Әдемі сөзбен өрілген өлеңдердің авторы Құрманай Бахтиярқызымен кездесу

25-ші желтоқсан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Акт залында керемет кездесу өтті.  Кездесу ақын, мәдениет үздігі, әнші, асаба Құрманай Бахтиярқызымен болды. Еркін форматтағы кездесуде әдемі әңгімелер айтылып, әсерлі өлеңдер оқылып, керемет әндер орындалды.

Ақын өзінің авторлық өлеңдерінің арасынан  жүрегіне жақын жүрек жарды өлеңдерін оқып, керемет әсер қалдырды. Және көрермендер сұрауы бойынша ақынның өзінің орындауындағы авторлық әндері орындалды.  Көрермендердің керемет әсер алғаны соншалық кездесу барысында көзіне жас алған көрермендер де болды.

Кездесу соңында көрермендер арасынан ақынның тұрақты оқырмандары ретінде өздерін таныстырып, гүл шоқтарын табыстап, тілектерін айтып, алғыс білдірген көрермендерде болды.

Жоғары деңгейдегі керемет кездесу болып өтті.

Қош келдің, әз-Наурыз!

19 Мар 2019 6

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының ұйымдастыруымен «Қош келдің, әз-Наурыз» атты мерекелік шара өтті.

«Ұлы күннің айнасы» атты мерекелік шара өтті

19 Мар 2019 6

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында гуманитарлық ғылымдар және өнер фаультеті мен көптілді білім беру факультетінің белсенді студенттерінің ұйымдастыруымен «Ұлы күннің айнасы» мерекелік шара болып өтті.

Қалалық олимпиада Қазақстанның рухани жаңғыруына арналды

16 Мар 2019 35

2019 жылы 14 наурызда Шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасы 1-2 курс аралығында 5В011900-шетел тілі: екі шетел тілі мамандығы бойынша, Қазақстанның  рухани жаңғыру бағытында қалалық олимпиада өтті. Олимпиадаға Х.Досмұхамедов атындағы АтМУ, АИГИ, АИГИ колледжі, Қ.Дүтбаев атындағы гуманитарлық колледжінен 40 студент қатысты.

Біздің міндет - балалардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету

14 Мар 2019 55

Осындай атаумен 1 наурыз - Азаматтық қорғаныс күнін атап өту мақсатында дәріс өткізілді.

Өзекті тақырып қозғалды

13 Мар 2019 62

Халықаралық әйелдер мерекесінің қарсаңында, корпоративтік оқыту орталығының ұйымдастыруымен университеттің әкімшілік басшылық қызметкерлеріне «Университеттің тұрақты даму бағдарламасы» атты семинар-тренинг өткізілді