«Серпін - 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға»

«Серпін  - 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға»

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Серпін  - 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» әлеуметтік жобасы аясында білім алып жатырған студенттермен кездесу өтті.

Университетке  Республикалық Болон процесі және академиялық ұтқырлық орталығы, ұлттық жобалар басқарамасының басшысы Сагиева Айгуль Хасенқызы келді. Студенттермен еркін форматта кездесу өткізді. Пікір алмасып, олардың барлық сұрақтарына жауап берді. Кездесу еркін форматта өтіп, «Серпін-2050» -  жобасы аясында іске асырылып жатқан жұмыстар туралы баяндалды. Университет атынан бір аға тархан сайланып, алдағы жасалатын жұмыстарға жоспар құрылды. Серпін бағдарламасы аясында оқып жатырған студенттер университет ішіндегі өзін-өзі басқару ұйымдарына, мәдени-қоғамдық шараларға белсене араласатындығын мәлімдеді.

Облыстық көркемсөз байқауының жеңімпаздары анықталды

14 Фев 2020 92

Ұлы ақын, ағартушы, қазақ жазба әдебиетінің  негізін қалаушы, философ, композитор, аудармашы қазақ қоғамының реформаторы Абай Құнанбайұлы алты алаштың, иісі қазақтың мақтанышы.

«Мемлекеттік қызмет мектебі» өз жұмысын жалғастыруда

14 Фев 2020 8

Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Атырау облысы бойынша департаментінің басшылығымен «Мемлекеттік қызмет мектебі» жас көшбасшыларды оқыту, мемлекеттік қызметке дарынды, талантты болашақ мамандарды тарту және мемлекеттік мекемелерде тағылымдамадан өткізу мақсатымен оқытуды бастап кетті.

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында жаңа оқулықтармен таныстыру шарасы өтті

13 Фев 2020 47

Бүгін әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедрасының оқытушылары Ө.Қ.Бекежан мен Р.Б.Ертелееваның ұйымдастыруымен «инновациялық білім беру» және «физика, математика және ақпараттық технологиялар» факультетінің 1 курс студенттеріне «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 100 жаңа кітап бойынша «философия» пәніне арналған оқулықтармен таныстыру шарасы өтті.

«ҚАЗАҚТЫҢ АБЫЗ АДАМЫ» әдеби кеш өтті

12 Фев 2020 38

Ұлыларымызды ұлықтап, даналарымызды төрге оздыру – халқымыздың мерейін үстем ететін игілікті дәстүр.

Президент Қазақстандағы Волонтерлар қозғалысының құрметті елшісі атанды

12 Фев 2020 12

Мемлекет басшысы Қасым-Жомарт Тоқаев Қазақстандағы Волонтерлар қозғалысының құрметті елшісі атанды.