Спортшыларымыз жеңіс тұғырында

Астана каласында өткен дзюдодан ересектер мен айелдер арасындағы Казакстан Республикасы Чемпионатында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшы қыздары биік тұғырдан көрінді.

Командалар арасында Атырау облысы командасы 1 орынды қанжығаға байлады. Командада сайысқа түскен қыздарымыз Атырау мемлекеттік университеті студенттері: Тілекші Дүйсенова 1 курс студенті, Сайда Капсаликова 2 курс студенті , Эльмира Самиғоллаева 5 курс студенті.

Балалар үйіндегі "Asu Kids" лагері

1 Июн 2020 54

1 Маусым – Халықаралық Балаларды қорғау күніне орай Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Жастар саясаты департаменті мен университетіміздің белсенді студенттерінен, ерікті жастарынан құрылған "AsUmit" қайырымдылық қорының ұйымдастыруымен «Asu Kids» балалар лагерінің ашылу салтанаты онлайн түрде өтті.

ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

29 Май 2020 32

Құттықтау сазды бағдарламасының осы аптадағы шығарылымы 25 - 31 мамыр аралығындағы дүниеге келген әріптестерімізді құттықтауға арналды.