"Алғыс айту - парызым"

Ертең көктем мезгілінің алғашқы күні. Бұл күн елімізде ерекше атап өтіледі. Себебі 1 наурыз - Алғыс айту күні. Осыған орай Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Инновациялық білім беру» факультетінің ұйымдастыруымен "Алғыс айту - парызым" атты мерекелік шара өтті.

Мұнда әртүрлі ұлт өкілдері ұлттық тағамдарынан дәм таттырып, арнайы ән-биден шашу шашты.

Аталған шараға Атырау облысының Этномәдени бірлестігінің мүшелері қатысып, ақ тілектерін жаудырды. Жалпы 1 наурыз алғыс айту күніне орай ұйымдастырылған шара жоғары деңгейде өтті. Шараға қатысушылар бір-бірлеріне алғыс айтып тарқасты.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 22

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.

Университет ұжымы үміткер Тоқаевты қолдауға шақырды

14 Май 2019 68

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұжымы Қазақстан Республикасы Президентігі кандидатурасына ұсынылған Кемелұлы Қасым-Жомарт Тоқаевтың сенімді өкілдерімен кездесті.

"StartupBolashak - Менің арманым" ұлттық байқауы

12 Май 2019 99

Жастардың, жас стартаптардың бизнес-жобаларының жүзеге асуына жол ашатын бірден-бір байқау - «StartupBolashak – Менің арманым» ұлттық байқауы. Жастардың бизнес-жобаларының ұлттық байқауының өткен аптада Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде алғашқы кезеңі қорытындыланды.

Желбіре, Жеңіс алауы!

12 Май 2019 89

9 мамыр - Ұлы Жеңістің 74 жылдығы мерекесінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылары мен студенттері Атырау қаласындағы "Жеңіс саябағында" Ұлы Отан соғысы ардагерлерінің рухына бас иіп, гүл шоқтарын қойды.