Үздіктерді анықтау жалғасуда

Кешегідей үрдіспен бүгін СТУДЕНТТІК КЕҢЕС ұйымының ұйымдастыруымен №2 студенттер үйінің тұрғындары арасында "Үздік бөлме", "Үлгілі тұрғын " номинациялары бойынша үздіктер анықталды.

Шара қорытындысы бойынша ең үздік атанғандар:
2 қатар "Үздік бөлме"  221-бөлме
"Үлгілі тұрғын" Серік Аршымбек
3 қатар "Үздік бөлме" 314-бөлме
"Үлгілі тұрғын" Баққожа Шырын
4 қатар "Үздік бөлме" 422-бөлме
"Үлгілі тұрғын" Шафиғолла Дәулет
5 қатар "Үздік бөлме" 522-бөлме
"Үлгігі тұрғын" Сандибаева Іңкәр

Қош келдің, әз-Наурыз!

19 Мар 2019 3

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының ұйымдастыруымен «Қош келдің, әз-Наурыз» атты мерекелік шара өтті.

«Ұлы күннің айнасы» атты мерекелік шара өтті

19 Мар 2019 3

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында гуманитарлық ғылымдар және өнер фаультеті мен көптілді білім беру факультетінің белсенді студенттерінің ұйымдастыруымен «Ұлы күннің айнасы» мерекелік шара болып өтті.

Қалалық олимпиада Қазақстанның рухани жаңғыруына арналды

16 Мар 2019 35

2019 жылы 14 наурызда Шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасы 1-2 курс аралығында 5В011900-шетел тілі: екі шетел тілі мамандығы бойынша, Қазақстанның  рухани жаңғыру бағытында қалалық олимпиада өтті. Олимпиадаға Х.Досмұхамедов атындағы АтМУ, АИГИ, АИГИ колледжі, Қ.Дүтбаев атындағы гуманитарлық колледжінен 40 студент қатысты.

Біздің міндет - балалардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету

14 Мар 2019 54

Осындай атаумен 1 наурыз - Азаматтық қорғаныс күнін атап өту мақсатында дәріс өткізілді.

Өзекті тақырып қозғалды

13 Мар 2019 60

Халықаралық әйелдер мерекесінің қарсаңында, корпоративтік оқыту орталығының ұйымдастыруымен университеттің әкімшілік басшылық қызметкерлеріне «Университеттің тұрақты даму бағдарламасы» атты семинар-тренинг өткізілді