"Сегізінші кереметі әлемнің"

Көктеммен бірге келген 8 наурыз - Халықаралық әйелдер мерекесін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті ұжымы жоғары деңгейде атап өтті. Университетімізде профессор-оқытушылар құрамы мен қызметкерлеріне арналған  "Сегізінші кереметі әлемнің" атты мерекелік кеш ұйымдастырылып, әсем ән мен биге бөленген күн болды, нәзік жанды аруларымыздың құшақтары гүлге толды.

Мерекелік шарада сөз алған университет ректоры Абзал Ахатұлы аруларды айтулы мерекемен құттықтап, әрбір маңызды шаралардың басы-қасында жүрген университет ұжымына зор ықылас білдіріп, шығармашылық табыс тілеп, бірқатар қызметкерлерді алғыс хаттармен марапаттады.

Қош келдің, әз-Наурыз!

19 Мар 2019 4

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының ұйымдастыруымен «Қош келдің, әз-Наурыз» атты мерекелік шара өтті.

«Ұлы күннің айнасы» атты мерекелік шара өтті

19 Мар 2019 4

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында гуманитарлық ғылымдар және өнер фаультеті мен көптілді білім беру факультетінің белсенді студенттерінің ұйымдастыруымен «Ұлы күннің айнасы» мерекелік шара болып өтті.

Қалалық олимпиада Қазақстанның рухани жаңғыруына арналды

16 Мар 2019 35

2019 жылы 14 наурызда Шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасы 1-2 курс аралығында 5В011900-шетел тілі: екі шетел тілі мамандығы бойынша, Қазақстанның  рухани жаңғыру бағытында қалалық олимпиада өтті. Олимпиадаға Х.Досмұхамедов атындағы АтМУ, АИГИ, АИГИ колледжі, Қ.Дүтбаев атындағы гуманитарлық колледжінен 40 студент қатысты.

Біздің міндет - балалардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету

14 Мар 2019 54

Осындай атаумен 1 наурыз - Азаматтық қорғаныс күнін атап өту мақсатында дәріс өткізілді.

Өзекті тақырып қозғалды

13 Мар 2019 61

Халықаралық әйелдер мерекесінің қарсаңында, корпоративтік оқыту орталығының ұйымдастыруымен университеттің әкімшілік басшылық қызметкерлеріне «Университеттің тұрақты даму бағдарламасы» атты семинар-тренинг өткізілді