«Бірлік» бастауыш партия ұйымының отырысы өтті

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің конференц залында бүгін «Бірлік» бастауыш партия ұйымының отырысы өтті.

Жиында бас партияның 2030 жылға дейінгі бағдарламалық жобасы аясында «Бірлік» БПҰ төрағасының орынбасары Баянсұлу Тыныбаева ұйымның атқарған істерін тілге тиек етіп, «Нұр Отан» партиясының 20 жылдығы. Жасампаздық және әлеуметтік даму кезіңіне» тоқталды.

Отырыс барысында т.ғ.д., профессор, «Нұр Отан» партиясы Атырау облыстық филиалы жанындағы «Саясаттанушылар» орталығының төрағасы Л.Б.Бердіғожин және «Жас Отан» АҚ Атырау облыстық филиалының төрағасы, қалалық мәслихат депутаты Р.М.Гилажев бас партияның алдағы мақсаттары мен жоспарларына шолу жасады. Жиын соңында «Нұр Отан» партиясы Атырау қалалық филиалының кезектен тыс ХХХIV конференциясына қатысатын делегаттар сайланды.

Шетелдік ғалым дәріс оқуда

13 Ноя 2019 13

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің "Химия және химиялық технологиялар" кафедрасында шетелдік ғалымдарды шақыру бағдарламасы бойынша ғалым, қауымдастырылған профессор, ғылыми-техникалық қолданбалы орталықтың PhD докторы Артвина Коруха өз жұмысын бастады.

Мәңгілік ел жастары – индустрияға!

13 Ноя 2019 22

Бүгін университетімізде ҚР Ақпарат және қоғамдық даму министрлігінің тапсырысымен Елордамыз Нұр-Сұлтан қаласындағы «Зерттеуші» Республикалық ғылыми-білім беру орталығы Жастар жылына арналған әлеуметтік жобасы аясында «Мәңгілік ел жастары - индустрияға» («Серпін») жобасы шеңберінде студенттермен кездесу өтті.

Әділетті жеңісімен құттықтаймыз!

13 Ноя 2019 15

Аталмыш шара жастар жылы аясында "Азаматтық бастамаларды қолдау орталығы" КЕАҚ-ның гранттық жобасы қолдауымен Атырау облысы Жоғарғы оқу орындары арасында Жастар ісі жөніндегі комитет басшыларының арасында өткен болатын.
Әділетті жеңісімен құттықтап, республикалық  конкурста сәттілік тілейміз.

Ерлан ерледі

12 Ноя 2019 34

Таяуда Ақтау қаласында  Yessenov University ұйымдастыруымен Жастар жылы аясында Қазақстан мұнайының 120 жылдығына арналған «Университет – ой-пікірлер аймағы» Yessenov Forum өтті.  Аталмыш шараға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінен тарих мамандығының 4-курс студенті Баймағамбетов Ерлан қатысып, осы форум аясында өткен ғылыми-тәжірибелік конференцияда «Рухани жаңғыру бағдарламасы – тапсырмаларды шешуге арналған жаңа бағыт» секциясы бойынша жүлделі І орынды иеленді.

Сүндет Байғожин шеберлігімен бөлісті

12 Ноя 2019 25

9-шы қараша күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  ҚР еңбек сіңірген қайраткері, Құрмет орденінің иегері, Астана Опера тетарының жетекші әншісі Сүндет Байғожин Музыка және өнер кафедрасының студенттері мен вокал оқытушыларына арналған шеберлік сыныбын өткізді.