Тәуелсіздік күнінде ұстаздар ұлығыланды

Айтулы мерекеге орай 14-ші желтоқсан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында мерекелік құттықтау кеш өтті. Тәуелсіз  Қазақ  елінің дамуына  үлес қосып, кәсіби білікті  мамандар дайындап, еліміздің  зияткерлік әлеуетінің өсуіне және  қазақстандық қоғамның әлеуметтік және рухани-мәдени үдерістерінде өлшеусіз қызмет  етіп жүрген ұстаздар қауымы «Алғыс хатпен» марапатталды.

Атырау облысы әкімінің марапатымен марапатталғандар:

Ғалым хатшысы - Тыныбаева Баянсұлу;

Қазақстан және дүниежүзі тарихы каф. аға оқытушысы - Айдосынова Гаухар Жанибековна;

Химия және химиялық технологиялар кафедрасының аға оқытушысы - Тулемисова Гульжамал Багитовна;

Көптілді дайындық каф. Меңгерушісі - Абдрахманова Жумазия Мажитовна;

Атырау қаласы әкімінің марапатымен марапатталғандар:

Психология және арнайы білім беру кафедрасының аға оқытушысы - Даулет Токжан Калкеновна;

Бейнелеу өнері және дизайн кафедрасының аға оқытушысы - Муксиева Жазира Аманжановна;

Қаржы және есеп кафедрасының аға оқытушысы - Канатова Айнур Жумабаевна;

Құқықтану   кафедрасының аға оқытушысы - Турдалиев Кадылбек Улжабаевич;

Атырау қалалық мәслихатының марапатымен марапатталғандар:

Дене тәрбиесі кафедрасының аға оқытушысы - Аксериков Ганимат Есжанович;

Химия және химиялық технологиялар кафедрасының қауымд.профессоры м.а. - Калиманова Данагул Жаскайратовна;

Орыс филологиясы каф.аға оқытушысы - Мухтарова Гулара;

Экономика кафедрасының лаборанты - Косаева Клара Косаевна;

Менеджмент каф. аға оқытушысы - Ералиева Айымгуль Алдабергеновна;

Атырау облыстық «Нұр Отан» партиясының марапатымен марапатталғандар:

Мектепке дейінгі тәрбие және білім беру каф. аға оқытушысы - Аслялиева Салтанат Гайбкалиевна;

Қазақстан және дүниежүзі тарихы каф. аға оқытушысы - Сакенов Жигер Жумагереевич;

Музыка және өнер каф. аға оқытушысы - Ковалева Елизавета Дмитриевна;

Математика және математиканы оқыту әдістемесі каф.аға оқытушысы - Ахмурзина Тойдык Нигметоллаевна;

Құқықтану каф. аға оқытушысы - Нысанова Санжан Куандыковна;

Қазақ тілі және әдебиеті каф.аға оқытушысы - Нажикенова Гульшат Базарбековна;

География, туризм және су ресурстары каф.аға оқытушысы - Таскалиева Гаухар Болатовна;

Ғылыми кітапхана, әдіскері - Озганбаева Куляш Жалгабаевна;

Атырау қалалық   «Нұр Отан» партиясының марапатымен марапатталғандар:

Экология каф. аға оқытушысы - Есенаманова   Жанар Санаковна;

Биология және ауылшаруашылық пәндері каф. қауымдастырылған профессоры - Бисенов Утепберген Кушербаевич;

Бейнелеу өнері және дизайн каф.аға оқытушысы - Тулеуов Дидар Амандикович

Бағдарламалық инженерия каф. аға оқытушысы - Турмуханова Гулнур Боранбаевна;

Әлеуметтік-гуманитарлық пәндер каф. аға оқытушысы - Кенжебаев Азамат Абилкайрович;

Физика және техникалық пәндер каф. аға оқытушысы - Салыкбаева Жадыра Казимовна;

Менеджмент каф. оқытушысы - Жолумбаева Райлы Маратовна;

Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық каф. аға оқытушысы - Мурзагалиева Соня Абляевна;

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының лаборанты- Изимбердиева Шара Ташгамбаевна;

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті ректорының «Алғыс хат» марапатымен марапатталғандар:

Музыка және өнер кафедрасының оқытушысы - Естаев Тынышбек Байгабулович;

Бейнелеу өнері және дизайн кафедрасының аға оқытушысы - Мажитов Мырзатай Исатаевич;

Психология және арнайы білім беру кафедрасының аға оқытушысы - Мусина Гулмира Мерлатовна;

Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының аға оқытушысы - Темиргалиева Гита Темиргалиқызы;

Көптілді дайындық кафедрасының аға оқытушысы - Амангалиева Макпал Жолаевна;

Аударма ісі және шетел тілдері кафедрасының аға оқытушысы - Наурызалиева Венера Сигуатовна;

Құқықтану кафедрасының оқытушысы - Ергалиева Куляй Сагиповна;

Құқықтану кафедрасының аға оқытушысы - Джанибекова Айнур Маулетовна;

Физика және техникалық пәндер кафедрасының оқытушысы - Ғайнеденов Нариман Амантайұлы;

Физика кафедрасының лаборанты - Ильясова Сандугаш Саясатовна;

Физика кафедрасының лаборанты - Кабекесова Зарипа Жумабаевна;

Сандық сауаттылық

18 Янв 2019 12

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің базасында ашылған "ІТ - мамандарды даярлау орталығында" Атырау облысында 2019 жылы ашылатын "Балаларға арналған тегін ІТ-сыныптар" жобасы аясында мұғалімдер даярлау курсынан өтті.

Байқау кеңесінің мәжілісі

14 Янв 2019 40

2019 жылдың 14 қаңтарында Қазақстан Республикасы Білім және ғылым вице-министрі Суханбердиева Эльмира Амангелдіқызының төрағалығымен Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті байқау кеңесінің мәжілісі өтті.

Білім бағдарламасын талқылау жалғасуда

11 Янв 2019 72

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде өтіп жатырған «Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декаданың екінші күнінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының оқытушылары  тарих мамандықтары бойынша білім бағдарламаларына талдау жасады.

Әдістемелік декада

10 Янв 2019 103

9 қаңтарда «Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декада басталды. Декада аясында «Білім» бағытындағы білім бағдарламаларының мазмұнындағы педагогикалық-психологиялық және әдістемелік блоктарды талқылау» атты семинар өтті.

Әріптестер айқасы

10 Янв 2019 65

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және қызметкерлері арасында өтіп жатқан спартакиада волейбол ойынымен жалғасты.