Спартакиада жеңімпаздары анықталды

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 67-ші спартакиадасы өз мәресіне жетті.

Салтанатты шараның жабылуында сөз алған ректор Абзал Талтенов жарысқа бір кісідей атсалысқан ұжымға алғысын айта келіп, спартакиаданың жаз мезгілінде де жалғасын табатынын жеткізді. Ол: - Спорт - денсаулық кепілі! Жыл сайынғы өтіп жатқан осындай айтулы шараның басы-қасынан табылған баршаңызға алғысымды айтқым келеді. Салауатты өмір салтын қалыптастыруда қамсыз қалмай, етене араласқандықтарыңыз ұжымның бірлігін көрсетеді. Ылайым, осылай болуына тілектеспін, -деді.

Он күнге созылған айтулы додада топ жарғандарды университет ректоры марапаттап, алғыс хаттарды табыс етті. Айта кету керек, қорытынды есеп бойынша барлық жарыс түрлерінен 42 ұпай жинап, Жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдары факультеті 1 орынға шықты. Ал, 41 ұпаймен Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті 2 орынға жайғасты. Әкімшілік шаруашылық бөлімі 40 ұпаймен 3 орынды иеленді.

Ойынға қатысушылар арасынан үздіктері де марапатсыз қалмады.

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 62

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.

«ЖАҢА ГУМАНИТАРЛЫҚ БІЛІМ. ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ»

16 Июл 2019 80

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша«Ұлттық аударма бюросы»  қоғамдық қорынан ғылыми кітапханаға ағылшын тілінен қазақ тіліне аударылған 30 атау (145 данамен) келіп түсті.
Барлығы 4350 кітап.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 85

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 74

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Түлектер тілегі

4 Июл 2019 124