Байқау кеңесінің мәжілісі

2019 жылдың 14 қаңтарында Қазақстан Республикасы Білім және ғылым вице-министрі Суханбердиева Эльмира Амангелдіқызының төрағалығымен Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті байқау кеңесінің мәжілісі өтті.

Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі Е.Сағадиевтің 2018 жылғы 08 қазандағы №547 бұйрығына сәйкес «Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорынның Байқау кеңесінің құрамына Қазақстан Республикасы Білім және ғылым вице-министрі Суханбердиева Эльмира Амангелдіқызы енгізілген болатын.

Байқау кеңесі мүшелерінің келісімі негізінде Қазақстан Республикасы Білім және ғылым вице-министрі Суханбердиева Эльмира Амангелдіқызы Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорынның Байқау кеңесінің төрағасы болып бекітілді.

Отырыста «Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» ШЖҚ РМК-нің 2020 жылға дейінгі Даму стратегиясының жүзеге асырылу барысы туралы, «Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» ШЖҚ РМК-нде жоғары білім алу процесінде босаған бос білім беру гранты бойынша оқуға өтініштер қарастыру туралы сұрақтар қарастырылды

«ӨТКЕНДІ ЕСТЕ САҚТАЙМЫЗ» атты эссе байқауы өтті

29 Май 2020 27

ХХ ғасырдағы саяси қуғын-сүргін - мыңдаған жазықсыз адамдардың қаны мен көз жасына суарылған тарихымыздың шерлі беттерінің бірі екендігі шындық.

«Ұлы даланың ұлы ақыны - Абай!»

28 Май 2020 31

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қазақ халқының ұлы ақыны, ағартушысы Абай Құнанбайұлының 175 жылдық мерейтойына арналған тәрбиелік шара онлайн түрде өтті.

Жаңа ахуал білім және ғылым жүйесін түбегейлі реформалауды талап етеді

28 Май 2020 44

Ұлттық қоғамдық сенім кеңесінің үшінші отырысы пандемияға байланысты онлайн-форматта өтті. Мемлекет басшысы Қасым-Жомарт Тоқаев төрағалық еткен жиында адам капиталын дамыту, білім беру, денсаулық сақтау мәселелері талқыланды.

«Сәбилерге туған ел шуағы» атты Республикалық қайырымдылық акциясы жалғасуда

27 Май 2020 39

«Сәбилерге туған ел шуағы» атты Республикалық акция жалғасуда.