«ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРНЫНЫҢ ҮЗДІК ОҚЫТУШЫСЫ» атанған оқытушы-профессорларымызды құттықтаймыз!

Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі тағайындаған «Жоғары оқу орнының үздік оқытушысы» республикалық байқауының қорытындысы бойынша университетіміздің 5 оқытушы-профессорлары жеңімпаз атанып, мемлекеттік грантқа ие болды. Олар:

1.     Кайргалиева Гулфайруз – тарих ғылымдарының кандидаты, Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінің деканы;

2.     Утепкалиева Кансулу Мусаевна – экономика ғылымдарының кандидаты, Экономика және құқық факультетінің деканы;

3.     Мукашева Манчук Тынышкалиевна – филология ғылымдарының кандидаты, Журналистика кафедрасының меңгерушісі;

4.     Сабирова Жанылсын Нурмухановна – психология ғылымдарының кандидаты, Психология және арнайы білім беру кафедрасының қауымдатырылған профессоры;

5.     Дюсебалиева Соледад Сагиновна – заң ғылымдарының кандидаты, Құқықтану кафедрасының қауымдатырылған профессоры.

Конкурсқа республикамыздың 80 жоғары оқу орындарынан 481 үміткер қатысып, 43 жоғары оқу орнынан 200 адам «Жоғары оқу орнының үздік оқытушысы» атағының иегері болды.

Грант ЖОО оқытушыларына әлемнің жетекші университеттерінде шетелдік тағылымдамадан өтуге, өздерінің ғылыми және білім беру жобаларын іске асыруға мүмкіндік береді.

Университет басшылығы және оқытушы-профессорлар ұжымы «ЖОО-ның ең үздік оқытушысы – 2018 жыл» мемлекеттік грант иегерлерін шын жүректен құттықтай отырып, ғылым жолындағы ізденістеріне шығармашылық табыстар тілейді.

Сандық сауаттылық

18 Янв 2019 12

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің базасында ашылған "ІТ - мамандарды даярлау орталығында" Атырау облысында 2019 жылы ашылатын "Балаларға арналған тегін ІТ-сыныптар" жобасы аясында мұғалімдер даярлау курсынан өтті.

Байқау кеңесінің мәжілісі

14 Янв 2019 40

2019 жылдың 14 қаңтарында Қазақстан Республикасы Білім және ғылым вице-министрі Суханбердиева Эльмира Амангелдіқызының төрағалығымен Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті байқау кеңесінің мәжілісі өтті.

Білім бағдарламасын талқылау жалғасуда

11 Янв 2019 72

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде өтіп жатырған «Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декаданың екінші күнінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының оқытушылары  тарих мамандықтары бойынша білім бағдарламаларына талдау жасады.

Әдістемелік декада

10 Янв 2019 103

9 қаңтарда «Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декада басталды. Декада аясында «Білім» бағытындағы білім бағдарламаларының мазмұнындағы педагогикалық-психологиялық және әдістемелік блоктарды талқылау» атты семинар өтті.

Әріптестер айқасы

10 Янв 2019 65

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және қызметкерлері арасында өтіп жатқан спартакиада волейбол ойынымен жалғасты.