Әріптестер айқасы

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және қызметкерлері арасында өтіп жатқан спартакиада волейбол ойынымен жалғасты.

Факультетаралық сайыста қатысушылар үздік ойын көрсете білді.

Әріптестер арасындағы ала доп айқасында 7 ұпаймен Жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдар факультеті 1 орынға, Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті 6 ұпаймен 2 орынға, Инновациялық білім беру факультеті 5 ұпаймен 3 орынды иеленді. Шахматтан 1 орынды 7 ұпаймен Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті, 2 орынды 6 ұпаймен Көптілді білім беру факультеті, 3 орынға Инновациялық білім беру факультеті 5 ұпаймен шықты.

Сандық сауаттылық

18 Янв 2019 11

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің базасында ашылған "ІТ - мамандарды даярлау орталығында" Атырау облысында 2019 жылы ашылатын "Балаларға арналған тегін ІТ-сыныптар" жобасы аясында мұғалімдер даярлау курсынан өтті.

Байқау кеңесінің мәжілісі

14 Янв 2019 37

2019 жылдың 14 қаңтарында Қазақстан Республикасы Білім және ғылым вице-министрі Суханбердиева Эльмира Амангелдіқызының төрағалығымен Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті байқау кеңесінің мәжілісі өтті.

Білім бағдарламасын талқылау жалғасуда

11 Янв 2019 71

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде өтіп жатырған «Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декаданың екінші күнінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының оқытушылары  тарих мамандықтары бойынша білім бағдарламаларына талдау жасады.

Әдістемелік декада

10 Янв 2019 102

9 қаңтарда «Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декада басталды. Декада аясында «Білім» бағытындағы білім бағдарламаларының мазмұнындағы педагогикалық-психологиялық және әдістемелік блоктарды талқылау» атты семинар өтті.