«Университеттің тұрақты даму бағдарламасы»

22 ақпан күні «ISpace»  бизнес-инкубатор  орталығында университет оқытушылары мен магистранттарға арналған “Университеттің тұрақты даму бағдарламасы» атты  семинар-тренинг өтті. Семинар-тренинг мақсаты тұрақты қоғамға көшуді қамтамасыз ету үшін қажетті әлеуметтік мінез-құлық пен құндылықтарды түсіну және білімін арттыру болып табылды.

Ұйымдастырушылар тарапынан корпоративтік оқыту орталығының директоры Сұлтанова З.Г. семинар-тренингтің мақсатын таныстырса, Эко –кампус даму бөлімінің басшысы Айтимбетов М.С. бүгінде атқарылып жатқан жұмыстарды және бағдарламаның негізгі жоспарын баяндады. Өз баяндамасынан кейін М.Айтимбетов оқытушылар мен магистранттар тарапынан қойылған барлық сұрақтарға жауап берді.

Семинар-тренинг соңында қатысушылар топқа бөлініп, қалдықтарды пайдалы өнімге айналдыру мәселесі бойынша өз бизнес бағдарламаларын ұсынды. Семинар соңы қатысушылар мен ұйымдастырушылар арасындағы пікірталаспен аяқталды.

Сайрагүл Тұржанова, магистр -оқытушы

Қош келдің, әз-Наурыз!

19 Мар 2019 6

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының ұйымдастыруымен «Қош келдің, әз-Наурыз» атты мерекелік шара өтті.

«Ұлы күннің айнасы» атты мерекелік шара өтті

19 Мар 2019 7

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында гуманитарлық ғылымдар және өнер фаультеті мен көптілді білім беру факультетінің белсенді студенттерінің ұйымдастыруымен «Ұлы күннің айнасы» мерекелік шара болып өтті.

Қалалық олимпиада Қазақстанның рухани жаңғыруына арналды

16 Мар 2019 36

2019 жылы 14 наурызда Шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасы 1-2 курс аралығында 5В011900-шетел тілі: екі шетел тілі мамандығы бойынша, Қазақстанның  рухани жаңғыру бағытында қалалық олимпиада өтті. Олимпиадаға Х.Досмұхамедов атындағы АтМУ, АИГИ, АИГИ колледжі, Қ.Дүтбаев атындағы гуманитарлық колледжінен 40 студент қатысты.

Біздің міндет - балалардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету

14 Мар 2019 56

Осындай атаумен 1 наурыз - Азаматтық қорғаныс күнін атап өту мақсатында дәріс өткізілді.

Өзекті тақырып қозғалды

13 Мар 2019 63

Халықаралық әйелдер мерекесінің қарсаңында, корпоративтік оқыту орталығының ұйымдастыруымен университеттің әкімшілік басшылық қызметкерлеріне «Университеттің тұрақты даму бағдарламасы» атты семинар-тренинг өткізілді