Арқалы ақындар Атырауда

Бүгін  ақын, белгілі журналист Асантемір Қаршығаұлының "Өз аспанымның астындамын..." атты шығармашылық кеші аясында ақын, жазушылар одағының орынбасары Бақыт Беделхан және ақын, мәдениет және спорт министрі кеңесшісі Бауыржан Қарағызұлы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болып, кездесуге қатысты.

Елімізге белгілі ақындарымыздың шығармашылығына арналған кездесуге университеттің профессор-оқытушылар құрамы мен студенттер белсенді түрде қатысып, ақындармен пікір алмасып, көкейде жүрген сұрақтарына жауап алды.

Сонымен қатар, студенттеріміз ақындарымыздың шығармашылықтарымен таныс екендіктерін білдіріп, өздерінің пікірлерін білдіріп, жүрекжарды өлеңдерін арнады.

Кездесу одан әрі Құрманғазы мәдениет сарайында Асантемір Қаршығаұлының "Өз аспанымның астындамын..." атты жыр кешіне ұласты.