Үздіктерді анықтау жалғасуда

Кешегідей үрдіспен бүгін СТУДЕНТТІК КЕҢЕС ұйымының ұйымдастыруымен №2 студенттер үйінің тұрғындары арасында "Үздік бөлме", "Үлгілі тұрғын " номинациялары бойынша үздіктер анықталды.

Шара қорытындысы бойынша ең үздік атанғандар:
2 қатар "Үздік бөлме"  221-бөлме
"Үлгілі тұрғын" Серік Аршымбек
3 қатар "Үздік бөлме" 314-бөлме
"Үлгілі тұрғын" Баққожа Шырын
4 қатар "Үздік бөлме" 422-бөлме
"Үлгілі тұрғын" Шафиғолла Дәулет
5 қатар "Үздік бөлме" 522-бөлме
"Үлгігі тұрғын" Сандибаева Іңкәр

Бүгін «НұрОтан» партиясының хатшысы -ҒабидоллаАбдоллаұлы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болды

12 Сен 2019 19

Партия хатшысы алдымен оқу орнымен танысып, жастармен кездесу өткізді. Мұнда Президент Жолдауы жайында әңгімелер өріліп, Жолдауды іске асыру жолдары тілге тиек етілді. Жастармен кездесуде ашық әңгіме жүргізген Ғабидолла Абдоллаұлы жатақхана мәселесін де сөз етті. Студенттердің жатын орындарымен танысып, мән-жайды білген партия хатшысы өз сөзін былайша өрбітті.

Жолдауды талдау

12 Сен 2019 27

ҚазақстанРеспубликасының Президенті Қ.К. Тоқаевтың «Сындарлы қоғамдық диалог – қазақстанның тұрақтылығы мен өркендеуінің негізі» – атты Қазақстан халқына Жолдауы 5 қыркүйек күні Атырау қаласының халыққа көмек көрсету орталығында  талқыланды.

Бизнеске бастар жол

12 Сен 2019 13

Бүгін университетімізде  Қазақстан Республикасы Қоғамдық даму министрлігінің мемлекеттік тапсырмасы шеңберінде «Жастар» ғылыми-зерттеу орталығы  «Мемлекеттік бағдарламалар арқылы жастарға кәсіпкерлікті қалай ашып, дамытуға болады» тақырыбында вебинар өткізді.