АБЗАЛ АХАТҰЛЫ АЙТАДЫ

Арыстандай айбатты, арынды әрі дарынды жастарға қай уақытта да қолдаудың қажеттілігін Мемлекет басшысы үнемі айтып жүреді. Н.Ә Назарбаев биылғы жылды «Жастар жылы» деп жариялады.

Мемлекет басшысы: «Біз Қазақстанның болашағы саналатын жастарды қолдауымыз керек. Жастар мен отбасы институтын кешенді қолдау – мемлекеттік саясатының басымдылығына айналуы тиіс. Жастардың барлық санатын қолдауға арналған шараларды толық қамтитын әлеуметтік сатының ауқымды платформасын қалыптастыру керек» деген болатын. Міне, осыған орай көпшілікке ой тастар «Өзекті мәселе» бағдарламасы арқылы бүгін (21.01.2019) тікелей эфирде Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры Абзал Ахатұлы Талтенов «Атырау» телеарнасынан жастар жайлы ой-пікірін білдіреді.

Тікелей эфир уақыты сағат 19:00,

Сауал жолдаймын деушілерге телеарна телефоны; 87122 45-87-75

18 Апр 2019 5

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Президенттік басқару жүйесінің теориясы мен практикасы және Қазақстандағы Президенттік сайлау» тақырыбында  конференция өтті.

Профессор Бақыт Барсайдың 70 жасқа толуына орай ғылыми-әдістемелік конференция

17 Апр 2019 55

2019 жылы 12 сәуір күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ардагер ұстаз, ғалым,  пед.ғ.д., профессор Барсай Бақыт Телжанқызының мерейлі 70 жасқа толуына арналған «Білім беру мазмұнын жаңарту жағдайында педагогикалық кадрларды кәсіби даярлау: құзыреттілік, технология, инновация» атты республикалық  ғылыми-әдістемелік конференция өтті.

ЖАҢА КІТАПТАРДЫҢ ТҰСАУКЕСЕРІ ӨТТІ

17 Апр 2019 48

Бүгін,17 сәуірде университеттің Ғылыми кеңес залында «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Туған жер» және «Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобалары төңірегіндегі жаңа басылымдармен таныстыруға арналған дөңгелек үстел өткізілді.

Кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел

17 Апр 2019 34

Кеше Атырау өңірлік «Рухани жаңғыру» жобалық кеңсесінің сарапшылар кеңесінің қатысуымен кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел өтті.

«Алма тарату» акциясы өтті

17 Апр 2019 42

Х.Досмухамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  студенттердің ұйымдастыруымен «Ұлы даланың жеті қыры» бағдарламалық мақаласын насихаттау, Қазақстан алманың «тарихи отаны» екендігін дәріптеу мақсатында «Алма тарату» акциясы өтті.