Ауған ардагерлерімен кездесу

Ғ.Сланов атындағы Атырау облыстық ғылыми әмбебап кітапханасында «Ауғаның отты жылдары» тақырыбында, 15 ақпан – Кеңес әскерлерінін Ауған жерінен шығарылғанына 30 жылдығына Ауған ардагерлерімен кездесу өтті.

Кездесуге университетіміздің дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының 1 курс студенттері, қалалық іші істер қызметкерлері және колледж студенттерімен мектеп оқушылары қатысты.            Кеш сонында автор А.Ермекова «Ауған 1979-1989 соғысындағы атыраулық жауынгерлер шежіресі» кітабынан ардагерлердің батырлықтарын оқып берді.

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 5

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 25

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 30

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.

Студенттер спартакиадасы

12 Фев 2019 50

Университетімізде  студенттер арасында дәстүрлі факультетаралық спартакиада басталды.

Референт хатшыларының тренинигі өтті

11 Фев 2019 40

Стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаменті жанындағы корпоративтік оқыту орталығы 8 ақпанда хатшы-референттерге арналған "телефон этикеті"тақырыбында тренинг ұйымдастырды.