Әдістемелік декада

9 қаңтарда «Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декада басталды. Декада аясында «Білім» бағытындағы білім бағдарламаларының мазмұнындағы педагогикалық-психологиялық және әдістемелік блоктарды талқылау» атты семинар өтті.

Дәстүрлі түрде үшінші жыл қатарынан өткізіліп келе жатырған декаданың басталуымен университетіміздің оқу ісі жөніндегі проректоры Джарасова Гүлжан Сағидоллақызы құттықтау сөз сөйлеп, декада сәтті өтуіне және инновациялық идеялардың пайда болуын тіледі.

Сонымен қатар, Гүлжан Сағидоллақызы «Білім» бағытындағы білім бағдарламаларын жасақтау барысында Педагогтің кәсіби стандартың, жалпы орта білім берудің жаңартылған мазмұндағы үлгілік оқу бағдарламаларын және жұмыс берушілердің ұсыныстарын басшылыққа алу қажет екендігіне тоқталды.

«Білім» бағытындағы білім бағдарламаларының мазмұнындағы педагогикалық-психологиялық және әдістемелік блоктарды талқылау» атты семинарда Академиялық мәселелер жөніндегі департаментінің директоры Сүлейменова Жанар Оразқызы «Әдістемелік және жалпы білім беретін модульдер блогы туралы» атты тақырыпта, Чукуров Асхат Ералыұлы «Білім бағдарламаларының әдістемелік блогын Педагогтің кәсіби стандартына сәйкестендіру және педагогикалық практикаларды ұйымдастыру туралы» тақырыпта және Педагогика кафедра-лабораториясының меңгерушісі Джанзақова Шолпан Исағалиқызы «Әдістемелік дайындық модульдерін қалыптастыру ерекшеліктері» атты тақырыпта мазмұнды баяндамалар жасалынып, семинарға қатысқан кафедра меңгерушілері мен академиялық комитет мүшелерінің арасында қызу талқылау болды.

Декада бекітілген бағдарламаға сәйкес 19 қаңтарға дейін жалғасатын болады.

Халық қасіреті – ел жадында

25 Июн 2019 7

29-31 мамыр аралығында Алматы қаласы Қазақстан Республикасының Ұлттық кітапханасында 31 мамыр – Саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне орай «Ашаршылық пен үлкен террордың тарихи сабақтары» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция жұмысына  орталық директоры, т.ғ.д., ппрофессор А.Ахмет қатынасты.

«Қазақстан дамуының 10 бағыты»

25 Июн 2019 7

Осындай тақырыппен кеше Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Әзербайжан мәдени орталығында» Қазақстан Республикасы Президенті Қ.К.Тоқаевтың ұлықтау рәсіміндегі белгіленген жоспарын талқылауға байланысты дөңгелек үстел болып өтті.

Жас өрендер Қадыр Жүсіппен жүздесті

24 Июн 2019 25

Бүгін Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қазақ тілі және әдебиеті кафедрасының профессоры, филология ғылымдарының докторы, ақын Қадыр Жүсіппен кездесу өтті.

БАҚ арасындағы бәсеке

24 Июн 2019 23

23 маусым күні Атырауда облыстық әкімшіліктің қолдауымен, Ішкі саясат басқармасының ұйымдастыруымен «Байланыс және ақпарат қызметкерлері» күніне арналған  БАҚ өкілдері арасында спорттық ойындар жарысы өтті.