"Сегізінші кереметі әлемнің"

Көктеммен бірге келген 8 наурыз - Халықаралық әйелдер мерекесін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті ұжымы жоғары деңгейде атап өтті. Университетімізде профессор-оқытушылар құрамы мен қызметкерлеріне арналған  "Сегізінші кереметі әлемнің" атты мерекелік кеш ұйымдастырылып, әсем ән мен биге бөленген күн болды, нәзік жанды аруларымыздың құшақтары гүлге толды.

Мерекелік шарада сөз алған университет ректоры Абзал Ахатұлы аруларды айтулы мерекемен құттықтап, әрбір маңызды шаралардың басы-қасында жүрген университет ұжымына зор ықылас білдіріп, шығармашылық табыс тілеп, бірқатар қызметкерлерді алғыс хаттармен марапаттады.

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 66

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.

«ЖАҢА ГУМАНИТАРЛЫҚ БІЛІМ. ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ»

16 Июл 2019 81

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша«Ұлттық аударма бюросы»  қоғамдық қорынан ғылыми кітапханаға ағылшын тілінен қазақ тіліне аударылған 30 атау (145 данамен) келіп түсті.
Барлығы 4350 кітап.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 85

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 74

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Түлектер тілегі

4 Июл 2019 124