Референт хатшыларының тренинигі өтті

Стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаменті жанындағы корпоративтік оқыту орталығы 8 ақпанда хатшы-референттерге арналған "телефон этикеті"тақырыбында тренинг ұйымдастырды.

Тренингтің негізгі мақсаты: телефон этикетінің бірыңғай корпоративтік стандартын құру және қолдау, тиімді телефон диалогын жүргізу дағдыларын меңгеру.

Сабақ барысында университет туралы әсер ететін телефон этикетінің негізгі ережелері, кәсіби іскерлік қарым-қатынас стандарттары, телефон қоңыраулары, келіссөздер кезінде туындайтын мәселелер, сондай-ақ хатшылардың міндеттері мен талқыланды.

Ұсынылған рөлдік ойындар, слайдтар, ситуациялық сұрақтар қатысушыларға телефон этикетінің барлық ережелері қаншалықты маңызды екенін қарауға және телефонмен қарым-қатынас жасау дағдыларын жетілдіру бойынша ұсыныстар алуға көмектесті.

Корпоративтік оқыту орталығы

Бүгін «НұрОтан» партиясының хатшысы -ҒабидоллаАбдоллаұлы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болды

12 Сен 2019 21

Партия хатшысы алдымен оқу орнымен танысып, жастармен кездесу өткізді. Мұнда Президент Жолдауы жайында әңгімелер өріліп, Жолдауды іске асыру жолдары тілге тиек етілді. Жастармен кездесуде ашық әңгіме жүргізген Ғабидолла Абдоллаұлы жатақхана мәселесін де сөз етті. Студенттердің жатын орындарымен танысып, мән-жайды білген партия хатшысы өз сөзін былайша өрбітті.

Жолдауды талдау

12 Сен 2019 34

ҚазақстанРеспубликасының Президенті Қ.К. Тоқаевтың «Сындарлы қоғамдық диалог – қазақстанның тұрақтылығы мен өркендеуінің негізі» – атты Қазақстан халқына Жолдауы 5 қыркүйек күні Атырау қаласының халыққа көмек көрсету орталығында  талқыланды.

Бизнеске бастар жол

12 Сен 2019 15

Бүгін университетімізде  Қазақстан Республикасы Қоғамдық даму министрлігінің мемлекеттік тапсырмасы шеңберінде «Жастар» ғылыми-зерттеу орталығы  «Мемлекеттік бағдарламалар арқылы жастарға кәсіпкерлікті қалай ашып, дамытуға болады» тақырыбында вебинар өткізді.