Үздіктерді анықтау жалғасуда

Кешегідей үрдіспен бүгін СТУДЕНТТІК КЕҢЕС ұйымының ұйымдастыруымен №2 студенттер үйінің тұрғындары арасында "Үздік бөлме", "Үлгілі тұрғын " номинациялары бойынша үздіктер анықталды.

Шара қорытындысы бойынша ең үздік атанғандар:
2 қатар "Үздік бөлме"  221-бөлме
"Үлгілі тұрғын" Серік Аршымбек
3 қатар "Үздік бөлме" 314-бөлме
"Үлгілі тұрғын" Баққожа Шырын
4 қатар "Үздік бөлме" 422-бөлме
"Үлгілі тұрғын" Шафиғолла Дәулет
5 қатар "Үздік бөлме" 522-бөлме
"Үлгігі тұрғын" Сандибаева Іңкәр

«ЖАҢА ГУМАНИТАРЛЫҚ БІЛІМ. ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ»

16 Июл 2019 3

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша«Ұлттық аударма бюросы»  қоғамдық қорынан ғылыми кітапханаға ағылшын тілінен қазақ тіліне аударылған 30 атау (145 данамен) келіп түсті.
Барлығы 4350 кітап.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 70

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 61

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Түлектер тілегі

4 Июл 2019 112

Конкурс жарияланады!

4 Июл 2019 167

Қазақстан Республикасы Білім жəне ғылым министрлігі, 010000 Астана қаласы, Мəңгілік ел көшесі, 8, 11-кіреберіс, «Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кəсіпорнының ректоры бос лауазымдық орнына конкурс жариялайды.