«Бірлік» бастауыш партия ұйымының отырысы өтті

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің конференц залында бүгін «Бірлік» бастауыш партия ұйымының отырысы өтті.

Жиында бас партияның 2030 жылға дейінгі бағдарламалық жобасы аясында «Бірлік» БПҰ төрағасының орынбасары Баянсұлу Тыныбаева ұйымның атқарған істерін тілге тиек етіп, «Нұр Отан» партиясының 20 жылдығы. Жасампаздық және әлеуметтік даму кезіңіне» тоқталды.

Отырыс барысында т.ғ.д., профессор, «Нұр Отан» партиясы Атырау облыстық филиалы жанындағы «Саясаттанушылар» орталығының төрағасы Л.Б.Бердіғожин және «Жас Отан» АҚ Атырау облыстық филиалының төрағасы, қалалық мәслихат депутаты Р.М.Гилажев бас партияның алдағы мақсаттары мен жоспарларына шолу жасады. Жиын соңында «Нұр Отан» партиясы Атырау қалалық филиалының кезектен тыс ХХХIV конференциясына қатысатын делегаттар сайланды.

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 12

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 27

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 32

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.

Студенттер спартакиадасы

12 Фев 2019 54

Университетімізде  студенттер арасында дәстүрлі факультетаралық спартакиада басталды.

Референт хатшыларының тренинигі өтті

11 Фев 2019 42

Стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаменті жанындағы корпоративтік оқыту орталығы 8 ақпанда хатшы-референттерге арналған "телефон этикеті"тақырыбында тренинг ұйымдастырды.