«Серпін - 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға»

«Серпін  - 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға»

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Серпін  - 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» әлеуметтік жобасы аясында білім алып жатырған студенттермен кездесу өтті.

Университетке  Республикалық Болон процесі және академиялық ұтқырлық орталығы, ұлттық жобалар басқарамасының басшысы Сагиева Айгуль Хасенқызы келді. Студенттермен еркін форматта кездесу өткізді. Пікір алмасып, олардың барлық сұрақтарына жауап берді. Кездесу еркін форматта өтіп, «Серпін-2050» -  жобасы аясында іске асырылып жатқан жұмыстар туралы баяндалды. Университет атынан бір аға тархан сайланып, алдағы жасалатын жұмыстарға жоспар құрылды. Серпін бағдарламасы аясында оқып жатырған студенттер университет ішіндегі өзін-өзі басқару ұйымдарына, мәдени-қоғамдық шараларға белсене араласатындығын мәлімдеді.

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 6

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 6

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 18

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 50

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.