Әдемі сөзбен өрілген өлеңдердің авторы Құрманай Бахтиярқызымен кездесу

25-ші желтоқсан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Акт залында керемет кездесу өтті.  Кездесу ақын, мәдениет үздігі, әнші, асаба Құрманай Бахтиярқызымен болды. Еркін форматтағы кездесуде әдемі әңгімелер айтылып, әсерлі өлеңдер оқылып, керемет әндер орындалды.

Ақын өзінің авторлық өлеңдерінің арасынан  жүрегіне жақын жүрек жарды өлеңдерін оқып, керемет әсер қалдырды. Және көрермендер сұрауы бойынша ақынның өзінің орындауындағы авторлық әндері орындалды.  Көрермендердің керемет әсер алғаны соншалық кездесу барысында көзіне жас алған көрермендер де болды.

Кездесу соңында көрермендер арасынан ақынның тұрақты оқырмандары ретінде өздерін таныстырып, гүл шоқтарын табыстап, тілектерін айтып, алғыс білдірген көрермендерде болды.

Жоғары деңгейдегі керемет кездесу болып өтті.

Сандық сауаттылық

18 Янв 2019 12

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің базасында ашылған "ІТ - мамандарды даярлау орталығында" Атырау облысында 2019 жылы ашылатын "Балаларға арналған тегін ІТ-сыныптар" жобасы аясында мұғалімдер даярлау курсынан өтті.

Байқау кеңесінің мәжілісі

14 Янв 2019 40

2019 жылдың 14 қаңтарында Қазақстан Республикасы Білім және ғылым вице-министрі Суханбердиева Эльмира Амангелдіқызының төрағалығымен Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті байқау кеңесінің мәжілісі өтті.

Білім бағдарламасын талқылау жалғасуда

11 Янв 2019 72

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде өтіп жатырған «Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декаданың екінші күнінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының оқытушылары  тарих мамандықтары бойынша білім бағдарламаларына талдау жасады.

Әдістемелік декада

10 Янв 2019 103

9 қаңтарда «Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декада басталды. Декада аясында «Білім» бағытындағы білім бағдарламаларының мазмұнындағы педагогикалық-психологиялық және әдістемелік блоктарды талқылау» атты семинар өтті.

Әріптестер айқасы

10 Янв 2019 65

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және қызметкерлері арасында өтіп жатқан спартакиада волейбол ойынымен жалғасты.