Облыс әкімімен бейресми кездесу

28 қарашада Атырау облысы әкімі Н.А.Ноғаев пен мемлекеттік қызмет мектебінің өкілдері арасында Ғ.Сланов атындағы облыстық кітапханада «Галстуксыз» тақырыбында бейресми кездесу өтті.

Кездесуге Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Экономика және құқық факультеті Мемлекеттік және жергілікті басқару мамандығының 3-4 курс студенттері қатысты. Мұндай формадағы жиналыстар регламенттің ырқына көне қоймайды, сондықтан оның негізгі спикері Ноғаевқа шыдамдылық танытуға тура келгені таң қаларлық емес. Оның марафондық төзімділігіне лайықты бағасын беру керек: қатысушылар да төзімділік танытып, екі сағаттық кездесудің соңына дейін ешкім орнынан қозғалған жоқ. Кездесу өте қызықты өтті, облыс әкімі өз өмірінен қызықты деректер айтты. Мемлекеттік қызметшінің әдебі туралы сөз қозғап, болашақ мемлекеттік қызметшілерді халыққа адал қызмет етуге шақырды.

70 жылдық қарсаңындағы жүздесу

20 Ноя 2019 13

Бүгін университетімізде Аманкелді Кеңшілікұлы бастаған бірқатар өнер қайраткерлері қонақта болды. Айта кетейік, өңірімізде   RAHYMZHAN FEST атты Рахымжан Отарбаевтың ІІІ республикалық театр фестивалі өтуде. Фестивальге келген қонақтар Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне арнайы ат басын бұрып, профессор-оқытушылармен, студенттермен кездесті. Аталмыш кездесу  қара шаңырағымыздың 70 жылдығына орай  «70 жылдыққа - 70 тұлғамен кездесу» шарасы аясында өтті.

Жаңашыл оқытушы

20 Ноя 2019 11

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті «Бейнелеу өнер  және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр Эльмира Жұмабаева әрқашан ізденгіштігімен, жаңа форматтағы сабақтар өткізуімен студенттер алдында беделге ие болған ұстаз.

Ирак Қасымұлымен кездесу өтті

20 Ноя 2019 17

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қара шаңырағымыздың 70 жылдығына орай  «70 жылдыққа -70 тұлғамен кездесу» аясында  ҚР Еңбек сіңірген заңгері, «Құрмет» орденінің иегері Елекеев Ирак Қасымұлымен кездесу  өтті. Кездесуге университетіміздің профессор-оқытушылары мен құқықтану мамандығында білім алушы студенттер қатысты.

«Студенттік өмір-қызықты көңіл»

19 Ноя 2019 22

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде 17-қараша студенттер күніне орай  көптілді білім беру факультетінің ұйымдастыруымен «Студенттік өмір-қызықты көңіл» атты мерекелік шара өтті.

Жазушы Ақжанов Жан Мұхарабұлымен кездесу өтті

18 Ноя 2019 50

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне жазушы Ақжанов Жан  Мұхарабұлы келіп, студенттермен кездесті.