"Алғыс айту - парызым"

Ертең көктем мезгілінің алғашқы күні. Бұл күн елімізде ерекше атап өтіледі. Себебі 1 наурыз - Алғыс айту күні. Осыған орай Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Инновациялық білім беру» факультетінің ұйымдастыруымен "Алғыс айту - парызым" атты мерекелік шара өтті.

Мұнда әртүрлі ұлт өкілдері ұлттық тағамдарынан дәм таттырып, арнайы ән-биден шашу шашты.

Аталған шараға Атырау облысының Этномәдени бірлестігінің мүшелері қатысып, ақ тілектерін жаудырды. Жалпы 1 наурыз алғыс айту күніне орай ұйымдастырылған шара жоғары деңгейде өтті. Шараға қатысушылар бір-бірлеріне алғыс айтып тарқасты.

«Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық»

13 Дек 2019 11

Елбасының «Рухани жаңғыру» мақаласының «100 жаңа оқулық» жобасы аясында бірқатар шетел авторларының еңбектерінің ана тілімізге аударылды. Соған орай бүгін университетімізде көптілді білім беру факультетінің қазақ тілі мен әдебиеті мамандығының 1 курс студенттерінің қатысуымен философия ғылымдарының докторы, профессор Ө.Қ.Бекежанның ұйымдастыруымен «Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» тақырыбында ашық сабағы өтті.

Тәуелсіздік күнінде ұстаздар ұлығыланды

13 Дек 2019 19

Бүгін университетімізде Тәуелсіздік күніне арналған «Тұғыры биік – Тәуелсіздік!» атты салтанатты жиын өтті.

Ілья Жақанов "Отан" орденімен марапатталды

12 Дек 2019 35

Тәуелсіздік күні қарсаңында бірқатар азамат мемлекеттік наградалармен марапатталды, - деп хабарлайды Tengrinews.kz тілшісі Ақорда сайтына сілтеме жасап.

Парасаттылық мектебі ашылды

12 Дек 2019 37

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Атырау облысы департаментінің тапсырмасымен «Педагогика» кафедра-лабораториясының ұйымдастыруымен «Парасаттылық мектебі» ашылды.

«Қазақстанның аграрлық тарихының мәселелері: дәстүр, тәжірибе, әдіснама»

12 Дек 2019 61

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында белгілі тарихшы, тарих ғылымдарының докторы, профессор Алдар Сарсенұлы Сарсеновтың 70 жас мерейтойына орай «Қазақстанның аграрлық тарихының мәселелері: дәстүр, тәжірибе, әдіснама» атты халықаралық ғылыми-практикалық конференция өтті.