"ASUmit education" оқу орталығы ашылды

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінда құрылған "ASUmit" қайырымдылық қоры жанынан "ASUmit education" оқу орталығы ашылды.

Оқу орталығында аз қамтылған және көп балалы отбасылардың балаларына университет жанынан қосымша білім беріледі. Білім орталығында педагогика мамандықтарында білім алатын студенттеріміз қызмет етіп, теориялық білімдерін практикалық негізде ұштастыра алатын болады.
Бұған қоса орталықта шахмат, тоғызқұмалақ сияқты тағы да басқа үйірмелер жұмыс жасайды.
Білім беру орталығының ашылу салтанатына факультет декандары, профессор-оқытушылар қатынасты.

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 66

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.

«ЖАҢА ГУМАНИТАРЛЫҚ БІЛІМ. ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ»

16 Июл 2019 81

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша«Ұлттық аударма бюросы»  қоғамдық қорынан ғылыми кітапханаға ағылшын тілінен қазақ тіліне аударылған 30 атау (145 данамен) келіп түсті.
Барлығы 4350 кітап.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 85

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 75

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Түлектер тілегі

4 Июл 2019 124