Әдемі сөзбен өрілген өлеңдердің авторы Құрманай Бахтиярқызымен кездесу

25-ші желтоқсан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Акт залында керемет кездесу өтті.  Кездесу ақын, мәдениет үздігі, әнші, асаба Құрманай Бахтиярқызымен болды. Еркін форматтағы кездесуде әдемі әңгімелер айтылып, әсерлі өлеңдер оқылып, керемет әндер орындалды.

Ақын өзінің авторлық өлеңдерінің арасынан  жүрегіне жақын жүрек жарды өлеңдерін оқып, керемет әсер қалдырды. Және көрермендер сұрауы бойынша ақынның өзінің орындауындағы авторлық әндері орындалды.  Көрермендердің керемет әсер алғаны соншалық кездесу барысында көзіне жас алған көрермендер де болды.

Кездесу соңында көрермендер арасынан ақынның тұрақты оқырмандары ретінде өздерін таныстырып, гүл шоқтарын табыстап, тілектерін айтып, алғыс білдірген көрермендерде болды.

Жоғары деңгейдегі керемет кездесу болып өтті.

Халық қасіреті – ел жадында

25 Июн 2019 7

29-31 мамыр аралығында Алматы қаласы Қазақстан Республикасының Ұлттық кітапханасында 31 мамыр – Саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне орай «Ашаршылық пен үлкен террордың тарихи сабақтары» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция жұмысына  орталық директоры, т.ғ.д., ппрофессор А.Ахмет қатынасты.

«Қазақстан дамуының 10 бағыты»

25 Июн 2019 7

Осындай тақырыппен кеше Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Әзербайжан мәдени орталығында» Қазақстан Республикасы Президенті Қ.К.Тоқаевтың ұлықтау рәсіміндегі белгіленген жоспарын талқылауға байланысты дөңгелек үстел болып өтті.

Жас өрендер Қадыр Жүсіппен жүздесті

24 Июн 2019 25

Бүгін Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қазақ тілі және әдебиеті кафедрасының профессоры, филология ғылымдарының докторы, ақын Қадыр Жүсіппен кездесу өтті.

БАҚ арасындағы бәсеке

24 Июн 2019 23

23 маусым күні Атырауда облыстық әкімшіліктің қолдауымен, Ішкі саясат басқармасының ұйымдастыруымен «Байланыс және ақпарат қызметкерлері» күніне арналған  БАҚ өкілдері арасында спорттық ойындар жарысы өтті.