АҚПАРАТ КҮНІ

2019 жылдың 1-4 наурыз күндері ғылыми ақпарат және сирек кездесетін әдебиеттер бөлімінде кітапхана қорына жаңадан түскен әдебиеттер мен мерзімді басылымдарды насихаттау мақсатында «АҚПАРАТ КҮНІ» ұйымдастырылды.

Мақсаты: жоғары оқу орны білім беру үдерісінде кітапхана қызметін пайдаланушылардың ақпараттық мәдениетін қалыптастыру.

Кітап көрмесінде оқу процесіне, әр ғылым саласына байланысты кітаппен қамтылуы туралы кітапхана директоры м.а. З.Ибрашева, саны (тираж), басылымдарға сұраныс анықтау мақсатында мәліметті кітап қорын толықтыру және өңдеу бөлімінің меңгерушісі М.Айыпова, жаңашылдық (инновациялық) сұрақтарға әдіскер К.Озғанбаева толық мағлұмат берсе, оқырмандарға библиограф Г.Абдигазиева библиографиялық шолу жасады.

Кітап көрмесіне 87 атауымен әдебиеттер ұсынылып, 121-ден аса оқырман танысып, көрмедегі әдебиеттердің оқу бағдарламасына қажеттілігін атап өтті.

Ғылыми кітапхана

Қош келдің, әз-Наурыз!

19 Мар 2019 6

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының ұйымдастыруымен «Қош келдің, әз-Наурыз» атты мерекелік шара өтті.

«Ұлы күннің айнасы» атты мерекелік шара өтті

19 Мар 2019 7

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында гуманитарлық ғылымдар және өнер фаультеті мен көптілді білім беру факультетінің белсенді студенттерінің ұйымдастыруымен «Ұлы күннің айнасы» мерекелік шара болып өтті.

Қалалық олимпиада Қазақстанның рухани жаңғыруына арналды

16 Мар 2019 36

2019 жылы 14 наурызда Шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасы 1-2 курс аралығында 5В011900-шетел тілі: екі шетел тілі мамандығы бойынша, Қазақстанның  рухани жаңғыру бағытында қалалық олимпиада өтті. Олимпиадаға Х.Досмұхамедов атындағы АтМУ, АИГИ, АИГИ колледжі, Қ.Дүтбаев атындағы гуманитарлық колледжінен 40 студент қатысты.

Біздің міндет - балалардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету

14 Мар 2019 56

Осындай атаумен 1 наурыз - Азаматтық қорғаныс күнін атап өту мақсатында дәріс өткізілді.

Өзекті тақырып қозғалды

13 Мар 2019 63

Халықаралық әйелдер мерекесінің қарсаңында, корпоративтік оқыту орталығының ұйымдастыруымен университеттің әкімшілік басшылық қызметкерлеріне «Университеттің тұрақты даму бағдарламасы» атты семинар-тренинг өткізілді