Әдістемелік декада

9 қаңтарда «Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декада басталды. Декада аясында «Білім» бағытындағы білім бағдарламаларының мазмұнындағы педагогикалық-психологиялық және әдістемелік блоктарды талқылау» атты семинар өтті.

Дәстүрлі түрде үшінші жыл қатарынан өткізіліп келе жатырған декаданың басталуымен университетіміздің оқу ісі жөніндегі проректоры Джарасова Гүлжан Сағидоллақызы құттықтау сөз сөйлеп, декада сәтті өтуіне және инновациялық идеялардың пайда болуын тіледі.

Сонымен қатар, Гүлжан Сағидоллақызы «Білім» бағытындағы білім бағдарламаларын жасақтау барысында Педагогтің кәсіби стандартың, жалпы орта білім берудің жаңартылған мазмұндағы үлгілік оқу бағдарламаларын және жұмыс берушілердің ұсыныстарын басшылыққа алу қажет екендігіне тоқталды.

«Білім» бағытындағы білім бағдарламаларының мазмұнындағы педагогикалық-психологиялық және әдістемелік блоктарды талқылау» атты семинарда Академиялық мәселелер жөніндегі департаментінің директоры Сүлейменова Жанар Оразқызы «Әдістемелік және жалпы білім беретін модульдер блогы туралы» атты тақырыпта, Чукуров Асхат Ералыұлы «Білім бағдарламаларының әдістемелік блогын Педагогтің кәсіби стандартына сәйкестендіру және педагогикалық практикаларды ұйымдастыру туралы» тақырыпта және Педагогика кафедра-лабораториясының меңгерушісі Джанзақова Шолпан Исағалиқызы «Әдістемелік дайындық модульдерін қалыптастыру ерекшеліктері» атты тақырыпта мазмұнды баяндамалар жасалынып, семинарға қатысқан кафедра меңгерушілері мен академиялық комитет мүшелерінің арасында қызу талқылау болды.

Декада бекітілген бағдарламаға сәйкес 19 қаңтарға дейін жалғасатын болады.

Сандық сауаттылық

18 Янв 2019 12

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің базасында ашылған "ІТ - мамандарды даярлау орталығында" Атырау облысында 2019 жылы ашылатын "Балаларға арналған тегін ІТ-сыныптар" жобасы аясында мұғалімдер даярлау курсынан өтті.

Байқау кеңесінің мәжілісі

14 Янв 2019 40

2019 жылдың 14 қаңтарында Қазақстан Республикасы Білім және ғылым вице-министрі Суханбердиева Эльмира Амангелдіқызының төрағалығымен Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті байқау кеңесінің мәжілісі өтті.

Білім бағдарламасын талқылау жалғасуда

11 Янв 2019 72

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде өтіп жатырған «Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декаданың екінші күнінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының оқытушылары  тарих мамандықтары бойынша білім бағдарламаларына талдау жасады.

Әріптестер айқасы

10 Янв 2019 65

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және қызметкерлері арасында өтіп жатқан спартакиада волейбол ойынымен жалғасты.