«Университеттің тұрақты даму бағдарламасы»

22 ақпан күні «ISpace»  бизнес-инкубатор  орталығында университет оқытушылары мен магистранттарға арналған “Университеттің тұрақты даму бағдарламасы» атты  семинар-тренинг өтті. Семинар-тренинг мақсаты тұрақты қоғамға көшуді қамтамасыз ету үшін қажетті әлеуметтік мінез-құлық пен құндылықтарды түсіну және білімін арттыру болып табылды.

Ұйымдастырушылар тарапынан корпоративтік оқыту орталығының директоры Сұлтанова З.Г. семинар-тренингтің мақсатын таныстырса, Эко –кампус даму бөлімінің басшысы Айтимбетов М.С. бүгінде атқарылып жатқан жұмыстарды және бағдарламаның негізгі жоспарын баяндады. Өз баяндамасынан кейін М.Айтимбетов оқытушылар мен магистранттар тарапынан қойылған барлық сұрақтарға жауап берді.

Семинар-тренинг соңында қатысушылар топқа бөлініп, қалдықтарды пайдалы өнімге айналдыру мәселесі бойынша өз бизнес бағдарламаларын ұсынды. Семинар соңы қатысушылар мен ұйымдастырушылар арасындағы пікірталаспен аяқталды.

Сайрагүл Тұржанова, магистр -оқытушы

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 25

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.

Университет ұжымы үміткер Тоқаевты қолдауға шақырды

14 Май 2019 72

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұжымы Қазақстан Республикасы Президентігі кандидатурасына ұсынылған Кемелұлы Қасым-Жомарт Тоқаевтың сенімді өкілдерімен кездесті.

"StartupBolashak - Менің арманым" ұлттық байқауы

12 Май 2019 102

Жастардың, жас стартаптардың бизнес-жобаларының жүзеге асуына жол ашатын бірден-бір байқау - «StartupBolashak – Менің арманым» ұлттық байқауы. Жастардың бизнес-жобаларының ұлттық байқауының өткен аптада Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде алғашқы кезеңі қорытындыланды.

Желбіре, Жеңіс алауы!

12 Май 2019 92

9 мамыр - Ұлы Жеңістің 74 жылдығы мерекесінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылары мен студенттері Атырау қаласындағы "Жеңіс саябағында" Ұлы Отан соғысы ардагерлерінің рухына бас иіп, гүл шоқтарын қойды.