АҚПАРАТ КҮНІ

2019 жылдың 1-4 наурыз күндері ғылыми ақпарат және сирек кездесетін әдебиеттер бөлімінде кітапхана қорына жаңадан түскен әдебиеттер мен мерзімді басылымдарды насихаттау мақсатында «АҚПАРАТ КҮНІ» ұйымдастырылды.

Мақсаты: жоғары оқу орны білім беру үдерісінде кітапхана қызметін пайдаланушылардың ақпараттық мәдениетін қалыптастыру.

Кітап көрмесінде оқу процесіне, әр ғылым саласына байланысты кітаппен қамтылуы туралы кітапхана директоры м.а. З.Ибрашева, саны (тираж), басылымдарға сұраныс анықтау мақсатында мәліметті кітап қорын толықтыру және өңдеу бөлімінің меңгерушісі М.Айыпова, жаңашылдық (инновациялық) сұрақтарға әдіскер К.Озғанбаева толық мағлұмат берсе, оқырмандарға библиограф Г.Абдигазиева библиографиялық шолу жасады.

Кітап көрмесіне 87 атауымен әдебиеттер ұсынылып, 121-ден аса оқырман танысып, көрмедегі әдебиеттердің оқу бағдарламасына қажеттілігін атап өтті.

Ғылыми кітапхана

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 22

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.

Университет ұжымы үміткер Тоқаевты қолдауға шақырды

14 Май 2019 68

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұжымы Қазақстан Республикасы Президентігі кандидатурасына ұсынылған Кемелұлы Қасым-Жомарт Тоқаевтың сенімді өкілдерімен кездесті.

"StartupBolashak - Менің арманым" ұлттық байқауы

12 Май 2019 99

Жастардың, жас стартаптардың бизнес-жобаларының жүзеге асуына жол ашатын бірден-бір байқау - «StartupBolashak – Менің арманым» ұлттық байқауы. Жастардың бизнес-жобаларының ұлттық байқауының өткен аптада Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде алғашқы кезеңі қорытындыланды.

Желбіре, Жеңіс алауы!

12 Май 2019 89

9 мамыр - Ұлы Жеңістің 74 жылдығы мерекесінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылары мен студенттері Атырау қаласындағы "Жеңіс саябағында" Ұлы Отан соғысы ардагерлерінің рухына бас иіп, гүл шоқтарын қойды.