Спартакиада жеңімпаздары анықталды

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 67-ші спартакиадасы өз мәресіне жетті.

Салтанатты шараның жабылуында сөз алған ректор Абзал Талтенов жарысқа бір кісідей атсалысқан ұжымға алғысын айта келіп, спартакиаданың жаз мезгілінде де жалғасын табатынын жеткізді. Ол: - Спорт - денсаулық кепілі! Жыл сайынғы өтіп жатқан осындай айтулы шараның басы-қасынан табылған баршаңызға алғысымды айтқым келеді. Салауатты өмір салтын қалыптастыруда қамсыз қалмай, етене араласқандықтарыңыз ұжымның бірлігін көрсетеді. Ылайым, осылай болуына тілектеспін, -деді.

Он күнге созылған айтулы додада топ жарғандарды университет ректоры марапаттап, алғыс хаттарды табыс етті. Айта кету керек, қорытынды есеп бойынша барлық жарыс түрлерінен 42 ұпай жинап, Жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдары факультеті 1 орынға шықты. Ал, 41 ұпаймен Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті 2 орынға жайғасты. Әкімшілік шаруашылық бөлімі 40 ұпаймен 3 орынды иеленді.

Ойынға қатысушылар арасынан үздіктері де марапатсыз қалмады.

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 1

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 25

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 29

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.

Студенттер спартакиадасы

12 Фев 2019 50

Университетімізде  студенттер арасында дәстүрлі факультетаралық спартакиада басталды.

Референт хатшыларының тренинигі өтті

11 Фев 2019 40

Стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаменті жанындағы корпоративтік оқыту орталығы 8 ақпанда хатшы-референттерге арналған "телефон этикеті"тақырыбында тренинг ұйымдастырды.