Үздіктерді анықтау жалғасуда

Кешегідей үрдіспен бүгін СТУДЕНТТІК КЕҢЕС ұйымының ұйымдастыруымен №2 студенттер үйінің тұрғындары арасында "Үздік бөлме", "Үлгілі тұрғын " номинациялары бойынша үздіктер анықталды.

Шара қорытындысы бойынша ең үздік атанғандар:
2 қатар "Үздік бөлме"  221-бөлме
"Үлгілі тұрғын" Серік Аршымбек
3 қатар "Үздік бөлме" 314-бөлме
"Үлгілі тұрғын" Баққожа Шырын
4 қатар "Үздік бөлме" 422-бөлме
"Үлгілі тұрғын" Шафиғолла Дәулет
5 қатар "Үздік бөлме" 522-бөлме
"Үлгігі тұрғын" Сандибаева Іңкәр

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 23

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.

Университет ұжымы үміткер Тоқаевты қолдауға шақырды

14 Май 2019 68

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұжымы Қазақстан Республикасы Президентігі кандидатурасына ұсынылған Кемелұлы Қасым-Жомарт Тоқаевтың сенімді өкілдерімен кездесті.

"StartupBolashak - Менің арманым" ұлттық байқауы

12 Май 2019 99

Жастардың, жас стартаптардың бизнес-жобаларының жүзеге асуына жол ашатын бірден-бір байқау - «StartupBolashak – Менің арманым» ұлттық байқауы. Жастардың бизнес-жобаларының ұлттық байқауының өткен аптада Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде алғашқы кезеңі қорытындыланды.

Желбіре, Жеңіс алауы!

12 Май 2019 90

9 мамыр - Ұлы Жеңістің 74 жылдығы мерекесінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылары мен студенттері Атырау қаласындағы "Жеңіс саябағында" Ұлы Отан соғысы ардагерлерінің рухына бас иіп, гүл шоқтарын қойды.