Спартакиада жеңімпаздары анықталды

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 67-ші спартакиадасы өз мәресіне жетті.

Салтанатты шараның жабылуында сөз алған ректор Абзал Талтенов жарысқа бір кісідей атсалысқан ұжымға алғысын айта келіп, спартакиаданың жаз мезгілінде де жалғасын табатынын жеткізді. Ол: - Спорт - денсаулық кепілі! Жыл сайынғы өтіп жатқан осындай айтулы шараның басы-қасынан табылған баршаңызға алғысымды айтқым келеді. Салауатты өмір салтын қалыптастыруда қамсыз қалмай, етене араласқандықтарыңыз ұжымның бірлігін көрсетеді. Ылайым, осылай болуына тілектеспін, -деді.

Он күнге созылған айтулы додада топ жарғандарды университет ректоры марапаттап, алғыс хаттарды табыс етті. Айта кету керек, қорытынды есеп бойынша барлық жарыс түрлерінен 42 ұпай жинап, Жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдары факультеті 1 орынға шықты. Ал, 41 ұпаймен Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті 2 орынға жайғасты. Әкімшілік шаруашылық бөлімі 40 ұпаймен 3 орынды иеленді.

Ойынға қатысушылар арасынан үздіктері де марапатсыз қалмады.

18 Апр 2019 11

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Президенттік басқару жүйесінің теориясы мен практикасы және Қазақстандағы Президенттік сайлау» тақырыбында  конференция өтті.

Профессор Бақыт Барсайдың 70 жасқа толуына орай ғылыми-әдістемелік конференция

17 Апр 2019 57

2019 жылы 12 сәуір күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ардагер ұстаз, ғалым,  пед.ғ.д., профессор Барсай Бақыт Телжанқызының мерейлі 70 жасқа толуына арналған «Білім беру мазмұнын жаңарту жағдайында педагогикалық кадрларды кәсіби даярлау: құзыреттілік, технология, инновация» атты республикалық  ғылыми-әдістемелік конференция өтті.

ЖАҢА КІТАПТАРДЫҢ ТҰСАУКЕСЕРІ ӨТТІ

17 Апр 2019 49

Бүгін,17 сәуірде университеттің Ғылыми кеңес залында «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Туған жер» және «Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобалары төңірегіндегі жаңа басылымдармен таныстыруға арналған дөңгелек үстел өткізілді.

Кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел

17 Апр 2019 34

Кеше Атырау өңірлік «Рухани жаңғыру» жобалық кеңсесінің сарапшылар кеңесінің қатысуымен кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел өтті.

«Алма тарату» акциясы өтті

17 Апр 2019 42

Х.Досмухамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  студенттердің ұйымдастыруымен «Ұлы даланың жеті қыры» бағдарламалық мақаласын насихаттау, Қазақстан алманың «тарихи отаны» екендігін дәріптеу мақсатында «Алма тарату» акциясы өтті.