Үздіктерді анықтау жалғасуда

Кешегідей үрдіспен бүгін СТУДЕНТТІК КЕҢЕС ұйымының ұйымдастыруымен №2 студенттер үйінің тұрғындары арасында "Үздік бөлме", "Үлгілі тұрғын " номинациялары бойынша үздіктер анықталды.

Шара қорытындысы бойынша ең үздік атанғандар:
2 қатар "Үздік бөлме"  221-бөлме
"Үлгілі тұрғын" Серік Аршымбек
3 қатар "Үздік бөлме" 314-бөлме
"Үлгілі тұрғын" Баққожа Шырын
4 қатар "Үздік бөлме" 422-бөлме
"Үлгілі тұрғын" Шафиғолла Дәулет
5 қатар "Үздік бөлме" 522-бөлме
"Үлгігі тұрғын" Сандибаева Іңкәр

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

5 Дек 2019 5

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құрылғанына 70 жыл толуына орай студенттер арасында ұйымдастырылыған факультетаралық спартакиада өз мәресіне жетті.

Мен көшбасшымын!

4 Дек 2019 8

Осындай тақырыппен Нұр-Сұлтан қаласында интеллектуалды ойындар өтті.
Аталмыш сайыста университетіміздің қаржы және есеп кафедрасы студенттерінен құралған команда жүлделі II орынға ие болды.

Бас жүлде - Жәнияда!

3 Дек 2019 11

Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Атырау облысы бойынша департаментімен ұйымдастырылған "Ақынның қаламы-адалдық алаңы" атты жас ақындар мүшәйрасында қазақ тілі және әдебиеті мамандығының 2 курс (3жылдық) студенті Хайролла Жәния бас жүлдені жеңіп алды.

Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды

3 Дек 2019 15

Дене шынықтыру және спорт мамандығының ІІ курс студенті, каратэ-додан әлем чемпионы, университетіміздің мақтанышы Батырғали Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды.

Талғат Сырбаз - жеңімпаз!

3 Дек 2019 13

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің дене шынықтыру және спорт мамандығының ІІ курс студенті Талғат Сырбаз жеңімпаз атанды!