Байқау кеңесінің мәжілісі

2019 жылдың 14 қаңтарында Қазақстан Республикасы Білім және ғылым вице-министрі Суханбердиева Эльмира Амангелдіқызының төрағалығымен Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті байқау кеңесінің мәжілісі өтті.

Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі Е.Сағадиевтің 2018 жылғы 08 қазандағы №547 бұйрығына сәйкес «Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорынның Байқау кеңесінің құрамына Қазақстан Республикасы Білім және ғылым вице-министрі Суханбердиева Эльмира Амангелдіқызы енгізілген болатын.

Байқау кеңесі мүшелерінің келісімі негізінде Қазақстан Республикасы Білім және ғылым вице-министрі Суханбердиева Эльмира Амангелдіқызы Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорынның Байқау кеңесінің төрағасы болып бекітілді.

Отырыста «Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» ШЖҚ РМК-нің 2020 жылға дейінгі Даму стратегиясының жүзеге асырылу барысы туралы, «Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» ШЖҚ РМК-нде жоғары білім алу процесінде босаған бос білім беру гранты бойынша оқуға өтініштер қарастыру туралы сұрақтар қарастырылды

Үміткерлер арасында дебат өтті

26 Сен 2022 38

Тәлімгерлік жоба тұжырымдамасы өз жұмысын бастады