Әдемі сөзбен өрілген өлеңдердің авторы Құрманай Бахтиярқызымен кездесу

25-ші желтоқсан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Акт залында керемет кездесу өтті.  Кездесу ақын, мәдениет үздігі, әнші, асаба Құрманай Бахтиярқызымен болды. Еркін форматтағы кездесуде әдемі әңгімелер айтылып, әсерлі өлеңдер оқылып, керемет әндер орындалды.

Ақын өзінің авторлық өлеңдерінің арасынан  жүрегіне жақын жүрек жарды өлеңдерін оқып, керемет әсер қалдырды. Және көрермендер сұрауы бойынша ақынның өзінің орындауындағы авторлық әндері орындалды.  Көрермендердің керемет әсер алғаны соншалық кездесу барысында көзіне жас алған көрермендер де болды.

Кездесу соңында көрермендер арасынан ақынның тұрақты оқырмандары ретінде өздерін таныстырып, гүл шоқтарын табыстап, тілектерін айтып, алғыс білдірген көрермендерде болды.

Жоғары деңгейдегі керемет кездесу болып өтті.

«Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық»

13 Дек 2019 10

Елбасының «Рухани жаңғыру» мақаласының «100 жаңа оқулық» жобасы аясында бірқатар шетел авторларының еңбектерінің ана тілімізге аударылды. Соған орай бүгін университетімізде көптілді білім беру факультетінің қазақ тілі мен әдебиеті мамандығының 1 курс студенттерінің қатысуымен философия ғылымдарының докторы, профессор Ө.Қ.Бекежанның ұйымдастыруымен «Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» тақырыбында ашық сабағы өтті.

Тәуелсіздік күнінде ұстаздар ұлығыланды

13 Дек 2019 13

Бүгін университетімізде Тәуелсіздік күніне арналған «Тұғыры биік – Тәуелсіздік!» атты салтанатты жиын өтті.

Ілья Жақанов "Отан" орденімен марапатталды

12 Дек 2019 35

Тәуелсіздік күні қарсаңында бірқатар азамат мемлекеттік наградалармен марапатталды, - деп хабарлайды Tengrinews.kz тілшісі Ақорда сайтына сілтеме жасап.

Парасаттылық мектебі ашылды

12 Дек 2019 35

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Атырау облысы департаментінің тапсырмасымен «Педагогика» кафедра-лабораториясының ұйымдастыруымен «Парасаттылық мектебі» ашылды.

«Қазақстанның аграрлық тарихының мәселелері: дәстүр, тәжірибе, әдіснама»

12 Дек 2019 60

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында белгілі тарихшы, тарих ғылымдарының докторы, профессор Алдар Сарсенұлы Сарсеновтың 70 жас мерейтойына орай «Қазақстанның аграрлық тарихының мәселелері: дәстүр, тәжірибе, әдіснама» атты халықаралық ғылыми-практикалық конференция өтті.