«ASUmit» ашылды

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 2 курс студенті Мадина Мұратқызының бастамасымен  «ASUmit  education»  оқу орталығының салтанатты ашылуы болып өтті.

Бұл оқу орталығының мақсаты, Атырау қаласы бойынша аз қамтылған және көп балалы отбасылы оқушыларды тегін оқыту. Оқытылатын пәндер қатарында математика, логика, ұзартылған күн тәртібіндегі дайындық сабақтары, шаxмат, тоғызқұмалақ, дефектолог маманының шеберлік уақыттары, сурет өнері, сөз сөйлеу шеберлігі бар. Оқу орталығы өз жұмысын 1 ай бұрын бастап кеткен. Қазір бұл жерде математика пәнінен 10 оқушы, логика пәнінен 6 оқушы қосымша сабақтар алуда.

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 1

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 25

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 29

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.

Студенттер спартакиадасы

12 Фев 2019 50

Университетімізде  студенттер арасында дәстүрлі факультетаралық спартакиада басталды.

Референт хатшыларының тренинигі өтті

11 Фев 2019 40

Стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаменті жанындағы корпоративтік оқыту орталығы 8 ақпанда хатшы-референттерге арналған "телефон этикеті"тақырыбында тренинг ұйымдастырды.