Облыс әкімімен бейресми кездесу

28 қарашада Атырау облысы әкімі Н.А.Ноғаев пен мемлекеттік қызмет мектебінің өкілдері арасында Ғ.Сланов атындағы облыстық кітапханада «Галстуксыз» тақырыбында бейресми кездесу өтті.

Кездесуге Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Экономика және құқық факультеті Мемлекеттік және жергілікті басқару мамандығының 3-4 курс студенттері қатысты. Мұндай формадағы жиналыстар регламенттің ырқына көне қоймайды, сондықтан оның негізгі спикері Ноғаевқа шыдамдылық танытуға тура келгені таң қаларлық емес. Оның марафондық төзімділігіне лайықты бағасын беру керек: қатысушылар да төзімділік танытып, екі сағаттық кездесудің соңына дейін ешкім орнынан қозғалған жоқ. Кездесу өте қызықты өтті, облыс әкімі өз өмірінен қызықты деректер айтты. Мемлекеттік қызметшінің әдебі туралы сөз қозғап, болашақ мемлекеттік қызметшілерді халыққа адал қызмет етуге шақырды.

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 9

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 25

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 30

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.

Студенттер спартакиадасы

12 Фев 2019 51

Университетімізде  студенттер арасында дәстүрлі факультетаралық спартакиада басталды.

Референт хатшыларының тренинигі өтті

11 Фев 2019 40

Стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаменті жанындағы корпоративтік оқыту орталығы 8 ақпанда хатшы-референттерге арналған "телефон этикеті"тақырыбында тренинг ұйымдастырды.