру мазмұнын жаңарту жағдайында педагогикалық кадрларды кәсіби даярлау: құзыреттілік, технология, инновация» атты республикалық  ғылыми-әдістемелік конференция өтті.

ЖАҢА КІТАПТАРДЫҢ ТҰСАУКЕСЕРІ ӨТТІ

17 Апр 2019 64

Бүгін,17 сәуірде университеттің Ғылыми кеңес залында «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Туған жер» және «Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобалары төңірегіндегі жаңа басылымдармен таныстыруға арналған дөңгелек үстел өткізілді.

Кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел

17 Апр 2019 50

Кеше Атырау өңірлік «Рухани жаңғыру» жобалық кеңсесінің сарапшылар кеңесінің қатысуымен кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел өтті.