«Серпін - 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға»

«Серпін  - 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға»

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Серпін  - 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» әлеуметтік жобасы аясында білім алып жатырған студенттермен кездесу өтті.

Университетке  Республикалық Болон процесі және академиялық ұтқырлық орталығы, ұлттық жобалар басқарамасының басшысы Сагиева Айгуль Хасенқызы келді. Студенттермен еркін форматта кездесу өткізді. Пікір алмасып, олардың барлық сұрақтарына жауап берді. Кездесу еркін форматта өтіп, «Серпін-2050» -  жобасы аясында іске асырылып жатқан жұмыстар туралы баяндалды. Университет атынан бір аға тархан сайланып, алдағы жасалатын жұмыстарға жоспар құрылды. Серпін бағдарламасы аясында оқып жатырған студенттер университет ішіндегі өзін-өзі басқару ұйымдарына, мәдени-қоғамдық шараларға белсене араласатындығын мәлімдеді.

70 жылдық қарсаңындағы жүздесу

20 Ноя 2019 13

Бүгін университетімізде Аманкелді Кеңшілікұлы бастаған бірқатар өнер қайраткерлері қонақта болды. Айта кетейік, өңірімізде   RAHYMZHAN FEST атты Рахымжан Отарбаевтың ІІІ республикалық театр фестивалі өтуде. Фестивальге келген қонақтар Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне арнайы ат басын бұрып, профессор-оқытушылармен, студенттермен кездесті. Аталмыш кездесу  қара шаңырағымыздың 70 жылдығына орай  «70 жылдыққа - 70 тұлғамен кездесу» шарасы аясында өтті.

Жаңашыл оқытушы

20 Ноя 2019 11

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті «Бейнелеу өнер  және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр Эльмира Жұмабаева әрқашан ізденгіштігімен, жаңа форматтағы сабақтар өткізуімен студенттер алдында беделге ие болған ұстаз.

Ирак Қасымұлымен кездесу өтті

20 Ноя 2019 17

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қара шаңырағымыздың 70 жылдығына орай  «70 жылдыққа -70 тұлғамен кездесу» аясында  ҚР Еңбек сіңірген заңгері, «Құрмет» орденінің иегері Елекеев Ирак Қасымұлымен кездесу  өтті. Кездесуге университетіміздің профессор-оқытушылары мен құқықтану мамандығында білім алушы студенттер қатысты.

«Студенттік өмір-қызықты көңіл»

19 Ноя 2019 22

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде 17-қараша студенттер күніне орай  көптілді білім беру факультетінің ұйымдастыруымен «Студенттік өмір-қызықты көңіл» атты мерекелік шара өтті.

Жазушы Ақжанов Жан Мұхарабұлымен кездесу өтті

18 Ноя 2019 50

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне жазушы Ақжанов Жан  Мұхарабұлы келіп, студенттермен кездесті.