«Ұлы күннің айнасы» атты мерекелік шара өтті

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында гуманитарлық ғылымдар және өнер фаультеті мен көптілді білім беру факультетінің белсенді студенттерінің ұйымдастыруымен «Ұлы күннің айнасы» мерекелік шара болып өтті.

Шара ежелден жаңарту мен жасампаздықтың бастауы, ырыс пен берекенің арқауы болған «әз Наурыз» мерекесімен құттықтау мақсатында ұйымдастарылды.

Мерекелік жиынның алғы сөзі көптілді білім беру факультетінің деканы Мұхтаров Мұстахим Харенұлы мен гуманитарлық ғымыдар және өнер факультетінің деканы Қайырғалиева Гүлфайруз Қайырғалиқызына берілді.

«Ұлыстың ұлы күніне» орай ұйымдастырылған мерекелік шара әдемі ән мен көңілді билер мен және көтеріңкі ойындар мен жалғасын тапты.

Студенттеріміз «Наурыз думан» әнімен шараны аяқтап, жиынға жиналған оқытушылар мен студенттерді «Ұлы күннің айнасы» болып отырған Наурыз мерекесімен шын жүректен құттықтады!

Халық қасіреті – ел жадында

25 Июн 2019 7

29-31 мамыр аралығында Алматы қаласы Қазақстан Республикасының Ұлттық кітапханасында 31 мамыр – Саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне орай «Ашаршылық пен үлкен террордың тарихи сабақтары» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция жұмысына  орталық директоры, т.ғ.д., ппрофессор А.Ахмет қатынасты.

«Қазақстан дамуының 10 бағыты»

25 Июн 2019 7

Осындай тақырыппен кеше Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Әзербайжан мәдени орталығында» Қазақстан Республикасы Президенті Қ.К.Тоқаевтың ұлықтау рәсіміндегі белгіленген жоспарын талқылауға байланысты дөңгелек үстел болып өтті.

Жас өрендер Қадыр Жүсіппен жүздесті

24 Июн 2019 25

Бүгін Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қазақ тілі және әдебиеті кафедрасының профессоры, филология ғылымдарының докторы, ақын Қадыр Жүсіппен кездесу өтті.

БАҚ арасындағы бәсеке

24 Июн 2019 23

23 маусым күні Атырауда облыстық әкімшіліктің қолдауымен, Ішкі саясат басқармасының ұйымдастыруымен «Байланыс және ақпарат қызметкерлері» күніне арналған  БАҚ өкілдері арасында спорттық ойындар жарысы өтті.