«ЕЛСАНА» руханият клубы ашылды!

Руханият адамға әдебиет, өнер, халық даналығы, салт, мәдени дәстүрлер, ғылым, білім арқылы келетіні белгілі. Осы тұста «ЕЛСАНА» руханият клубы «Рухани жаңғыру» аясында ұлттық құндылықтарымыздың дәріптелуіне сүбелі үлесін қосатыны сөзсіз. Осындай құндылықтарымызды насихаттаудың тағы бір жолы ретінде ашылған «ЕЛСАНА» клубы.

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында «ЕЛСАНА» руханият клубы ашылды. Ашылу салтанаты клуб мүшелерінің арнай дайындаған сахналық қойымылымдарымен басталды.

«ЕЛСАНА» руханият клубының негізгі мақсаты – үлкен кештер, дөңгелек үстелдер, көлемді рухани шараларды тұрақты ұйымдастырып отырады.

Ашылу салтанатына арнайы келген қонақтар қатарында, «ЕЛСАНА» руханият клубының төрағасы - Ермұханов Нұржан Мақсотұлы;

Батагөй ақсақал, спорт ардагері – Ақмырза Батырхайырұлы

Ақсақалдар алқасының төрағасы – Таубаев Бақтыбек Жұбандықұлы;

Білім ардагері - Сапанов Серік Жұбанұлы;

«Ақжелкен» шығармашылық орталығының директоры – Дәулетов Нұрберген Әбдірешұлы;

Ішкі істер бөлімінің ардагері – Мәлік Абулхайыров;

Ішкі істер бөлімінің ардагері, аналар алқасының мүшесі – Андакулова Гүлнәр Ихсанқызы;

Ұйымдастырушы –Қожрақова Майра Жанекешқызы;

Аналар алқасының мүшесі - Сұлтанова Күнсұлу Мұхтарқызы болды.

Шараның алғы сөз кезегі Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ғылым жөніндегі проректоры – Ідрісов Саламат Нұрмұханұлына және «ЕЛСАНА» руханият клубының төрағасы - Ермұханов Нұржан Мақсотұлына берілді.

Осыдан кейін, ашылу салтанатының жалғасы ретінде «ЕЛСАНА» руханият клубының мүшелеріне куәліктерітабысталып, естелік суретке түсумен жалғасты.

Қош келдің, әз-Наурыз!

19 Мар 2019 6

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының ұйымдастыруымен «Қош келдің, әз-Наурыз» атты мерекелік шара өтті.

«Ұлы күннің айнасы» атты мерекелік шара өтті

19 Мар 2019 7

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында гуманитарлық ғылымдар және өнер фаультеті мен көптілді білім беру факультетінің белсенді студенттерінің ұйымдастыруымен «Ұлы күннің айнасы» мерекелік шара болып өтті.

Қалалық олимпиада Қазақстанның рухани жаңғыруына арналды

16 Мар 2019 35

2019 жылы 14 наурызда Шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасы 1-2 курс аралығында 5В011900-шетел тілі: екі шетел тілі мамандығы бойынша, Қазақстанның  рухани жаңғыру бағытында қалалық олимпиада өтті. Олимпиадаға Х.Досмұхамедов атындағы АтМУ, АИГИ, АИГИ колледжі, Қ.Дүтбаев атындағы гуманитарлық колледжінен 40 студент қатысты.

Біздің міндет - балалардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету

14 Мар 2019 55

Осындай атаумен 1 наурыз - Азаматтық қорғаныс күнін атап өту мақсатында дәріс өткізілді.

Өзекті тақырып қозғалды

13 Мар 2019 63

Халықаралық әйелдер мерекесінің қарсаңында, корпоративтік оқыту орталығының ұйымдастыруымен университеттің әкімшілік басшылық қызметкерлеріне «Университеттің тұрақты даму бағдарламасы» атты семинар-тренинг өткізілді