Ауған ардагерлерімен кездесу

Ғ.Сланов атындағы Атырау облыстық ғылыми әмбебап кітапханасында «Ауғаның отты жылдары» тақырыбында, 15 ақпан – Кеңес әскерлерінін Ауған жерінен шығарылғанына 30 жылдығына Ауған ардагерлерімен кездесу өтті.

Кездесуге университетіміздің дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының 1 курс студенттері, қалалық іші істер қызметкерлері және колледж студенттерімен мектеп оқушылары қатысты.            Кеш сонында автор А.Ермекова «Ауған 1979-1989 соғысындағы атыраулық жауынгерлер шежіресі» кітабынан ардагерлердің батырлықтарын оқып берді.

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 67

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.

«ЖАҢА ГУМАНИТАРЛЫҚ БІЛІМ. ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ»

16 Июл 2019 82

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша«Ұлттық аударма бюросы»  қоғамдық қорынан ғылыми кітапханаға ағылшын тілінен қазақ тіліне аударылған 30 атау (145 данамен) келіп түсті.
Барлығы 4350 кітап.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 86

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 75

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Түлектер тілегі

4 Июл 2019 124