Ауған ардагерлерімен кездесу

Ғ.Сланов атындағы Атырау облыстық ғылыми әмбебап кітапханасында «Ауғаның отты жылдары» тақырыбында, 15 ақпан – Кеңес әскерлерінін Ауған жерінен шығарылғанына 30 жылдығына Ауған ардагерлерімен кездесу өтті.

Кездесуге университетіміздің дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының 1 курс студенттері, қалалық іші істер қызметкерлері және колледж студенттерімен мектеп оқушылары қатысты.            Кеш сонында автор А.Ермекова «Ауған 1979-1989 соғысындағы атыраулық жауынгерлер шежіресі» кітабынан ардагерлердің батырлықтарын оқып берді.

Облыстық көркемсөз байқауының жеңімпаздары анықталды

14 Фев 2020 92

Ұлы ақын, ағартушы, қазақ жазба әдебиетінің  негізін қалаушы, философ, композитор, аудармашы қазақ қоғамының реформаторы Абай Құнанбайұлы алты алаштың, иісі қазақтың мақтанышы.

«Мемлекеттік қызмет мектебі» өз жұмысын жалғастыруда

14 Фев 2020 8

Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Атырау облысы бойынша департаментінің басшылығымен «Мемлекеттік қызмет мектебі» жас көшбасшыларды оқыту, мемлекеттік қызметке дарынды, талантты болашақ мамандарды тарту және мемлекеттік мекемелерде тағылымдамадан өткізу мақсатымен оқытуды бастап кетті.

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында жаңа оқулықтармен таныстыру шарасы өтті

13 Фев 2020 47

Бүгін әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедрасының оқытушылары Ө.Қ.Бекежан мен Р.Б.Ертелееваның ұйымдастыруымен «инновациялық білім беру» және «физика, математика және ақпараттық технологиялар» факультетінің 1 курс студенттеріне «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 100 жаңа кітап бойынша «философия» пәніне арналған оқулықтармен таныстыру шарасы өтті.

«ҚАЗАҚТЫҢ АБЫЗ АДАМЫ» әдеби кеш өтті

12 Фев 2020 38

Ұлыларымызды ұлықтап, даналарымызды төрге оздыру – халқымыздың мерейін үстем ететін игілікті дәстүр.

Президент Қазақстандағы Волонтерлар қозғалысының құрметті елшісі атанды

12 Фев 2020 12

Мемлекет басшысы Қасым-Жомарт Тоқаев Қазақстандағы Волонтерлар қозғалысының құрметті елшісі атанды.