Жемқорлыққа қарсы технологиялар зертханасы ашылды

12 желтоқсан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау Мемлекеттік университетінде «Саналы ұрпақ – жарқын болашақ» жемқорлыққа қарсы технологиялар зертханасы ашылды.

Мақсаты – студенттерді сыбайлас жемқорлыққа қарсы күресуге дағдыландыру. Осы жоба аясында «Адал ұрпақ» студенттік клубы құрылды. «Адал ұрпақ» клубы студенттерге адалдық ұғымын насихаттап, әділдік тура жолмен жүруге шақырады.

«Саналы ұрпақ» орталығының салтанатты ашылуына Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің ақпарат басшысы Ахметжанов Саян Қылышұлы, Атырау облысы әкімінің орынбасары Таубаев Нұрлан Бақтыбайұлы, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Атырау облысы бойынша департаментінің басшысы , әдеп жөніндегі кеңес төрағасы Жұмағұлов Тоқтамыс Қадошұлы, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ғылым жөніндегі проректоры Идрисов Саламат Нұрмұқанұлы қатысып, өз тілектерін білдірді.

Ирандық профессор университетімізде

15 Ноя 2019 1

Шетелдік ғалымдарды шақыру бағдарламасы аясында 6 қарашадан бастап бізде қонақта Тарбиат Модарес университетінің (Тегеран қ.) қауымдастырылған профессоры Давуд Седигизаде (Davoud Sedigizadeh) - жасанды интеллект және машиналық оқыту саласындағы белгілі ғалым жұмысын бастады.

Ғылыми-практикалық дөңгелек үстел өтті

15 Ноя 2019 1

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерейтойын қарсы алу алдында «Университетіміздің 70 жылдығына – 70 қадам» бағдарламасы аясында түрлі жұмыстар жалғасын табуда.

Оқытушылар кәсіби біліктілігін арттырды

15 Ноя 2019 3

Нұрсұлтан Назарбаевтың 2017 жылы 12 сәуірдегі «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» атты бағдарламалық мақаласында «ХХІ ғасырдағы ұлттық сана туралы» және «Таяу жылдардағы міндеттер» арқылы болашаққа қадам басудағы бірнеше сатыларды қамтитын рухани құндылықтарымызға байланысты мәселелер Елбасының көзқарасы ретінде сараланған.

ТШО IT Департаментімен кездесу өтті

14 Ноя 2019 20

13 қарашада ТШО-ның IT департаменті El-Mogazi Raddi менеджері бастаған Бағдарламалық инженерия кафедрасының студенттеріне 9 IT бағыты яғни деректер ғылымы (Data science), бизнес-аналитика, киберқауіпсіздік, мәліметтерді басқару, бұлтты есептеулер, Agile, нақты уақыт режиміндегі деректерді визуализациялау және цифрландыруы бойынша кездесу өткізді. Бұл іс-шара университеттің 70-жылдығын атап өту аясында бағдарламалық инженерия кафедрасында жоспарланған болатын.

ҰЛТТЫҚ ВАЛЮТА - ТЕҢГЕ КҮНІ

14 Ноя 2019 19

Қазақ елі үшін мән-маңызы жағынан беделі жоғары тұрған бір күн бар.