Әдістемелік декада

9 қаңтарда «Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декада басталды. Декада аясында «Білім» бағытындағы білім бағдарламаларының мазмұнындағы педагогикалық-психологиялық және әдістемелік блоктарды талқылау» атты семинар өтті.

Дәстүрлі түрде үшінші жыл қатарынан өткізіліп келе жатырған декаданың басталуымен университетіміздің оқу ісі жөніндегі проректоры Джарасова Гүлжан Сағидоллақызы құттықтау сөз сөйлеп, декада сәтті өтуіне және инновациялық идеялардың пайда болуын тіледі.

Сонымен қатар, Гүлжан Сағидоллақызы «Білім» бағытындағы білім бағдарламаларын жасақтау барысында Педагогтің кәсіби стандартың, жалпы орта білім берудің жаңартылған мазмұндағы үлгілік оқу бағдарламаларын және жұмыс берушілердің ұсыныстарын басшылыққа алу қажет екендігіне тоқталды.

«Білім» бағытындағы білім бағдарламаларының мазмұнындағы педагогикалық-психологиялық және әдістемелік блоктарды талқылау» атты семинарда Академиялық мәселелер жөніндегі департаментінің директоры Сүлейменова Жанар Оразқызы «Әдістемелік және жалпы білім беретін модульдер блогы туралы» атты тақырыпта, Чукуров Асхат Ералыұлы «Білім бағдарламаларының әдістемелік блогын Педагогтің кәсіби стандартына сәйкестендіру және педагогикалық практикаларды ұйымдастыру туралы» тақырыпта және Педагогика кафедра-лабораториясының меңгерушісі Джанзақова Шолпан Исағалиқызы «Әдістемелік дайындық модульдерін қалыптастыру ерекшеліктері» атты тақырыпта мазмұнды баяндамалар жасалынып, семинарға қатысқан кафедра меңгерушілері мен академиялық комитет мүшелерінің арасында қызу талқылау болды.

Декада бекітілген бағдарламаға сәйкес 19 қаңтарға дейін жалғасатын болады.

“Kids University” шақырады!

25 Мар 2019 1

Балалар Университетінің жаздық маусымының ашылуы

«Латын негізді қазақ жазуы: ономастикалық-графикалық кеңістік мәселелері»

25 Мар 2019 5

2019 жылы 15 наурызында сағат 9:00 де Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ғылыми кеңес залында Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті, Филология және көптілді білім беру институты Академик С.Қирабаев атындағы Қазақ тілі мен әдебиет кафедрасы және Латын ғылыми-практикалық орталығының ұйымдастыруымен «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағарламасыда көрсетілген концептуалды негіздерін іске асыру мақсатында  «Латын негізді қазақ жазуы: ономастикалық-графикалық кеңістік мәселелері» атты республикалық onlain-вебинар жұмысы өтті.

Қош келдің, әз-Наурыз!

19 Мар 2019 68

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының ұйымдастыруымен «Қош келдің, әз-Наурыз» атты мерекелік шара өтті.

«Ұлы күннің айнасы» атты мерекелік шара өтті

19 Мар 2019 41

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында гуманитарлық ғылымдар және өнер фаультеті мен көптілді білім беру факультетінің белсенді студенттерінің ұйымдастыруымен «Ұлы күннің айнасы» мерекелік шара болып өтті.

Қалалық олимпиада Қазақстанның рухани жаңғыруына арналды

16 Мар 2019 50

2019 жылы 14 наурызда Шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасы 1-2 курс аралығында 5В011900-шетел тілі: екі шетел тілі мамандығы бойынша, Қазақстанның  рухани жаңғыру бағытында қалалық олимпиада өтті. Олимпиадаға Х.Досмұхамедов атындағы АтМУ, АИГИ, АИГИ колледжі, Қ.Дүтбаев атындағы гуманитарлық колледжінен 40 студент қатысты.