«ЕЛСАНА» руханият клубы ашылды!

Руханият адамға әдебиет, өнер, халық даналығы, салт, мәдени дәстүрлер, ғылым, білім арқылы келетіні белгілі. Осы тұста «ЕЛСАНА» руханият клубы «Рухани жаңғыру» аясында ұлттық құндылықтарымыздың дәріптелуіне сүбелі үлесін қосатыны сөзсіз. Осындай құндылықтарымызды насихаттаудың тағы бір жолы ретінде ашылған «ЕЛСАНА» клубы.

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында «ЕЛСАНА» руханият клубы ашылды. Ашылу салтанаты клуб мүшелерінің арнай дайындаған сахналық қойымылымдарымен басталды.

«ЕЛСАНА» руханият клубының негізгі мақсаты – үлкен кештер, дөңгелек үстелдер, көлемді рухани шараларды тұрақты ұйымдастырып отырады.

Ашылу салтанатына арнайы келген қонақтар қатарында, «ЕЛСАНА» руханият клубының төрағасы - Ермұханов Нұржан Мақсотұлы;

Батагөй ақсақал, спорт ардагері – Ақмырза Батырхайырұлы

Ақсақалдар алқасының төрағасы – Таубаев Бақтыбек Жұбандықұлы;

Білім ардагері - Сапанов Серік Жұбанұлы;

«Ақжелкен» шығармашылық орталығының директоры – Дәулетов Нұрберген Әбдірешұлы;

Ішкі істер бөлімінің ардагері – Мәлік Абулхайыров;

Ішкі істер бөлімінің ардагері, аналар алқасының мүшесі – Андакулова Гүлнәр Ихсанқызы;

Ұйымдастырушы –Қожрақова Майра Жанекешқызы;

Аналар алқасының мүшесі - Сұлтанова Күнсұлу Мұхтарқызы болды.

Шараның алғы сөз кезегі Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ғылым жөніндегі проректоры – Ідрісов Саламат Нұрмұханұлына және «ЕЛСАНА» руханият клубының төрағасы - Ермұханов Нұржан Мақсотұлына берілді.

Осыдан кейін, ашылу салтанатының жалғасы ретінде «ЕЛСАНА» руханият клубының мүшелеріне куәліктерітабысталып, естелік суретке түсумен жалғасты.