Референт хатшыларының тренинигі өтті

Стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаменті жанындағы корпоративтік оқыту орталығы 8 ақпанда хатшы-референттерге арналған "телефон этикеті"тақырыбында тренинг ұйымдастырды.

Тренингтің негізгі мақсаты: телефон этикетінің бірыңғай корпоративтік стандартын құру және қолдау, тиімді телефон диалогын жүргізу дағдыларын меңгеру.

Сабақ барысында университет туралы әсер ететін телефон этикетінің негізгі ережелері, кәсіби іскерлік қарым-қатынас стандарттары, телефон қоңыраулары, келіссөздер кезінде туындайтын мәселелер, сондай-ақ хатшылардың міндеттері мен талқыланды.

Ұсынылған рөлдік ойындар, слайдтар, ситуациялық сұрақтар қатысушыларға телефон этикетінің барлық ережелері қаншалықты маңызды екенін қарауға және телефонмен қарым-қатынас жасау дағдыларын жетілдіру бойынша ұсыныстар алуға көмектесті.

Корпоративтік оқыту орталығы

Студенттер өнер қайраткерлерімен кездесті

11 Ноя 2019 23

Қарашаның 9 жұлдызында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Музыка және өнер кафедрасында екі бірдей өнер қайраткерімен кездесу өтті.

Спартакиада басталды

11 Ноя 2019 12

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құрылғанына 70 жыл толуына орай студенттер арасындағы факультетаралық спартакиада басталды.

Қаржы және есеп кафедрасындағы елеулі жетістіктер

7 Ноя 2019 28

Ғылым - уақыт пен кеңістікте бар, зерттеуге болатын шынайы нақты нәрселердің заңдары мен қағидаларын, тәртібі мен құрылымын объективті түсіндіретін, эксперимент пен бақылауға негізделіп, жүйелі түсінік қалыптастыратын таным саласы.  «Білім – бақтың жібермейтін қазығы», – депті Мұхтар Әуезов.

Суретші шеберлік сағатын өткізді

7 Ноя 2019 26

"Бейнелеу өнері және дизайн" кафедрасы Қ.Дүтбаева атындағы гуманитарлық колледжде шеберлік сағатын өткізді.

ТАРИХИ САНАНЫ ЖАҢҒЫРТУ - ҚОҒАМДЫҚ КЕЛІСІМ МЕН ҰЛТ БІРЛІГІНІҢ ФАКТОРЫ

7 Ноя 2019 98

Бұл тақырыпта 7 қарашада Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде өңірлік ғылыми-тәжірибелік конференция өткізілді.  Шараның ұйымдастырушылары болған: Атырау облысы әкімі аппаратының Қазақстан халқы Ассамблеясының Хатшылығы, «Қоғамдық келісім» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті.