"Сегізінші кереметі әлемнің"

Көктеммен бірге келген 8 наурыз - Халықаралық әйелдер мерекесін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті ұжымы жоғары деңгейде атап өтті. Университетімізде профессор-оқытушылар құрамы мен қызметкерлеріне арналған  "Сегізінші кереметі әлемнің" атты мерекелік кеш ұйымдастырылып, әсем ән мен биге бөленген күн болды, нәзік жанды аруларымыздың құшақтары гүлге толды.

Мерекелік шарада сөз алған университет ректоры Абзал Ахатұлы аруларды айтулы мерекемен құттықтап, әрбір маңызды шаралардың басы-қасында жүрген университет ұжымына зор ықылас білдіріп, шығармашылық табыс тілеп, бірқатар қызметкерлерді алғыс хаттармен марапаттады.

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 24

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 19

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 23

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 53

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.