"Алғыс айту - парызым"

Ертең көктем мезгілінің алғашқы күні. Бұл күн елімізде ерекше атап өтіледі. Себебі 1 наурыз - Алғыс айту күні. Осыған орай Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Инновациялық білім беру» факультетінің ұйымдастыруымен "Алғыс айту - парызым" атты мерекелік шара өтті.

Мұнда әртүрлі ұлт өкілдері ұлттық тағамдарынан дәм таттырып, арнайы ән-биден шашу шашты.

Аталған шараға Атырау облысының Этномәдени бірлестігінің мүшелері қатысып, ақ тілектерін жаудырды. Жалпы 1 наурыз алғыс айту күніне орай ұйымдастырылған шара жоғары деңгейде өтті. Шараға қатысушылар бір-бірлеріне алғыс айтып тарқасты.

Қош келдің, әз-Наурыз!

19 Мар 2019 6

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының ұйымдастыруымен «Қош келдің, әз-Наурыз» атты мерекелік шара өтті.

«Ұлы күннің айнасы» атты мерекелік шара өтті

19 Мар 2019 7

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында гуманитарлық ғылымдар және өнер фаультеті мен көптілді білім беру факультетінің белсенді студенттерінің ұйымдастыруымен «Ұлы күннің айнасы» мерекелік шара болып өтті.

Қалалық олимпиада Қазақстанның рухани жаңғыруына арналды

16 Мар 2019 36

2019 жылы 14 наурызда Шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасы 1-2 курс аралығында 5В011900-шетел тілі: екі шетел тілі мамандығы бойынша, Қазақстанның  рухани жаңғыру бағытында қалалық олимпиада өтті. Олимпиадаға Х.Досмұхамедов атындағы АтМУ, АИГИ, АИГИ колледжі, Қ.Дүтбаев атындағы гуманитарлық колледжінен 40 студент қатысты.

Біздің міндет - балалардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету

14 Мар 2019 55

Осындай атаумен 1 наурыз - Азаматтық қорғаныс күнін атап өту мақсатында дәріс өткізілді.

Өзекті тақырып қозғалды

13 Мар 2019 63

Халықаралық әйелдер мерекесінің қарсаңында, корпоративтік оқыту орталығының ұйымдастыруымен университеттің әкімшілік басшылық қызметкерлеріне «Университеттің тұрақты даму бағдарламасы» атты семинар-тренинг өткізілді