«ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРНЫНЫҢ ҮЗДІК ОҚЫТУШЫСЫ» атанған оқытушы-профессорларымызды құттықтаймыз!

Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі тағайындаған «Жоғары оқу орнының үздік оқытушысы» республикалық байқауының қорытындысы бойынша университетіміздің 5 оқытушы-профессорлары жеңімпаз атанып, мемлекеттік грантқа ие болды. Олар:

1.     Кайргалиева Гулфайруз – тарих ғылымдарының кандидаты, Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінің деканы;

2.     Утепкалиева Кансулу Мусаевна – экономика ғылымдарының кандидаты, Экономика және құқық факультетінің деканы;

3.     Мукашева Манчук Тынышкалиевна – филология ғылымдарының кандидаты, Журналистика кафедрасының меңгерушісі;

4.     Сабирова Жанылсын Нурмухановна – психология ғылымдарының кандидаты, Психология және арнайы білім беру кафедрасының қауымдатырылған профессоры;

5.     Дюсебалиева Соледад Сагиновна – заң ғылымдарының кандидаты, Құқықтану кафедрасының қауымдатырылған профессоры.

Конкурсқа республикамыздың 80 жоғары оқу орындарынан 481 үміткер қатысып, 43 жоғары оқу орнынан 200 адам «Жоғары оқу орнының үздік оқытушысы» атағының иегері болды.

Грант ЖОО оқытушыларына әлемнің жетекші университеттерінде шетелдік тағылымдамадан өтуге, өздерінің ғылыми және білім беру жобаларын іске асыруға мүмкіндік береді.

Университет басшылығы және оқытушы-профессорлар ұжымы «ЖОО-ның ең үздік оқытушысы – 2018 жыл» мемлекеттік грант иегерлерін шын жүректен құттықтай отырып, ғылым жолындағы ізденістеріне шығармашылық табыстар тілейді.

Қош келдің, әз-Наурыз!

19 Мар 2019 4

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының ұйымдастыруымен «Қош келдің, әз-Наурыз» атты мерекелік шара өтті.

«Ұлы күннің айнасы» атты мерекелік шара өтті

19 Мар 2019 4

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында гуманитарлық ғылымдар және өнер фаультеті мен көптілді білім беру факультетінің белсенді студенттерінің ұйымдастыруымен «Ұлы күннің айнасы» мерекелік шара болып өтті.

Қалалық олимпиада Қазақстанның рухани жаңғыруына арналды

16 Мар 2019 35

2019 жылы 14 наурызда Шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасы 1-2 курс аралығында 5В011900-шетел тілі: екі шетел тілі мамандығы бойынша, Қазақстанның  рухани жаңғыру бағытында қалалық олимпиада өтті. Олимпиадаға Х.Досмұхамедов атындағы АтМУ, АИГИ, АИГИ колледжі, Қ.Дүтбаев атындағы гуманитарлық колледжінен 40 студент қатысты.

Біздің міндет - балалардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету

14 Мар 2019 54

Осындай атаумен 1 наурыз - Азаматтық қорғаныс күнін атап өту мақсатында дәріс өткізілді.

Өзекті тақырып қозғалды

13 Мар 2019 60

Халықаралық әйелдер мерекесінің қарсаңында, корпоративтік оқыту орталығының ұйымдастыруымен университеттің әкімшілік басшылық қызметкерлеріне «Университеттің тұрақты даму бағдарламасы» атты семинар-тренинг өткізілді