«UNIVERSITY» радиосы қызметін бастады

Бүгін Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің радиоторабы салтанатты түрде ашылды. Араға 5 жыл салып қайта іске қосылған радио ұжымы жаңа құраммен тыңдармандарға жол тартты.

2014 жылы өз жұмысын тоқтатқан радио «Жастар жылына» байланысты өз жалауын қайта желбіретті. Салтанатты жиынның шымылдығын Атырау облыстық радиосының бас редакторы Сұлухия Қаттарқызы мен Әлеуметтік мәселелер және жастар саясаты жөніндегі проректор Ләйлә Ерболатқызы ашып берді.

Айта кету керек, радио ұжымы өзгертіліп, тың жаңалықтармен бөлісуді мақсат етеді. Радиода қазір 1 курс студенттерінен құрылған 11 адам жұмыс жасайды. Сонымен қатар «радиода жаңа бағдарламалар дайындалуда» дейді радио редакторы Назерке Жаңбырбай.

Бибігүл Таңатарова,

журналистика мамандығының 1 курс студенті

«Болашағым өз қолымда!»

6 Дек 2019 12

Университетімізде «Болашағым өз қолымда!» тақырыбында жетім балалардың болашақта армандайтын мамандықтары бойынша бір күндік экскурсия өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

5 Дек 2019 33

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құрылғанына 70 жыл толуына орай студенттер арасында ұйымдастырылыған факультетаралық спартакиада өз мәресіне жетті.

Мен көшбасшымын!

4 Дек 2019 21

Осындай тақырыппен Нұр-Сұлтан қаласында интеллектуалды ойындар өтті.
Аталмыш сайыста университетіміздің қаржы және есеп кафедрасы студенттерінен құралған команда жүлделі II орынға ие болды.

Бас жүлде - Жәнияда!

3 Дек 2019 21

Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Атырау облысы бойынша департаментімен ұйымдастырылған "Ақынның қаламы-адалдық алаңы" атты жас ақындар мүшәйрасында қазақ тілі және әдебиеті мамандығының 2 курс (3жылдық) студенті Хайролла Жәния бас жүлдені жеңіп алды.

Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды

3 Дек 2019 25

Дене шынықтыру және спорт мамандығының ІІ курс студенті, каратэ-додан әлем чемпионы, университетіміздің мақтанышы Батырғали Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды.