«Серпін - 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға»

«Серпін  - 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға»

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Серпін  - 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» әлеуметтік жобасы аясында білім алып жатырған студенттермен кездесу өтті.

Университетке  Республикалық Болон процесі және академиялық ұтқырлық орталығы, ұлттық жобалар басқарамасының басшысы Сагиева Айгуль Хасенқызы келді. Студенттермен еркін форматта кездесу өткізді. Пікір алмасып, олардың барлық сұрақтарына жауап берді. Кездесу еркін форматта өтіп, «Серпін-2050» -  жобасы аясында іске асырылып жатқан жұмыстар туралы баяндалды. Университет атынан бір аға тархан сайланып, алдағы жасалатын жұмыстарға жоспар құрылды. Серпін бағдарламасы аясында оқып жатырған студенттер университет ішіндегі өзін-өзі басқару ұйымдарына, мәдени-қоғамдық шараларға белсене араласатындығын мәлімдеді.

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 6

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 25

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 30

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.

Студенттер спартакиадасы

12 Фев 2019 50

Университетімізде  студенттер арасында дәстүрлі факультетаралық спартакиада басталды.

Референт хатшыларының тренинигі өтті

11 Фев 2019 40

Стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаменті жанындағы корпоративтік оқыту орталығы 8 ақпанда хатшы-референттерге арналған "телефон этикеті"тақырыбында тренинг ұйымдастырды.