Қалалық олимпиада Қазақстанның рухани жаңғыруына арналды

2019 жылы 14 наурызда Шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасы 1-2 курс аралығында 5В011900-шетел тілі: екі шетел тілі мамандығы бойынша, Қазақстанның  рухани жаңғыру бағытында қалалық олимпиада өтті. Олимпиадаға Х.Досмұхамедов атындағы АтМУ, АИГИ, АИГИ колледжі, Қ.Дүтбаев атындағы гуманитарлық колледжінен 40 студент қатысты.

Қош келдің, әз-Наурыз!

19 Мар 2019 6

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының ұйымдастыруымен «Қош келдің, әз-Наурыз» атты мерекелік шара өтті.

«Ұлы күннің айнасы» атты мерекелік шара өтті

19 Мар 2019 7

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында гуманитарлық ғылымдар және өнер фаультеті мен көптілді білім беру факультетінің белсенді студенттерінің ұйымдастыруымен «Ұлы күннің айнасы» мерекелік шара болып өтті.

Біздің міндет - балалардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету

14 Мар 2019 55

Осындай атаумен 1 наурыз - Азаматтық қорғаныс күнін атап өту мақсатында дәріс өткізілді.

Өзекті тақырып қозғалды

13 Мар 2019 63

Халықаралық әйелдер мерекесінің қарсаңында, корпоративтік оқыту орталығының ұйымдастыруымен университеттің әкімшілік басшылық қызметкерлеріне «Университеттің тұрақты даму бағдарламасы» атты семинар-тренинг өткізілді