Студент жастардың психикалық денсаулығы тақырыбы аясында

«Кәсіби оқытудағы психологиялық технологиялар» зертханасының жетекшісі доценті С.К.Нурмукашева «Рухани жаңғыру» бағдарламасының аясында «Студент жастардың психикалық денсаулығының психологиялық мәселелері» атты тақырыпта университет көлемінде семинар өткізді.

Семинарға барлық факультеттің студенттері мен профессор-оқытушылары және арнайы шақырылған мамандар: Атырау облыстық психикалық денсаулық орталығының дәрігер-психологы Ш.Х.Наушабаева, қоғамдық «Bilim Foundation» қорының дәрігер-психиатры Ганижамал Байболатовна және осы қоғамның кардинаторы, дәрігер З.Қ.Султанғалиева, «Ана үйі» қоғамдық қорының психологы Г.Сахилақызы, «Салауатты өмір салтын қалыптастыру орталығының» директоры С.Муссева және агротехникалық, педагогикалық колледждің психологтары қатысты.

Семинар барысында психология ғылымының өзекті мәселелерінің бірі психикалық және психологиялық денсаулық мәселелері теориялық-практика-лық тұрғыда талданды.

Заманауи жағдайларда студент жастардың психикалық денсаулығының жай-күйі және психикалық денсаулықтың бұзылуына ықпал ететін түрлі психологиялық жағдайлар мен мотивтер қарастырылып, оны коррекциялаудың жолдары талқыланды.

Семинардың ерекшелігі – зертхана ұжымының «Диагностикалық» бөлімі университететтің 6 факультетінен түрлі мамандықтар бойынша 300 студентті қамтып, «Психикалық денсаулығыңыз қалай?» атты тақырыпта эксперименталды зерттеу жұмыстарының нәтижелері көрсетілді.

Семинар аясында зертхана ұжымының коррекциялық бөлімі және 3 және 4 курс волентерлік топтың студенттері психикалық денсаулықты түзетуге арналған арттерапия мен тренингтер жүргізді.

Асылжан САБИТОВА, «Кәсіби оқытудағы психологиялық
технологиялар» зертханасының волентері
3- курс психология мамандығының
студенті

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

5 Дек 2019 6

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құрылғанына 70 жыл толуына орай студенттер арасында ұйымдастырылыған факультетаралық спартакиада өз мәресіне жетті.

Мен көшбасшымын!

4 Дек 2019 8

Осындай тақырыппен Нұр-Сұлтан қаласында интеллектуалды ойындар өтті.
Аталмыш сайыста университетіміздің қаржы және есеп кафедрасы студенттерінен құралған команда жүлделі II орынға ие болды.

Бас жүлде - Жәнияда!

3 Дек 2019 11

Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Атырау облысы бойынша департаментімен ұйымдастырылған "Ақынның қаламы-адалдық алаңы" атты жас ақындар мүшәйрасында қазақ тілі және әдебиеті мамандығының 2 курс (3жылдық) студенті Хайролла Жәния бас жүлдені жеңіп алды.

Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды

3 Дек 2019 15

Дене шынықтыру және спорт мамандығының ІІ курс студенті, каратэ-додан әлем чемпионы, университетіміздің мақтанышы Батырғали Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды.

Талғат Сырбаз - жеңімпаз!

3 Дек 2019 13

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің дене шынықтыру және спорт мамандығының ІІ курс студенті Талғат Сырбаз жеңімпаз атанды!