«Серпін - 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға»

«Серпін  - 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға»

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Серпін  - 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» әлеуметтік жобасы аясында білім алып жатырған студенттермен кездесу өтті.

Университетке  Республикалық Болон процесі және академиялық ұтқырлық орталығы, ұлттық жобалар басқарамасының басшысы Сагиева Айгуль Хасенқызы келді. Студенттермен еркін форматта кездесу өткізді. Пікір алмасып, олардың барлық сұрақтарына жауап берді. Кездесу еркін форматта өтіп, «Серпін-2050» -  жобасы аясында іске асырылып жатқан жұмыстар туралы баяндалды. Университет атынан бір аға тархан сайланып, алдағы жасалатын жұмыстарға жоспар құрылды. Серпін бағдарламасы аясында оқып жатырған студенттер университет ішіндегі өзін-өзі басқару ұйымдарына, мәдени-қоғамдық шараларға белсене араласатындығын мәлімдеді.

Батыс өлке тарихының тағылымды беттері

12 Дек 2018 10

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің №1 студенттер үйінде ерекше кітаптың  тұсаукесер рәсімі өтті. Атырау өңірінде білім саласы тарихын және жазықсыз қудаланған мұғалімдер тағдырын зерттеумен танымал тарихшы-ұстаз Шахман Нағымұлының жаңа кітабы оқырмандарына жол тартты.

«Тұлпар мініп, ту алған»

12 Дек 2018 32

«Тұлпар мініп, ту алған» ұлттық   жобасы  аясында  «Алпамыс  батыр» жырын жатқа   оқу эстафетасына  Х. Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университеті  де ат салысуда. Оқу эстафетасын алғаш болып Көптілді білім беру факультеті бастады.

Ұлы дала батырлары есімі зерттеле бермек

11 Дек 2018 13

"Нұр Отан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанынан құрылған саясаттанушылар орталығының ұйымдастыруымен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессоры, тарихшы-өлкетанушы Амангелді Шамғоновтың "Ұлы дала батыры – Тайманұлы Исатай" атты кітабының таныстырылымы өтті.

Ұлы дала батырлары есімі зерттеле бермек

11 Дек 2018 30

"НұрОтан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанынан құрылған саясаттанушылар орталығының ұйымдастыруымен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессоры, тарихшы-өлкетанушы Амангелді Шамғоновтың "Ұлы дала батыры – Тайманұлы Исатай" атты кітабының таныстырылымы өтті.

Science Café кезекті отырысы

7 Дек 2018 42

2018 жылдың 7 желтоқсан күні Science Café кезекті отырысы болды. Спикер ретінде Кембридж университетінің профессоры, қаржы саласындағы Кембридж басқару қорының PhD мүшесі, бұрын Түркия Орталық банкінің төрағасының орынбасары, Қазақстан Форте Банк кеңесшісі (2016 ж.) Туралай Кенч қатысты.