Референт хатшыларының тренинигі өтті

Стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаменті жанындағы корпоративтік оқыту орталығы 8 ақпанда хатшы-референттерге арналған "телефон этикеті"тақырыбында тренинг ұйымдастырды.

Тренингтің негізгі мақсаты: телефон этикетінің бірыңғай корпоративтік стандартын құру және қолдау, тиімді телефон диалогын жүргізу дағдыларын меңгеру.

Сабақ барысында университет туралы әсер ететін телефон этикетінің негізгі ережелері, кәсіби іскерлік қарым-қатынас стандарттары, телефон қоңыраулары, келіссөздер кезінде туындайтын мәселелер, сондай-ақ хатшылардың міндеттері мен талқыланды.

Ұсынылған рөлдік ойындар, слайдтар, ситуациялық сұрақтар қатысушыларға телефон этикетінің барлық ережелері қаншалықты маңызды екенін қарауға және телефонмен қарым-қатынас жасау дағдыларын жетілдіру бойынша ұсыныстар алуға көмектесті.

Корпоративтік оқыту орталығы

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 12

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 26

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 32

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.

Студенттер спартакиадасы

12 Фев 2019 54

Университетімізде  студенттер арасында дәстүрлі факультетаралық спартакиада басталды.