«ASUmit» ашылды

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 2 курс студенті Мадина Мұратқызының бастамасымен  «ASUmit  education»  оқу орталығының салтанатты ашылуы болып өтті.

Бұл оқу орталығының мақсаты, Атырау қаласы бойынша аз қамтылған және көп балалы отбасылы оқушыларды тегін оқыту. Оқытылатын пәндер қатарында математика, логика, ұзартылған күн тәртібіндегі дайындық сабақтары, шаxмат, тоғызқұмалақ, дефектолог маманының шеберлік уақыттары, сурет өнері, сөз сөйлеу шеберлігі бар. Оқу орталығы өз жұмысын 1 ай бұрын бастап кеткен. Қазір бұл жерде математика пәнінен 10 оқушы, логика пәнінен 6 оқушы қосымша сабақтар алуда.

18 Апр 2019 16

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Президенттік басқару жүйесінің теориясы мен практикасы және Қазақстандағы Президенттік сайлау» тақырыбында  конференция өтті.

Профессор Бақыт Барсайдың 70 жасқа толуына орай ғылыми-әдістемелік конференция

17 Апр 2019 59

2019 жылы 12 сәуір күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ардагер ұстаз, ғалым,  пед.ғ.д., профессор Барсай Бақыт Телжанқызының мерейлі 70 жасқа толуына арналған «Білім беру мазмұнын жаңарту жағдайында педагогикалық кадрларды кәсіби даярлау: құзыреттілік, технология, инновация» атты республикалық  ғылыми-әдістемелік конференция өтті.

ЖАҢА КІТАПТАРДЫҢ ТҰСАУКЕСЕРІ ӨТТІ

17 Апр 2019 50

Бүгін,17 сәуірде университеттің Ғылыми кеңес залында «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Туған жер» және «Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобалары төңірегіндегі жаңа басылымдармен таныстыруға арналған дөңгелек үстел өткізілді.

Кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел

17 Апр 2019 37

Кеше Атырау өңірлік «Рухани жаңғыру» жобалық кеңсесінің сарапшылар кеңесінің қатысуымен кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел өтті.

«Алма тарату» акциясы өтті

17 Апр 2019 42

Х.Досмухамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  студенттердің ұйымдастыруымен «Ұлы даланың жеті қыры» бағдарламалық мақаласын насихаттау, Қазақстан алманың «тарихи отаны» екендігін дәріптеу мақсатында «Алма тарату» акциясы өтті.