Әріптестер айқасы

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және қызметкерлері арасында өтіп жатқан спартакиада волейбол ойынымен жалғасты.

Факультетаралық сайыста қатысушылар үздік ойын көрсете білді.

Әріптестер арасындағы ала доп айқасында 7 ұпаймен Жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдар факультеті 1 орынға, Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті 6 ұпаймен 2 орынға, Инновациялық білім беру факультеті 5 ұпаймен 3 орынды иеленді. Шахматтан 1 орынды 7 ұпаймен Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті, 2 орынды 6 ұпаймен Көптілді білім беру факультеті, 3 орынға Инновациялық білім беру факультеті 5 ұпаймен шықты.

Ректорлар тарихы. 15-бөлім.

7 Авг 2019 56

2016-2019 ж.ж.

Құрметті абитуриенттер!

6 Авг 2019 150

Жергілікті бюджет қаражаты есебінен (акимат гранты) 232 білім беру гранттары тағайындалды.