Облыс әкімімен бейресми кездесу

28 қарашада Атырау облысы әкімі Н.А.Ноғаев пен мемлекеттік қызмет мектебінің өкілдері арасында Ғ.Сланов атындағы облыстық кітапханада «Галстуксыз» тақырыбында бейресми кездесу өтті.

Кездесуге Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Экономика және құқық факультеті Мемлекеттік және жергілікті басқару мамандығының 3-4 курс студенттері қатысты. Мұндай формадағы жиналыстар регламенттің ырқына көне қоймайды, сондықтан оның негізгі спикері Ноғаевқа шыдамдылық танытуға тура келгені таң қаларлық емес. Оның марафондық төзімділігіне лайықты бағасын беру керек: қатысушылар да төзімділік танытып, екі сағаттық кездесудің соңына дейін ешкім орнынан қозғалған жоқ. Кездесу өте қызықты өтті, облыс әкімі өз өмірінен қызықты деректер айтты. Мемлекеттік қызметшінің әдебі туралы сөз қозғап, болашақ мемлекеттік қызметшілерді халыққа адал қызмет етуге шақырды.

Облыстық көркемсөз байқауының жеңімпаздары анықталды

14 Фев 2020 103

Ұлы ақын, ағартушы, қазақ жазба әдебиетінің  негізін қалаушы, философ, композитор, аудармашы қазақ қоғамының реформаторы Абай Құнанбайұлы алты алаштың, иісі қазақтың мақтанышы.

«Мемлекеттік қызмет мектебі» өз жұмысын жалғастыруда

14 Фев 2020 10

Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Атырау облысы бойынша департаментінің басшылығымен «Мемлекеттік қызмет мектебі» жас көшбасшыларды оқыту, мемлекеттік қызметке дарынды, талантты болашақ мамандарды тарту және мемлекеттік мекемелерде тағылымдамадан өткізу мақсатымен оқытуды бастап кетті.

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында жаңа оқулықтармен таныстыру шарасы өтті

13 Фев 2020 49

Бүгін әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедрасының оқытушылары Ө.Қ.Бекежан мен Р.Б.Ертелееваның ұйымдастыруымен «инновациялық білім беру» және «физика, математика және ақпараттық технологиялар» факультетінің 1 курс студенттеріне «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 100 жаңа кітап бойынша «философия» пәніне арналған оқулықтармен таныстыру шарасы өтті.

«ҚАЗАҚТЫҢ АБЫЗ АДАМЫ» әдеби кеш өтті

12 Фев 2020 41

Ұлыларымызды ұлықтап, даналарымызды төрге оздыру – халқымыздың мерейін үстем ететін игілікті дәстүр.

Президент Қазақстандағы Волонтерлар қозғалысының құрметті елшісі атанды

12 Фев 2020 13

Мемлекет басшысы Қасым-Жомарт Тоқаев Қазақстандағы Волонтерлар қозғалысының құрметті елшісі атанды.